Rüyada “Zeytin Çekirdeği” Görmek

Zeytin Çekirdeği
Rüyada zeytin çekirdeği görmek, rüya sahibi için ele geçecek kaçınılmaz fırsatlara ve bu fırsatların ne kadar büyük olacağına delalet eder.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada zeytin çekirdeği görmek, rüya sahibi için ele geçecek kaçınılmaz fırsatlara ve bu fırsatların ne kadar büyük olacağına delalet eder. Rüyada zeytin çekirdeği görmek, kişinin kısmetleri çoğaldıkça eline geçecek paralara ve bu zenginlik ile süreceği ömür boyu rahat hayata işaret eder. Rüyada zeytin çekirdeği görmek, kişinin mal varlığını çoğaltarak uçsuz bucaksız bir zenginliğe erişeceğine rivayet eder. Rüyada zeytin çekirdeği görmek, rüya sahibinin hayalini kurduğu ve gerçekleşmesini istediği hayallerini yapmaktan geri kalmayacağına delalet eder. Sıkıntılı günlerin artık hatırlanmayacak şekilde geride kalacağına ve kişinin yeni bir sayfa açacağına işaret eder.

Rüyada Zeytin Çekirdeği Görmek

Rüyada zeytin çekirdeği görmek, rüya sahibinin sıkıntılı, parasız günlerine elveda diyerek bolluk içindeki yepyeni hayatına merhaba diyeceğine delalet eder. Rüya sahibinin elem, keder dolu günlerinden kurtularak yüzünün güleceğine ve bu zor günlerde bozulan psikolojisinin düzeleceğine işaret eder. Rüya sahibinin kendini hem maddi hemde manevi açıdan toparlamasıyla beraber kişinin Allah’a şükrederek yaşadığı her günü için hayır işleyeceğine delalet eder. Rüya sahibi Allah’a dua edecek, haline şükredecek ve namaza başlayarak başını secdeden kaldırmayarak imanına dahada bağlanacaktır. Rüya sahibinin rızkını ihtiyaç sahibi kimseler ile paylaşacağına ve o rızkın paylaştıkça çoğalacağına yorumlanır.

Rüyada Siyah Zeytin Çekirdeği Görmek

Rüyada siyah zeytin çekirdeği görmek, kişinin ömür boyu mutlu olacağı, seveceği, saygı duyacağı çok güzel bir evliliğinin olacağına işaret eder. Rüya sahibinin hayırlı kısmetler göreceğine, elindeki parasının bollaşacağını, yaşamış olduğu sağlık sorunlarını atlatarak şifasını bulacağına delalet eder. Kişinin ilim ve irfan sahibi olacağına, kendisini akademik yönden eğiterek yükseleceğine yorumlanır. Çevresindeki yardım sahibi güçsüz insanlara yardım elini uzatarak, dertlerine derman olacağına delalet eder. Aynı zamanda kişinin iş hayatında başarı basamaklarını bir bir çıkacağına ve adından söz ettireceğine işaret eder.

Rüyada Yeşil Zeytin Çekirdeği Görmek

Rüyada yeşil zeytin çekirdeği görmek, rüya sahibinin dinini tam öğrenebilmek için araştırmalar yapacağına ve bu sayede dini bütün kişiler ile ahbaplık kuracağına işaret eder. Rüya sahibinin islami şartlara uygun bir şekilde evlilik gerçekleştireceğine yorumlanır. Edilen duaların, dileklerin kabul olacağına yorulur. Bekar kişilerin namazında, niyazında, helal süt etmiş, namuslu bir kişi ile izdivaç yapacağına delalet eder. Rüya sahibi evli bir bayan ise, yakın zamanda hamile olacağını öğrenerek bebek sevinci yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Zeytin Çekirdeği Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüyada zeytin çekirdeği görmenin psikolojik yorumu, kişinin sürekli hayata geçirmek istediği fikirlerinde ikilemler yaşayacağına ve bu sebepten ötürü ruhsal çöküntü yaşayacağına işaret eder. Yakın zaman içinde kişinin sağlığını bozacak bir takım olaylar yaşayacağına ve bu olaylar sonra kişiyi ölüm korkusu saracağına işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.