Rüyada “Zeytinlik” Görmek

Zeytinlik
Rüyada zeytinlik görmek, rüya sahibinin iş hayatındaki sıkıntılarını atlatarak feraha kavuşacağına, maddi imkanlarının artacağına işaret eder.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada zeytinlik görmek, rüyayı gören kişi için oldukça hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. Rüyada zeytinlik görmek, rüya sahibinin iş hayatındaki sıkıntılarını atlatarak feraha kavuşacağına, maddi imkanlarının artacağına işaret eder. Rüyada zeytinlik görmek, rüya sahibinin yeni kazanç kapıları açacağına ve bu sayede maddi imkana kavuşarak ailesine, sevdiklerine daha çok vakit ayıracağına işaret eder. Rüyada zeytinlik görmek, rüya sahibinin kazancını uzaktan takip ederek sosyal hayatına daha fazla vakit ayıracağına delalet eder.  Uzun zamandır hayalini kurduğu tatile çıkacağına işaret eder. Uzun zamandır görmediği akrabaları ve dostları ile güzel vakitler geçireceğine ve eskileri yad edeceğine yorumlanır.

Rüyada Zeytinlik Görmek

Rüyada zeytinlik görmek, rüya sahibinin bir yerlere gelebilmek için uzun yıllar emek harcayacağına ve başarı basamaklarını bir bir çıkacağına işaret eder. Rüya sahibi maddi kazancını artırarak uzun vadeli kar sağlayacak yatırımlarda bulunacağına işaret eder. Kişinin zirveye ulaşmak için döktüğü alın terinin karşılığını fazlasıyla alacağına ve bu süreçte yapmak isteyip de yapamadığı birçok hayalini gerçekleştireceğine delalet eder. Rüya sahibi işindeki rahatlığı hane içine de taşıyarak ailesine daha çok vakit ayıracak ve oldukça uzun süreli bir tatil planı yapacaktır. Aynı zamanda rüya sahibinin elde etmiş olduğu kazanç ile insanlara faydası dokunacak yatırımlarda bulunarak hayır dualarını alacaktır. Kişinin sevineceği, mutlu olacağı güzel bir haber alacağına ve bu haber ile memleket ziyareti yapacağına yorulur.

Rüyada Zeytinlik Satın Aldığını Görmek

Rüyada zeytinlik satın aldığını görmek, rüya sahibinin uzun zamandır düşündüğü ve hayatını tamamen değiştirecek kararlar alacağına işaret eder. Rüya sahibi işi hakkında gelen teklifleri iyi değerlendirerek geri dönüşü olmayan kararlar vereceğine yorumlanır. Bu kararlar rüya sahibini içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtararak rahat bir nefes almasını sağlayacaktır. Rüya sahibinin kar amaçlı riskli yatırımlar yapacağına ve işinde kazanç elde ederek yapmış olduğu borçları ödeyeceğine yorulur. Aynı zamanda kişinin aile desteği ile yeteneği olduğu işlere girişerek başarı sağlayacağına delalet eder.

Rüyada Zeytin Bahçesi Görmek

Rüyada zeytin bahçesi görmek, kişinin iş ortamında ve aile içinde mutlu olacağı olaylar ile karşılaşacağına, uzun zamandır yaşadığı zor günleri atlatacağına işaret eder. Rüya sahibi yakın ve çok sevdiği bir arkadaşının vesilesi ile bilmediği işlere girişerek maddi zarar edecek, lakin kendini toparlayarak bu sıkıntıların üstesinden geleceğine delalet eder.

Rüyada Yeşil Zeytinlik Görmek

Rüyada yeşil zeytinlik görmek, kişinin ayağına gelecek bazı fırsatları istemeden de olsa geri tepeceğine ve bu durumdan ötürü ailesini, dostlarını kıracağına yorumlanır. Rüya sahibinin yine bu zor süreci evresindekilerin desteği ile aşacağına işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.