Rüyada “Veli” Görmek

Veli
Rüyada veli görmek, rüya sahibinin her zaman yeni bilgilere aç olacağına ve bir şeyleri öğrenme merakının olacağına işaret eder.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada veli görmek, rüya sahibinin her zaman yeni bilgilere aç olacağına ve bir şeyleri öğrenme merakının olacağına işaret eder. Rüyada veli görmek, kişinin saygın kişilerden olma arzusu ve inançlarına olan bağlılığına işaret eder. Rüyada veli görmek, rüya sahibinin ilim irfan sahibi olma arzusu ile yanıp tutuşacağına, erdemli ve şerefli bir kimse olmak için büyük savaşlar vereceğine yorumlanır. Rüyada veli görmek, kişinin hayatını planlı yaşayacağına ve ilkelerinden asla ödün vermeyeceğine işaret eder. Rüya sahibinin hayatında vermiş olduğu kararlardan asla pişmanlık duymayacağına ve kendisi için hayırlısı olan ne ise o hayatı yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Veli Görmek

Rüyada veli görmek, rüya sahibinin erdem sahibi bir kişiliği olacağına ve hayatı boyunca bilgiye aç olarak bir şeyler öğrenme peşinde olduğuna yorumlanır. Rüya sahibinin iş konusunda da sürekli yeni bilgiler öğrenerek tecrübesini artıracağına işaret eder. Kişinin okuma sevdalısı olduğuna ve öğrendiklerini başkaları ile paylaşma taraflısı olacağına işaret eder. Birlikte olacağı kişininde kendisi gibi araştırma ve öğrenme meraklısı olacağına, bu sebepten çok iyi anlaşacaklarına yorumlanır. Kişinin tecrübeleri ve bilgileri sayesinde çok başarılı bir iş kariyeri edineceğine, makamı, mevkisi sayesinde saygınlık duyacağına delalet eder.

Rüyada Veli Toplantısı Görmek

Rüyada veli toplantısı görmek, rüya sahibinin aile hayatı olsun iş hayatı olsun çok zor bir dönemden geçeceğine yorumlanır. Rüya sahibinin bu sıkıntıların üstesinden gelebilmek için tecrübeli kişi yada kişilerden destek göreceğine ve bu kişilerin tecrübelerinden fazlası ile yararlanacağına yorulur. Rüya sahibinin sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulduktan sonra derin bir nefes alacağına yorulur. Kişinin aile hayatını yeniden düzene gireceğine, iş hayatında maddi rahatlama geçeceğine delalet eder.

Rüyada Hacı Bayram Veli’ yi Görmek

Rüyada hacı bayram veli’ yi görmek, rüya sahibinin gönlünden geçen her dileğinin, duasının kabul göreceğine alamet eder. İşlerinin bir daha kötüye gitmemek üzere düzeleceğine ve bu sayede sorunlarından tamamen kurulacağına işaret eder. Allah’ın izni her geçen gün rızkı artacak, hane içine bereket dolacaktır.

Rüyada Veli Zat Görmek

Rüyada veli zat görmek, rüya sahibinin gördüğü bu rüya kendisine değil yakınındaki bir kişiye yorulur. Bu kişinin maneviyattan uzak durarak dünya malına hırslanıp daha fazlasına göz koyacağına delalet eder. Kişinin hırslarına yenik düşeceğine ve sürekli hataya, günaha sürükleneceğine işaret eder. Rüya sahibinin bu kişiyi doğru yola çekmesi ve belalardan uzak tutması için görülen bir rüyadır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.