Rüyada “Zikir Çekmek” Görmek

Zikir Çekmek
Rüyada zikir çekmek görmek, rüya sahibi eğer Allah için ve Allah'ın isimlerini zikrederek zikir çekiyor ise bu rüyaların en hayırlısı ve en güzelidir.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada zikir çekmek görmek, rüya sahibi eğer Allah için ve Allah’ın isimlerini zikrederek zikir çekiyor ise bu rüyaların en hayırlısı ve en güzelidir. Rüyada zikir çekmek görmek, kişinin her anlamda huzura, mutluluğa kavuşup, isteklerinin bir bir gerçeğe dönüşeceğine delalet eder. Rüyada zikir çekmek görmek, rüya sahibinin dualarının kabul olacağına, çektiği sıkıntılarını omuzlarından atacağına ve rahat bir nefes alacağına işaret eder. Rüyada zikir çekmek görmek, rüya sahibinin dini inançlarının artacağına ve kendini bu yolda eğiteceğine, ilim irfan sahibi olacağına rivayet eder. Rüya sahibi için son derece hayırlı ve oldukça güzel bir rüyadır.

Rüyada Zikir Çektiğini Görmek

Rüyada zikir çektiğini görmek, rüya sahibi için mutluluğun, sevincin, huzurun, sağlığın, kısmetin, şansın habercisi olarak yorumlanır. Rüya sahibi rüyasında Allah’ın isimlerini söyleyerek zikir çekiyor ise, rüyalar içinde en hayırlısını görmüş olarak nitelendirilir. Rüya sahibinin hem özel hayatında hemde iş hayatında mutlu olacağına, yüzünün güleceğine, başarılarıyla adından söz ettireceğine, en hayırlı makamlara layık görüleceğine delalet eder. Kişinin  ellerini semaya açarak ettiği dualarının kabulüne ve istemeden de olsa işlediği günahlarının af olacağına delalet eder. Rüya sahibinin iman sevgisi ile dolup taşacağına ve kendisini bu yolda ilerlemeye adayacağına rivayet eder.

Rüyada Bir Topluluğun Zikir Çekmesi

Rüyada bir topluluğun zikir çekmesi, rüya sahibinin hayırlı bir topluluğun içine karışacağına, güzel ahlaklı, iyi huylu kişiler ile arkadaş olacağına işaret eder. Rüya sahibinin dünya zenginliğinden elini çekerek dini zenginliğe yöneleceğine delalet eder. Kişinin kendini dini yönde ilerleterek maneviyata ulaşacağına rivayet eder. Kişinin arzu ve isteklerinin kabul olacağına, dileklerinin gerçek olacağına Yorumlanır. Rüya sahibinin kötü alışkanlıklardan ve zararı dokunan hatalardan uzaklaşarak hayatına temiz bir sayfa aralayacağına delalet eder.

Rüyada Camide Zikir Çektiğini Görmek

Rüyada camide zikir çektiğini görmek, rüyayı gören kişi istemeyerek de olsa işlediği günahlarından duyduğu pişmanlıktan ötürü tövbe edeceğine ve Allah katında secdeye eğileceğine delalet eder. Kişinin hayatında yer verdiği kötü insanları çıkararak kendisine çeki düzen vereceğine ve hayata sıfırdan başlayacağına yorumlanır. Aynı zamanda kişinin dostluk kuracağı, ona doğru yolu gösterecek arkadaşlıklar edineceğine delalet eder. Kişinin kendini manevi hayata yönlendirmesine ve ahiret için yaşayarak, Allah sevgisinin artmasına rivayet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.