Rüyada “zıplamak” Görmek

zıplamak
Rüyada zıplamak görmek, kişinin iş hayatında başarılara koşacağına, statü atlayarak ün sahibi olacağı ve ismini marka seviyesine getireceğine işarettir.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada zıplamak görmek, kişinin iş hayatında başarılara koşacağına, statü atlayarak ün sahibi olacağı ve ismini marka seviyesine getireceğine işarettir. Rüyada zıplamak görmek, rüya sahibinin işinde rütbesinin yükseleceğine ve hakkı olan makam mevkiye kavuşacağına delalet eder. Bu rüya daha çok kişinin iş hayatına ve iş hayatındaki başarılarına yorumlanır. Rüyada zıplamak görmek, kişinin rakiplerini işlerindeki başarılarıyla ezip geçeceğine, düşmanlarını mağlup ederek zafere koşacağına işaret eder. Rüyada zıplamak görmek, kişinin art niyetli, kem gözlü kişileri hayatından uzak tutarak kendisine ve işine zarar vermelerine engel olarak onları geri püskürteceğine delalet eder.

Rüyada Zıplamak Görmek

Rüyada zıplamak görmek, kişinin girmiş olduğu ihaleleri alarak işini dahada büyüterek adından söz ettireceğine işaret eder. Kişinin işinde başarılı projelere imza atarak bulunduğu sektörde yerini sağlamlaştıracağına yorulur. Rüya sahibinin işindeki başarısını kıskanan düşmanları, art niyetli rakipleri olacak ve rüya sahibi yine bu kişileri iş hayatındaki başarı, tecrübeleri ile geri püskürtecektir. Aynı zamanda kişinin azimli, hırslı, tuttuğunu koparan, başarı odaklı, sıkıntıların üstesinden zekasıyla gelebilecek bir karaktere sahip olacağına işaret eder. Rüya sahibi işindeki başarısını aile hayatı içinde de devam ettirecek ve toplum içinde takdir gören, saygı duyulan, örnek alınan bir kişi olma yolunda sağlam adımlarla ilerlemesine destek olacaktır.

Rüyada Zıplayarak Uçtuğunu Görmek

Rüyada zıplayarak uçtuğunu görmek, rüya sahibinin üstesinden gelemeyeceği hiçbir sorun olamayacağına, engelleri zekasıyla aşacağına işaret eder. Rüya sahibinin azmi, hırsı ve kararlılığı sayesinde hayalini kurduğu hayata sahip olacağına ve bu sayede her istediğini kolaylılık ile elde edeceğine yorumlanır.

Rüyada Yüksekten Zıpladığını Görmek

Rüyada yüksekten zıpladığını görmek, kişinin yolunun açık olduğuna yorulur. Kişinin iktidar, kudret ve güç sahibi olacağına, bu sayede de sırtının yere gelmeyeceğine işaret eder. Hayatı boyunca engel tanımayan, kötü durumlar karşısında pozitifini düşürmeyen, sakinliğini koruyan bir kişiliğe sahip olduğuna işaret eder. Rüya sahibi sakin ve soğukkanlı kişiliği ile her zaman kazanan taraf olacaktır.

Rüyada Zıplarken Düştüğünü Görmek

Rüyada zıplarken düştüğünü görmek, kişinin toplum gözünde değerini kaybedeceğine ve gözden düşerek önemsiz biri olacağına delalet eder. Rüya sahibinin sahip olduğu ünü, şöhreti kaybederek güçsüz kalacağına, önceden gördüğü hürmeti, saygıyı, övgüyü artık göremeyeceğine işaret eder. Kişinin maddi ve manevi gücünü, saygınlığını kaybedeceğine yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.