Rüyada “Zile Basmak” Görmek

Zile Basmak
Rüyada zile basmak görmek, rüya sahibine yada rüyayı gören kişinin yakınındaki birilerine kendilerini toparlamaları amacında uyarı niteliğindedir.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada zile basmak görmek, rüya sahibine yada rüyayı gören kişinin yakınındaki birilerine kendilerini toparlamaları amacında uyarı niteliğindedir. Rüyada zile basmak görmek, kişinin eş olarak seçtiği partnerinin kültürlü, bilgili, görmüş geçirmiş, saygın ve toplum tarafından örnek alınan bir kimse olacağına işaret eder. Rüyada zile basmak görmek, kişinin eşi sayesinde hayatının kolaylaşacağına ve eşinin aydın bilgileri sayesinde işinde her zaman başarıya ulaşacağına delalet eder. Rüyada zile basmak görmek, kişinin arkadaş çevresinin aydın ve kültürlü kişilerden oluşacağına, bu sayede rüya sahibinin kendini geliştireceği imkanlar elde edeceğine delalet eder. Rüya sahibinin arkadaş çevresinden büyük destek göreceğine yorulur.

Rüyada Zile Basmak Görmek

Rüyada zile basmak görmek, rüya sahibinin hem eşinden yana, hemde iş arkadaşlarından yana çok şanslı olacağına işaret eder. Rüya sahibinin kültürlü, bilgili,ileri görüşlü, aydın düşünceli bir eş seçerek hayatına çeki düzen vereceğine işaret eder. Rüya sahibi hayatındaki bu tercihini iş ortamında da devam ettirecek ve başarısını sürdürmek amaçlı doğru yönde arkadaşlıklar kuracaktır. Rüya sahibi iş hayatında bazı projeleri hayata geçirebilmek ve başarıya ulaşmak adına tek taraflı risk almayı tercih etmeyerek tecrübeli kişilerden destek alacaktır. Rüya sahibinin iş ortamında ekip çalışması içinde hareket ederek başarı sağlayacağına yorumlanır. Aynı zamanda bu rüya kişinin karşı cinse duygularını açmakta zorluk çektiğine ve bunun için yakın arkadaşlarından destek alacağına yorumlanır. Kişinin yakın arkadaşının desteği sayesinde güzel bir ilişkiye başlayacağına ve bu birlikteliği evlilik ile noktalamaya karar vereceğine yorulur. Kişinin utangaç tavırları yüzünden ayağına gelen kısmetleri geri tepeceğine işaret eder.

Rüyada Yanlış Zile Basmak

Rüyada yanlış zile basmak, rüya sahibinin hayır getirmeyen işlere yöneleceğine ve bu sebepten işlerinde sıkıntılı günler geçireceğine delalet eder. Yaşanacak aksiliklerin rüya sahibinde moral bozukluğu yaşatacağına, kişinin içine kapanacağına yorumlanır. Kişinin büyükleri tarafından verilen nasihatleri, öğütleri ciddiye almayarak bildiğini okuyacağına, yapılan hatalardan ötürü komik duruma düşeceğine yorumlanır. Her şeyden önce kişinin dinmek bilmeyen egosu sürekli hayatını zora sokacak ve büyük sıkıntılar yaşamasına neden olacaktır. Aynı zamanda kişinin kendi kişiliğinin oldukça zıt bir kişiliğe sahip bir kimse ile ilişkiye başlayacağına, lakin bu ilişkinin kısa ömürlü olacağına işaret eder.

Rüyada Tanımadığı Birinin Ziline Basmak

Rüyada tanımadığı birinin ziline basmak, daha çok rüya sahibinin ailesine karşı vermiş olduğu sıkıntılara, dertlere, zorluklara işaret eder. Kişinin ailesinden önce çevresindeki arkadaş gurubunu düşüneceğine ve o kişilere daha çok değer vereceğine yorumlanır. Ancak rüya sahibi yaptığı hataların farkına varacak ve bu hataları düzeltmek için çok geç kalacaktır. Rüya sahibini parmağında oynatacak, onun iyi niyetini kullanmaya çalışacak bir kişinin varlığına işaret eder.

Rüyada Zile Basmanın Psikolojik Yorumu

Rüyada zile basmanın psikolojik yorumu, bir kişinin yapmış olduğu hataların çevresindekilere vermiş olduğu zararlara ve bu hataların düzeltilmesi gerekeceğine işaret eder. Ayn zamanda kişinin, başkalarının hayatını güzelleştirmek için yardım etmek adına çaba göstereceğine yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.