Rüyada “Zina Yapmak” Görmek

Zina Yapmak
Rüyada zina yapmak görmek, rüya sahibi için hırsızlık yapmaya, çalmaya, hileye ve kişinin alavere dalavere işlere yöneleceğine işaret eder.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada zina yapmak görmek, rüya sahibi için hayırlara yorulmadığı gibi bilakis kötü haberlerin, sıkıntıların, acıların, üzüntülerin habercisidir. Rüyada zina yapmak görmek, rüya sahibi için hırsızlık yapmaya, çalmaya, hileye ve kişinin alavere dalavere işlere yöneleceğine işaret eder. Rüyada zina yapmak, kişinin hakkı olmayan mala mülke göz koyacağına, harama el uzatacağına, başkasının namusuna meyilleneceğine delalet eder. Rüyada zina yapmak görmek, kişinin maddi zarara uğrayarak elindeki malını da kaybedeceğine ve bundan duyacağı üzüntüye işaret eder. Bu rüya kötüye yorumlandığı kadar iyi yönde de yorumlanır. Kişinin umre ziyaretine çıkarak bu yolda gözyaşı dökeceğine işaret eder.

Rüyada Zina Yapmak görmek

Rüyada zina yapmak görmek, rüya sahibinin hayatını iyi yönde değil aksine sürekli kötü yönde sürdürmesine işaret eder. Rüya sahibi hayatını kendi elleriyle mahvedecek ve bir çıkmazın içine girecektir. Rüya sahibi hayatını kolay sürdürmek için başkasının malına göz koyacak ve çalıp çırpacaktır. Rüya sahibi karanlık işlere bulaştıkça dini inancını yitirecek ve yaptıklarının cezasını en ağır şekilde ödeyecektir. Kişinin sürekli yanlış arkadaşlıklar edinmesi ve bu kişilerin suçlarına ortaklık etmesi hayatını olumsuz yönde etkileyecektir. Bu rüya aynı zamanda olumsuz olduğu kadar olumlu yönde de yorumlanır. Kişinin ömrünün sağlıklı ve mutlu bir şekilde devem edeceğine, güzel haberler duyacağına, işlerinde başarılarıyla adından söz ettireceğine yorumlanır. Rüya sahibinin kısmetinde varsa umre ziyareti için hak yoluna düşeceğine delalet eder.

Rüyada Zina Yapıldığını Görmek

Rüyada zina yapıldığını görmek, kişinin çevresinde hain, kötü kişilerin varlığına işaret eder. Kişinin haram lokmaya el uzatacağına ve başkalarının ahlarını alacağına işaret eder. Kişinin başkasına ait mala el uzatacağına ve onu çalarak günaha gireceğine işaret eder. Rüya sahibi çevresindeki kötü insanlara uyarak cezası olan zararlı işlere yeltenecek ve hayatını sıkıntıya sokacaktır.

Rüyada Hayat Kadını İle Zina Yapmak

Rüyada hayat kadını ile zina yapmak, kişinin hakkı olmayan mala göz koymasına, çalmaya ve üç kağıda işaret eder. Rüya sahibi herkes gibi alın teri dökerek helal ekmek kazanmak yerine başkalarına ait olan malı çalarak rahat bir hayat süreceğine işaret eder.

Rüyada İmamın Veya Hocanın Zina Yapması

Rüyada imamın veya hocanın zina yapması, kişinin bilgi edinmek amaçlı görmüş geçirmiş, ehli bir zattan fikir almak amaçlı kapısını çalacağına delalet eder. Kişinin dini inancına olan eksikliğini tamamlamak için en doğru insanlara gideceğine ve dünya malından elini çekerek, gerçek güzellikleri göreceğine işaret eder.

Rüyada Genç Bir Kadınla Zina Yapmak

Rüyada genç bir kadınla zina yapmak,  rüya sahibinin maddi zarara uğrayacağına işaret eder. Kişinin parasal sıkıntılar yaşayarak çıkış yolu arayacağına yorumlanır. Kişinin elindeki malı mülkü kaybedeceğine yorumlanır.

Rüyada Uyurken Zina Yaptığını Görmek

Rüyada uyurken zina yaptığını görmek, rüya sahibinin şifa bulamayacağı, dermanı olmayan sağlık sorunları yaşayacağına işaret eder. Kişinin dertlerine derman olması için çalmayacağı kapı kalmayacağına delalet eder.

Rüyada Komşusuyla Zina Yaptığını Görmek

Rüyada komşusuyla zina yaptığını görmek, rüya sahibinin  başkasına ait olan zenginlikten faydalanacağına işaret eder. Rüya sahibinin çalışmadan başkasının malına konacağına ve rahat bir hayat süreceğine delalet eder.

Rüyada Zina Yapmanın Psikolojik Yorumu

Rüyada zina yapmanın psikolojik yorumu, kişinin içinde bastırılmış duygularının dışa vurması demektir. Daha çok çekingen, utangaç kişilerin gördüğü bir rüya türüdür. Kişinin söyleyemediği düşüncelerin ve duyguların varlığına işarettir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.