Rüyada “Zıbın” Görmek

Zıbın
Rüyada zıbın görmek, iş hayatında sıkıntılar yaşayan kişinin yakın bir süre sonra bu sorunlarından bir bir kurtularak rahat nefes alacağına işarettir.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada zıbın görmek, iş hayatında sıkıntılar yaşayan kişinin yakın bir süre sonra bu sorunlarından bir bir kurtularak rahat nefes alacağına işarettir. Rüyada zıbın görmek, rüya sahibinin çok büyük kazanç elde edeceği projelerin içinde yer alacağına işaret eder. Rüyada zıbın görmek, kişinin belli dönem sıkıntılara yol açan ve çıkılması zor olan bir sürece gireceğine, ancak çarçabuk kendini toparlayarak sorunlar büyümeden halledeceğine işaret eder. Rüyada zıbın  görmek, rüya sahibinin kendi alanında tecrübe sahibi olduğu işlere girişerek başarı elde edeceğine ve bu başarısını kazanca çevirerek rahat bir hayat süreceğine delalet eder.

Rüyada Zıbın Görmek

Rüyada zıbın görmek, rüya sahibinin çalışmakta olduğu şirketin imza attığı büyük projelerin başına kendisinin getirileceğine ve elde ettiği başarılar ile adından söz ettireceğine işaret eder. Bu rüya daha çok rüya sahibinin iş hayatındaki inişli çıkışlı dönemlerine yönelik yorumlanır. Rüya sahibi dönem dönem sıkıntılar yaşasa da belli bir yerden sonra tekrardan kendini toparlamayı bilecektir. Rüya sahibinin maddi ve manevi rahata kavuşacağına, ailesi ile huzurlu bir hayat sürdüreceğine işaret eder.

Rüyada Zıbın Aldığını Görmek

Rüyada zıbın aldığını görmek, rüya sahibinin işlerinde hayırlı kazançlar elde edeceğine ve bu rızkını dahada artıracağına işaret eder. Rüya sahibinin işinde başarı ve kazanç elde etmek için yapmış olduğu borçları çok çabuk kapatarak rahat bir nefes alacağına yorumlanır. Rüya sahibinin aile içinde de mutlu bir evliliğinin olacağına işaret eder. Rüya sahibi bekar ise, yakın zamanda ayağını yerden kesecek, mutluluk sarhoşu olacağı güzel bir aşka yelken açacağına delalet eder. Rüya sahibi mutlu bir aileye, güzel dostluklara ve başarılı bir iş hayatına sahip olacaktır.

Rüyada Mavi Zıbın Görmek

Rüyada mavi zıbın görmek, rüya sahibinin işinde elde ettiği kazanç ile yeni yatırımlara girişeceğine, gayrimenkul işine el atacağına işaret eder. Aynı zamanda kişinin arkadaşı veya akrabası ile ortaklık kuracağına ve yeni işlere girişerek maddi kazançlarını arttıracağına yorumlanır. Kişinin yakın zaman içinde güzel haberler alacağına, mutluluktan sevinç gözyaşları dökeceğine yorumlanır.

Rüyada Bebek Zıbını Görmek

Rüyada bebek zıbını görmek, bu rüya daha çok kişinin özel hayatıyla alakalı yorumlanır. Rüya sahibinin mutlu bir evlilik yapacağına, eşiyle ve çocuklarıyla huzurlu bir hayat süreceğine işaret eder. Sağlıklı ve mutlu bir hayatının olacağına, maddi durumunun iyi olmasından dolayı etrafındakilere yardım edeceğine yorulur.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.