Rüyada “Zenci” Görmek

Zenci
Rüyada zenci görmek, rüya sahibinin zorluklarla, sıkıntılarla, sefaletle dolu bir hayat süreceğine ve kişinin çevresindekilere muhtaç olacağına işaret eder.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada zenci görmek, rüya sahibinin zorluklarla, sıkıntılarla, sefaletle dolu bir hayat süreceğine ve kişinin çevresindekilere muhtaç olacağına işaret eder. Rüyada zenci görmek, rüya sahibinin dönem dönem yaşayacağı felaketlere, fakirliğe, hastalıklara, sıkıntılara ve arap saçına dönmüş döküntü yaşantısına işaret eder. Rüyada zenci görmek, kişinin sürekli hayatında sorunlar yaşayacağına, bir türlü kendisini toparlayamayacağını yorumlanır. Tabiri caizse kişinin   iki yakasının bir araya gelmeyeceğine ve bu sırada sevdiklerinin acı haberlerini duyacağına işaret eder. Rüyada zenci görmek, rüya sahibinin sorunlarını halletmek adına yapacağı hatalar, borçlara ve bu borçların başına dahada bela olacağına yorumlanır.

Rüyada Zenci Görmek

Rüyada zenci görmek, kişinin aşılması imkansız sıkıntılar yaşayacağına, zor günler geçireceğine işaret eder. Rüya sahibinin iş hayatında aksilikler yaşayacağına ve bir türlü kendini toparlayamayıp sürekli hatalar yapacağına işaret eder. Kişinin belli dönemlerde zor şartlara düşeceğine, maddi konularda eksiklik yaşayacağına ve bu sorunun aile içinde problem olacağına yorumlar. Kişinin kendi toparlamak adına kredi, kara para, borç gibi yöntemlere başvuracağına, lakin başını dahada belaya sokacağına işaret eder. Bu rüyayı gören kişinin hayatının adeta günden güne bataklığa batacağına ve umutsuzluğa düşeceğine delalet eder. Bazende bu rüya olumsuz olduğu kadar olumlu olaylara da yorumlanır. Kişinin kısmetinin ve şansının açık olacağına, güzel gelişmeler yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada Zenci Erkek Görmek

Rüyada zenci erkek görmek, rüya sahibi için oldukça güzel ve hayırlara yorulan bir rüyadır. Rüya sahibinin olumlu yönde hayatının değişeceğine, yakın zamanda mutlu olacağı güzel haberler alacağına, kısmetlerinin ve şansının açık olacağına işaret eder. Kişinin iş hayatında başarılar ile dolu bir dönem geçireceğine, maddi anlamda rahata ereceğine işaret eder.

Rüyada Zenci Kadın Görmek

Rüyada zenci kadın görmek, rüya sahibinin alakası dahi olmayan bir konu içinde yer alacağına ve iftiraya uğrayıp başının belaya gireceğine yorumlanır. Kişinin pis dedikodulara maruz kalarak canının sıkılacağına, başının derde gireceğin ve çok büyük sıkıntılar çekeceğine işaret eder.

Rüyada Zenci Bebek Doğurmak

Rüyada zenci bebek doğurmak, rüya sahibinin zor günler geçireceğine ve maddi sıkışıklığa düşeceğine yorumlanır. Kişinin içinden çıkamayacağı, başının belaya gireceği ve bu sebepten zor günler geçireceğine işaret eder.

Rüyada Zenci Sevgili Görmek

Rüyada zenci sevgili görmek, yaşanılacak anlaşmazlıklara, kavgalara, kargaşalara delalet eder. Kişinin istemeyerek de olsa bu olayların içinde yer alacağına ve karşı taraf ile bu konu üzerine muhatap olacağına yorumlanır.

Rüyada Zenci Erkek Bebek Görmek

Rüyada zenci erkek bebek görmek,  rüya sahibinin yaşayacağı sıkıntıları atlatmak adına yakın dostlarından maddi ve manevi destek göreceğine işaret eder. Rüya sahibi için oldukça güzel olaylara ve sevinçli haberlere işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.