Rüyada “Zina Etmek” Görmek

Zina Etmek
Rüyada zina etmek görmek, rüya sahibi için hayırlara yorulmamak ile beraber, islami açıdan da büyük günahların ve sıkıntıların yaşanacağına delalet eder.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada zina etmek görmek, rüya sahibi için hayırlara yorulmamak ile beraber, islami açıdan da büyük günahların ve sıkıntıların yaşanacağına delalet eder. Rüyada zina etmek görmek, rüya sahibinin aniden dermanı olamayan hastalıklara yakalanacağına, kapı kapı hastalığına şifa arayacağına ve bedeninde derman kalmayacağına delalet eder. Rüyada zina etmek görmek, rüya sahibinin yakın çevresinde dost yüzlü görünen, kötü niyetli kişilerin varlığına ve bu kişilerden uzak durulması gerektiğini belirten uyarı niteliği taşır. Rüyada zina etmek görmek, rüya sahibinin başından büyük bir uğursuzluğun geçeceğine ve her türlü kötülüğe maruz kalacağına delalet eder.

Rüyada Zina Etmek Görmek

Rüyada zina etmek görmek, rüya sahibi için ölümlerin, yaşanılacak kazaların, mahkemelerin, hapislerin, sıkıntı, acı ve kederin habercisidir. Kişinin islami açıdan doğru bulunmayan, günah sayılan ve kişinin hem bu dünyada hemde öbür dünyada affedilmesi imkansız günahlar işleyeceğine rivayet eder. Rüya sahibinin günden güne bataklığa daha çok batarak karanlık işlere meyilli olacağına ve hayatını bu uğurda mahvedeceğinden geri kalmayacağına yorulur. Aynı zamanda bu rüya kişinin iş hayatında sahip olduğu mal varlığını kaybedeceğine ve değerli bir eşyasını çaldıracağını delalet eder. Kişinin rüyasında zina ettiğini görmesi, rüya sahibinin yaşadığı hayattan koparak kendini boşluğun içine atacağına ve ailesi olmak üzere sahip olduğu herşeyi kaybedeceğine delalet eder.

Rüyada Zina Edildiğini Görmek

Rüyada zina edildiğini görmek, rüya sahibinin başkaları yüzünden yaşayacağı sıkıntılara, maruz kaldığı dedikodular yüzünden aile içi tartışmalar yaşayacağına delalet eder. Kişinin evliliğinde boşanma ve uzun süreli ayrılıklar yaşayacağına, iş hayatında ise ortaklıklarının bozulacağına bu sebepten maddi sıkıntılar düşeceğine yorumlanır.

Rüyada Başkasının Zina Ettiğini Görmek

Rüyada başkasının zina ettiğini görmek, rüya sahibinin hayatı boyunca onunla mezara kadar gidecek bir sırrı saklayacağına işaret eder. Bu sır rüya sahibini oldukça sıkıntıya sokacak ve ailesi ile arasını açacaktır. Aynı zamanda kişinin vicdan azabı duyacağı olaylara karışacağına işaret eder.

Rüyada Bir Kadınla Zina Ettiğini Görmek

Rüyada bir kadınla zina ettiğini görmek, kişinin başkasına ait mala göz koyacağına veya hırsızlık yaparak haram el uzatacağına işaret eder. Bu rüya kişinin haksız kazanç ile gelir elde edeceğine ve haram lokmaya el uzatacağına yorulur. Rüya sahibi için hastalıklarla, kazalarla, ölümlerle dolu bir ömre delalet eder. Kişinin kendisini toplaması ve doğru yolu bulması için görülen uyarı niteliğinde bir rüyadır.

Rüyada Zina Etmenin Psikolojik Yorumu

Rüyada zina etmenin psikolojik yorumu, kişinin cinsel dürtülerinin, arzularının ve isteklerinin dışa vurmuş hali olarak nitelendirilir. Rüya sahibinin karşı cinse karşı duyduğu isteğe ve arzuya, cinsel susuzluğa yorumlanır. Bu rüya daha çok ergenlik çağındaki erkeklerde daha çok görülmektedir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.