Rüyada “Zikir” Görmek

Zikir
Rüyada zikir görmek, rüya sahibinin ahir ömrü boyunca her daim hayırlara yorulan güzel olaylar yaşayacağına, gün yüzü göreceğine delalet eder.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada zikir görmek, rüya sahibinin ahir ömrü boyunca her daim hayırlara yorulan güzel olaylar yaşayacağına, gün yüzü göreceğine delalet eder. Rüya sahibinin mutluluk gözyaşları dökeceğine, sevineceği haberler alacağına işarettir. Rüyada zikir görmek, çekilen hasretlerin ve duyulan özlemlerin son bulacağına, insanlar arasında sevginin, dostluğun, barışın hasıl olacağına delalet eder. Rüyada zikir görmek, yaşanılan korkuların, düşmanlıkların, kinin ve anlaşmazlıkların ortadan kalkacağına, bu sıkıntıların yerini huzurun, mutluluğun, sevincin alacağına delalet eder. Rüyada zikir görmek, rüya sahibinin ettiği dualarının kabul olacağına, hakkın kulları arasında yer alacağına, günahlarının bağışlanarak tövbekar olacağına delalet eder.

Rüyada Zikir Görmek

Rüyada zikir görmek, rüya sahibinin hayattan istediği her dileğinin kabul olacağına ve sıkıntılardan, sorunlardan arınarak güzel günler yaşayacağına işaret eder. Kişinin alacağı bir haber karşısında sevineceğine ve çok mutlu olacağına, aynı zamanda gelen haberin oldukça hayırlı bir haber olacağına delalet eder. Kişinin ailesine, dostlarına, arkadaşlarına, akrabalarına duyacağı özlemin son bulacağına ve tez zamanda bir araya geleceklerine işaret eder. Aynı zamanda insanlar arasında barışın, dostluğun, sevginin daim olacağına ve kişinin her gününe şükredeceğine işaret eder. İki insan arasında yaşanan küslüklerin, kırgınlıkların biteceğine ve yerini güzel dostlukların alacağına yorulur. Rüya sahibinin ettiği tövbelerinin kabul olacağına ve bu vesile ile günahlarının af olacağına yorumlanır.

Rüyada Zikir Çektiğini Görmek

Rüyada zikir çektiğini görmek, kişinin yaşayacağı mutluluğa ve kötülüklerden kurtulacağına işaret eder. Rüya sahibinin istemeyerek de olsa yaşamış olduğu sıkıntılarından, sorunlarından ve bu nedenle duyduğu üzüntüden, kederden, pişmanlıktan kurtulacağına delalet eder. Rüya sahibinin mal mülk yönünden zengin olacağına ve sağlıklı bir beden ile ömür boyu rahat yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Zikir Edenleri Görmek

Rüyada zikir edenleri görmek, rüya sahibinin hayatının hep olumlu yönde gideceğine ve sıkıntılarından bir bir kurtulacağına işaret eder. Kişinin kötü günleri aşarak güzel günlere merhaba diyeceğine, mutluluğunun ömürlük süreceğine delalet eder. Bu rüya daha çok kişinin gelecekten yana yüzünün güleceğine delalet eder.

Rüyada Zikir Sesi Duymak

Rüyada zikir sesi duymak, kişinin uzun süredir beklediği planlarının gerçek olacağına, işlerinin yolunda giderek başarılara yükseleceğine, şansının yaver gideceğine delalet eder. Rüya sahibinin hayattan beklentilerini fazlasıyla alacağına ve hakkı olan hayatı yaşayacağına işaret eder. Yaşamakta olduğu hayatın kendisine hayır, şans, bereket, kısmet ve menfaat getireceğine yorumlanır.

Rüyada Zikrullah Görmek

Rüyada Zikrullah görmek, kişinin varlık içinde süreceği hayata, mutluluğa işarettir. Rüya sahibinin yokluk yüzü görmeden, hiçbir sıkıntı çekmeden yaşayacağına delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.