Rüyada “Zikretmek” Görmek

Zikretmek
Rüyada zikretmek görmek, rüya sahibinin eşini, dostunu, akrabalarını yada yakın arkadaşını  anacağına ve adını zikredeceğine delalet eder.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada zikretmek görmek, rüya sahibinin eşini, dostunu, akrabalarını yada yakın arkadaşını  anacağına ve adını zikredeceğine delalet eder. Rüyada zikretmek görmek, rüya sahibinin uzun zamandır görmediği ve çok özlediği kişileri hatırlayacağına yorulur. Rüyada zikretmek görmek, kişinin daha önce yaşamış olduğu olaylardan ders çıkartarak aynı hataları tekrarlamamak adına geçmişi hatırlayacağına işaret eder. Rüya sahibine ikaz, uyarı niteliği taşımaktadır. Rüyada zikretmek görmek, rüya sahibinin işinde başarı merdivenlerini çıkarken yanında olan ve ona büyük destek veren kişileri hatırlayacağına, saygı duyacağına işaret eder. Rüya sahibinin kadir kıymet bilen kişiliği sayesinde sürekli geçmişiyle anarak, güzel günleri zikrederek yaşayacağına yorulur.

Rüyada Zikretmek Görmek

Rüyada zikretmek görmek, rüya sahibinin geçmişine duyacağı özleme, hasrete ve bu sebepten sürekli eski günleri zikredeceğine işaret eder. Kişinin uzun zamandır görmediği lakin sürekli haberlerini aldığı arkadaşının, dostunun yada akrabasının sohbet arasında ismini zikredeceğine delalet eder. Rüya sahibi sürekli yaşamını eski yaşantısıyla kıyaslayacak ve kararlar verirken daha temkinli davranacaktır. Gençliğinde yapmış olduğu hatalardan gelecekte ders çıkaracak ve işinde hayatında, aile hayatında aynı hatalara düşmemeye çalışacaktır. Aynı zamanda rüya sahibinin hayatını kaybetmiş bir yakınına duyacağı özleme ve sürekli göz yaşı dökerek hatırlayacağına işaret eder. Rüya sahibinin karışık duygular yaşayacağı bir döneme gireceğine ve ikilemler arasında kalacağına yorulur.

Rüyada Allah’ı Zikrettiğini Görmek

Rüyada Allah’ı zikrettiğini görmek, rüya sahibinin iş ortamında göstermiş olduğu çalışmalarının başarı ile sonuçlanacağına ve emeklerinin karşılığını fazlası ile alacağına işaret eder. Rüya sahibinin işindeki başarısı üst yöneticiler tarafından fark edilecek ve olması gereken makama, mevkiye getirilecektir. Kişinin daha iyi şartlarda mutlu bir hayat süreceğine delalet eder. Aynı zamanda kişinin çevresindeki dedikoducu, iftiracı, fesat kişilerden kurtulacağına, yapılan dedikodulardan uzaklaşacağına işaret eder.

Rüyada Allahu Tealayı Çok Zikrettiğini Görmek

Rüyada Allahu Tealayı çok zikrettiğini görmek, rüya sahibinin aile içinde ve iş hayatında yaşamış olduğu sıkıntı ve sorunlardan kurtularak rahat bir nefes alacağına işaret eder. Aynı zamanda kişinin hem maddi hemde manevi yönden daha rahat bir yaşam süreceğine, mutlu, huzurlu, sağlık ömür süreceğine delalet eder.

Rüyada Kalabalık İçinde Zikretmek

Rüyada kalabalık içinde zikretmek, yaşanacak sıkıntıların son bulacağına ve hayatın daha rahat bir döneme geçeceğine işaret eder. Yapılacak her işin sonu hayırlara alamet edecek ve rüya sahibinin rızkının da, kısmetinin de açık olacağına yorumlanır. Kişinin hayatını olumlu yönde etkileyecek bir kalabalığa gireceğine yada bu topluluktan aralarına katılması için davet alacağına işaret eder. Rüyayı gören kişiler için her türlü kötü alışkanlıklardan, yanlış ortamlardan kurtulacaklarına ve hayırlı kapılardan içeri gireceklerine delalet eder. Aynı zamanda kişinin kendisini eksik hissettiği dini bilgilerini daha zenginleştirmek adına İslami konularda kendini geliştireceğine rivayet eder.

Rüyada Allahu Tealayı Hürmetle Zikretmek

Rüyada Allahu Tealayı hürmetle zikretmek, bu rüya kişinin rüyasında Allahu Tealayı hangi ismiyle zikretti ise ona göre yorumlanır.

Rüyada Zikretmenin Psikolojik Yorumu

Rüyada zikretmenin psikolojik yorumu, kişinin yapmış olduğu en ufak hatada bile vicdan azabı çekeceğine ve yapmış olduğu hatayı telafi etmek için uğraşacağına işarettir. Rüya sahibinin manevi açıdan güçlü olacağına ve duygularının daha ağır basacağına yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.