Rüyada “Zil” Görmek

Zil
Rüyada zil görmek,kişinin yakın dostu için yapacağı iyiliklere, fedakarlıklara, yardımlara ve bunların karşısında göreceği saygısızlığa delalet eder.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada zil görmek, kişinin yakın dostu için yapacağı iyiliklere, fedakarlıklara, yardımlara ve bunların karşısında göreceği saygısızlığa delalet eder. Rüyada zil görmek, rüya sahibinin kendini bilmeyen, vurdum duymaz halleri olan, sürekli hatalar yapmaktan kaçınmayan bir arkadaşının olacağına işaret eder. Rüyada zil görmek, görülen bu kişinin rüya sahibini çok zor durumlara sokacağını ve bu sebepten rüya sahibini çevreye karşı mahcup edeceğine, küçük düşüreceğine işaret eder. Rüyada zil görmek, rüya sahibinin başkaları yüzünden küçük düştüğü durumdan veya durumlardan ötürü üzüntü yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibi bu olaylar karşısında hem sağlık sorunları yaşayabilir, hemde çevresinden kendisini uzaklaştırabilir.

Rüyada Zil Görmek

Rüyada zil görmek, rüya sahibinin iyi niyetli oluşunun ve yardımsever oluşunun kötü niyete çevrileceğine işaret eder. Rüya sahibinin çevresindeki dostlarını iyi seçmesi için aslında uyarı niteliğinde görülen bir rüyadır. Rüya sahibinin yakınında çok sevdiği, güvendiği ve sürekli arkasında durup maddi, manevi destek verdiği bir yakınından haksızlığa uğrayacağına delalet eder. Rüya sahibi yaşayacağı bu sıkıntıdan ötürü çevresine karşı mahcup duruma düşecek ve saygınlığıyla edindiği itibarını kaybedecektir. Rüya sahibinin önceden önlemini alması ve bulunduğu arkadaş ortamından kendini geri çekmelidir. Aksi takdirde çok üzüleceği ve hak etmediği sözlere maruz kalacağına yorulur. Bu arkadaş çevresi zaman geçtikçe yaptıkları yanlışları doğru kabul edecek ve Allah yolunu unutacağına delalet eder.

Rüyada Zil Sesi Duymak

Rüyada zil sesi duymak, rüya sahibi için bulunduğu duruma göre farklılık gösterse de oldukça hayırlı bir rüyadır. Rüya sahibi genç bir kimse ise, hayallerine kavuşarak çok mutlu bir hayat süreceğine işaret eder. Rüya sahibi için, dileklerinin ve dualarının kabul olacağına, mutlu olacağı güzel günler göreceğine, bulunduğu işlerde başarı elde edeceğine işaret eder. Rüya sahibi yaşlı ise, kalan ömrünü huzur içinde geçireceğine, sorun yaşamadan rahat bir yaşam süreceğine yorumlanır. Uzun zamandır sıkıntı çektiği sağlık sorunlarından kurtulacağına delalet eder.

Rüyada Zil Takıp Oynadığını Görmek

Rüyada zil takıp oynadığını görmek, rüya sahibinin sürekli hayatı şakaya, eğlenceye alacağına, ciddi olaylarda önemsemeyen tavırlar içinde olacağına ve bu durumun yakın çevre tarafından hoş karşılanmayacağına işaret eder. Rüya sahibinin adeta yalancı çoban gibi sürekli yalan yanlış konuşması karşısındaki kişilerin ona güvenmemesine neden olacaktır. Rüya sahibi bu anlamsız davranışlarından ötürü ciddi bir olay karşısında kendini ifade edemeyecek ve doğru söylediğine kimseyi inandıramayacaktır. Rüya sahibinin hatalarına yönelik uyarı amaçlı görülen bir rüyadır.

Rüyada Zil Çalıp Kaçtığını Görmek

Rüyada zil çalıp kaçtığını görmek, rüya sahibinin iş hayatında yaşayacağı yeni olaylara ve aile içinde yaşayacağı mutlu haberlere işaret eder. Rüya sahibi iş hayatında bir yerlere gelebilmek için vereceği emeklere, sıkıntılara ve bu çabanın, gayretin sonucunda elde edilecek sevince, zafere delalet eder.

Rüyada Zil Tamir Etmek

Rüyada zil tamir etmek, rüya sahibinin yaşayacağı sıkıntılı günleri sabır ile aşacağına ve feraha kavuşacağına yorulur. Kişinin adından söz ettirecek güzel projelere imza atacağına ve bu çalışmanın sonunda yaşanacak mutlu yorgunluğa yorumlanır. Aynı zamanda rüya sahibinin işiyle alakalı bilgili kişilerden fikir alış verişinde olacağına işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.