Rüyada “Zindan” Görmek

Zindan
Rüyada zindan görmek, rüya sahibinin moralinin bozulacağı, canının sıkılacağı, keder içine bürüneceği kötü haber alacağına delalet eder.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada zindan görmek, rüya sahibinin moralinin bozulacağı, canının sıkılacağı, keder içine bürüneceği kötü haber alacağına delalet eder. Rüyada zindan görmek, kişinin arka arka yaşayacağı olumsuz gelişmelere, aksiliklere ve bunun kişinin üzerinde bırakacağı karamsarlığa işaret eder. Rüyada zindan görmek, rüya sahibinin iş hayatında veya aile içinde moral bozukluğu yaşayacağı olaylar ile karşılaşacağına ve kendini toparlamakta güçlük çekeceğine işaret eder. Rüyada zindan görmek, kişinin üzerinde uzun süre kara bulutların dolaşacağına ve kişinin bu sıkıntıların üzerine gitmektense akışına bırakması gerektiğine delalet eder. Rüya sahibi hatanın üzerine bilinçsiz gittiği taktirde daha bataklığa batacağına işarettir.

Rüyada Zindan Görmek

Rüyada zindan görmek, kişinin özgürlüğüne adeta zincir vurması gerektiğine ve hayatında özlem duyacağı kayıplar yaşayacağına yorumlanır. Rüya sahibinin alacağı acı bir haber olabilir, iş hayatında maddi düşüşe geçebilir, aile içi tartışmalar yaşayabilir ve hatta eşi ile ayrılıklara kadar gidebilir. Rüya sahibi sabır ile üzerindeki kara bulutların dağılmasını bekleyecek ve doğru hamleler yaparak hatalara düşmeyecektir. Aynı zamanda kişinin rüyasında zindan görmesi, istemeden de olsa işleyeceği bir suçtan ötürü hapis yatacağına, ömrünü belkide sonuna kadar zindanda geçireceğine işaret eder. Rüya sahibinin biran önce kendisini toparlaması gerektiğine işaret eder. Kişinin kötü şartlar altında yaşayacağına, işkencelere ve en ağır cezalara maruz kalacağına yorumlanır.

Rüyada Zindan Görmek İslami Yorumu

Rüyada zindan görmek islami yorumu, rüya sahibi için tevekkül gerektiren olayları yaşayacağına işaret eder. Kişinin yaşadıkları karşısında tövbe ederek dini inancına dört elle sığınacağına ve kendini yalnız ibadete adayarak kötü işlerden uzak duracağına işaret eder. Adeta bu rüya Allah tarafından rüya sahibine bir uyarı niteliğindedir. Kendine çeki düzen vermesi gerektiğinin habercisidir.

Rüyada Zindan Görmek Diyanet Yorumu

Rüyada zindan görmek diyanet yorumu, rüya sahibinin doğru olmayan işlere karışarak kul hakkı yiyeceğine, harama el uzatarak günaha gireceğine ve bunun son bulması için uyarı niteliğinde görülen bir rüyadır. Rüya sahibinin tövbe ederek kendini pis işlerden uzak tutması gerektiğine işarettir.

Rüyada Zindana Düştüğünü Görmek

Rüyada zindana düştüğünü görmek, bu rüya hiçbir zaman hayra yorulmaz ve her türlü kötülüğün, belanın habercisi olduğuna işarettir. Kişinin anlık bir hata ile işleyeceği suça ve uzun yıllar hapis yatması gerekeceğine, kötü kişiler ile arkadaşlık kurarak onların suçuna ortaklık edeceğine delalet eder. Bu rüya bayanlar için ise, hamileyse bebeğini düşüreceğine, ölümcül bir hastalığa yakalanacağına yorumlanır.

Rüyada Zindana Kapatıldığını Görmek

Rüyada zindana kapatıldığını görmek, rüya sahibinin kötü işlere karışarak sürekli günah işleyeceğine ve nefsine hakim olamayarak harama el uzatacağına delalet eder. Bu rüya kişinin hayatın zevkine kapılarak kendini çıkılması zor bir uçuruma atacağına ve kendini toparlaması için, tövbe ederek hak yoluna dönmesi için uyarı niteliğindedir. Kişinin yaşayacağı kötü olayların, uğursuzlukların ve belaların aile içinde yaşantısını mahvederek hayatının darmadağın olmasına sebep olacaktır.

Rüyada Zindan Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüyada zindan görmenin psikolojik yorumu, rüya sahibi için yalnız bırakılmanın ve terk edilmenin verdiği endişenin sembolüdür. Genelde anne ve babalarından ayrı büyüyen çocukların yetişkinliklerinde de yalnız kalma korkusu yaşayacaklarının ve bütün hataları bu sebepten işlediklerinin belirtisidir. Kişinin rüyasında zindan görmesi, kişinin kuruntularını saplantı haline getirmesine neden olacaktır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.