Rüyada “zincir” Görmek

zincir
Rüyada zincir görmek, kişinin aile bağlarının  çok güçlü olacağına, aile duvarlarının hiçbir darbeye karşı yıkılmayarak dimdik ayakta duracağına yorulur.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada zincir görmek, kişinin aile bağlarının  çok güçlü olacağına, aile duvarlarının hiçbir darbeye karşı yıkılmayarak dimdik ayakta duracağına yorulur. Rüyada zincir görmek, rüya sahibinin büyük bir kuvvetle bağlı olduğu aile bağlarının Allah’tan başka kimse tarafından koparılamayacağına delalet eder. Rüyada zincir görmek, rüya sahibi için oldukça hayırlı bir rüya olup, kişinin iş hayatında da sağlam bir konuma sahip olacağına ve parasal rahatlığa sahip olacağına işaret eder. Rüyada zincir görmek, kişinin aynı zamanda duygusal konularda da oldukça dirayetli olduğuna ve her sıkıntıyı, sorunu güçlü bir şekilde atlatmaya delalet eder.

Rüyada Zincir Görmek

Rüyada zincir görmek, rüya sahibinin yaşayacağı acıya, üzüntüye, sıkıntıya karşı her zaman metanetli davranacağına ve her seferinde kendini toparlaması gerektiği bilincinde olacağına işarettir. Kişinin aile bağlarının güçlü olması cesaret verecek ve bu sayede sıkıntılarını atlatarak rahata ulaşacaktır. Kişinin düşmanlarına karşı dimdik durarak yıkılmadığını göstereceğine delalet eder. Aynı zamanda kişinin rüyasında zincir görmesi, gerçek hayatında namusuna, şerefine ve onuruna ne kadar düşkün olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin ne yaşarsa yaşasın doğru bildiklerinden şaşmayarak hataya meyil vermeyeceğine işaret eder.

Rüyada Zincir Taktığını Görmek

Rüyada zincir taktığını görmek, rüya sahibinin toplum gözünde kötü sayılan işlere bulaşacağına ve yanlış yollara girerek Allah katında günahkar olacağına delalet eder. Rüya sahibinin dini inançlarını yok sayarak günah işleyeceğine ve başını günden güne çıkması zor bir batağa sokacağına işaret eder.

Rüyada Zincir Kırdığını Görmek

Rüyada zincir kırdığını görmek, rüya sahibinin üstesinden gelemeyeceği iş olamayacağına, şansının hayatı boyunca yaver giderek yüzünün güleceğine işaret eder. Rüya sahibinin kötü giden şansının bacağını kırarak kısmetlerinin artacağına ve işlerinin yoluna gireceğine ve kazancını artırarak maddi güce kavuşacağına yorulur.

Rüyada Zincirin Koptuğunu Görmek

Rüyada zincirin koptuğunu görmek, gören kişi için uğursuzluk anlamına gelir. Rüya sahibinin yaşayacağı kavgalara, içinden çıkamayacağı sorunlara, anlaşmazlıklara, sıkıntılı günlerine işaret eder. Mutlu giden hayatının hiç beklemediği anda kötüye gitmesine ve işlerinin allak bullak olmasına yorumlanır.

Rüyada Paslı Zincir Görmek

Rüyada paslı zincir görmek, rüya sahibinin ayağına dolan ve ona sıkıntı veren kişilerden kurtularak işlerini yoluna koyacağına işaret eder. Kişinin adeta koşar adımlarla başarıya ulaşacağına ve bunu kendisine zafer ilan edeceğine yorumlanır. Rüya sahibi üzerindeki dikenlerinden kurtularak rahat bir nefes alacak ve yoluna daha sağlam adımlarla ilerleyeceğine işaret eder.

Rüyada Zincire Vurulduğunu Görmek

Rüyada zincire vurulduğunu görmek, rüya sahibinin ikinci şahısların kölesi olmayacağına ve prangalarından kurtularak özgürlüğüne kavuşacağına işaret eder. Kişinin kimseye boyun eğmeyeceğine ve hayata karşı her zaman güçlü olacağına yorulur. Rüya sahibinin özgürlüğüne düşkün, kendi kararlarını verebilen ve başkaları tarafından yönetilmeyi sevmeyen karakterde olduğuna yorumlanır.

Rüyada Zincir Kolye Görmek

Rüyada zincir kolye görmek, rüya sahibinin toplum gözünde istenilmeyen ve günahkar sayılan birine aşık olacağına işaret eder. Rüya sahibinin yaşadığı aştan adeta gözünün körleşeceğini ve içinde bulunduğu yanlışın farkına varamayacağına işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.