Rüyada “Zift” Görmek

Zift
Rüyada zift görmek, rüya sahibinin yapacağı başarılı işler sayesinde, emek harcayarak elde edeceği kazanca, mala, mülke ve zenginliğe işaret eder.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada zift görmek, rüya sahibinin yapacağı başarılı işler sayesinde, emek harcayarak elde edeceği kazanca, mala, mülke ve zenginliğe işaret eder. Rüyada zift görmek, kişinin ailesinden yada yakın çevresinden hiçbir şekilde maddi destek almadan kendi başına, kendi aklı ve gücüyle başaracağı işlere delalet eder. Rüyada zift görmek, rüya sahibinin hayatın zorlukları ile tek başına mücadele edeceğine, bu zorluklara göğsünü gererek üstesinden geleceğine yorumlanır. Rüyada zift görmek, rüya sahibinin takdir edilen başarısını ve zekasını başka işlerde de gösterme, kendini farklı sektörde de kanıtlama arzusuna işaret eder.

Rüyada Zift Görmek

Rüyada zift görmek, rüya sahibinin daha çok iş hayatıyla ve başarıyla açıklanan bir rüyadır. Rüya sahibinin işinde göstermiş olduğu çalışmalarına, başarılarına ve adından sıkça söz ettirdiği projelerine işaret eder. Rüya sahibinin iş hayatındaki yerini uzun yıllardır emek harcayarak, hak ederek kazandığına ve daha üst makamlara layık görülüp hakkı olanı alacağına işaret eder. Rüya sahibinin iş hayatına adım attığı andan itibaren kimseden maddi destek görmeden bir yerlere geleceğine ve bu sektörde kendini eğiterek, geliştirerek işinde bir numara olduğunu ispat edeceğine delalet eder. Aynı zamanda rüya sahibinin işinde göstermiş olduğu başarıları farklı sektörde de gösterme çabası içinde olacağına ve farklı kazanç kapıları aralayacağına işaret eder. Kişinin iş hayatında bolluğa, berekete, mala, mülke ve daha fazlasına sahip olacağına yorumlanır.

Rüyada Zifte Bastığını Görmek

Rüyada zifte bastığını görmek, rüya sahibinin sıkıntılarının son bulması adına iyi maaşlı bir işe gireceğine ve iş yönetimi tarafından büyük destek göreceğine işaret eder. Rüya sahibi işinde çok çalışarak kendini üst kademeye ispat edecek ve göstermiş olduğu çalışmaları ile üst düzey yönetici dalında boy göstereceğine yorumlanır. Kişinin bu süreçte en büyük desteği ailesi ve yakın dostları olacaktır.

Rüyada Yola Dökülmüş Zift Görmek

Rüyada yola dökülmüş zift görmek, kişinin zor ve yorucu olacağını düşündüğü bir yolculuğa çıkacağına ve bu süreçte karşısına çıkacak büyük fırsatlara işaret eder. Rüya sahibinin karşısına çıkacak olan fırsatlar hem ailesini hemde iş ortamını sıkıntıya sokabilecek düzeydedir. Kişinin başka bir şehirde veya başka bir ülkede yeni iş fırsatlarına atılarak yeni bir ortam edineceğine delalet eder.

Rüyada Zifte Bulandığını Görmek

Rüyada zifte bulandığını görmek, kişinin iş hayatında alacağı güzel haberlere ve kazancını artıracak yeni tekliflere işaret eder. Kişinin tamamen zifte bulanması uzun zamandır yaşadığı sağlık sorunlarından kurtulacağına ve eski sağlığına yeniden kavuşacağına işaret eder. Rüya sahibinin yalnız eline bulaşan zift kişinin tasarruf sahibi ve tutumlu biri olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin yüzüne bulaşan zift, kişinin karşı tarafı cezbeden bir güzelliğe sahip olduğuna yorumlanır.

Rüyada Zift Yediğini Görmek

Rüyada zift yediğini görmek, kişinin iş hayatında göstermiş olduğu başarılarının vakti geldiğinde meyvesini yiyeceğine işaret eder. Kişinin maddi kazancının artarak elinin bollaşacağını işaret eder.

Rüyada Zift Kustuğunu Görmek

Rüyada zift kustuğunu görmek, kişinin hayatında değişiklik yapmak isteyeceğine yorulur. Rüya sahibi evli ise boşanacağına, sevgili ise partnerinden ayrılarak farklı ilişkilere yelken açacağına yorumlanır.

Rüyada Elbiseye Zift Bulaştığını Görmek

Rüyada elbiseye zift bulaştığını görmek, kişinin eline geçecek toplu bir paraya ve bu para ile yapılacak gayrimenkul yatırıma işaret eder. Aynı zamanda kişinin evindeki eski eşyaları atarak yeni eşyalar alacağına işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.