Rüyada “Zemin” Görmek

Zemin
Rüyada zemin görmek, kişi için yaşanılacak tehlikelerin önceden habercisi niteliğinde ve kişinin gereksiz yere risk almamasına yorulur.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada zemin görmek, bu rüya gören kişi için hayra yorulmaz ve uyarı niteliğindedir. Rüyada zemin görmek, kişi için yaşanılacak tehlikelerin önceden habercisi niteliğinde ve kişinin gereksiz yere risk almamasına yorulur. Rüyada zemin görmek, yeni yatırımlarda bulunacak ve yeni iş kuracak kişilerin dikkatli olmasına, atacakları adımları sağlam atmalarına işaret eder. Rüyada zemin görmek, kişinin ani ve düşüncesiz hamleleri ile elindeki, avucundakini kaybederek sıfırdan başa döneceğine yorumlanır. Aynı zamanda bu rüya kişinin elindeki arsayı değerlendireceğine, ev işine gireceğine ve kişinin inşaat işiyle uğraşacağına delalet eder. Kişiye kalacak miras üzerinde başka varislerinin de olacağına delalet eder.

Rüyada Zemin Görmek

Rüyada zemin görmek, kişinin iş hayatıyla alakalı yeni kararlar alacağına, lakin bu durumu iyi değerlendirmesi gerekeceğine yorumlanır. Kişinin yeni yatırımlar yapmak için birikmiş sermayesini riske atacağına, bu süreçte birazda olsa maddi sıkıntı yaşayacağına yorumlanır. Rüya sahibinin yatırım amaçlı inşaat işiyle uğraşacağına, elindeki arazisini yatırım amaçlı değerlendireceğine işaret eder. Bu rüya göründüğü şekle göre yorumlanır.

Rüyada beton zemin görmek, kişinin güçlü biri olduğuna, düşmanlarına karşı korku saldığına, hırsı, azmi sayesinde herşeyi elde edeceğine yorumlanır. Kişinin adeta hayatını yoktan var edeceğine işaret eder.

Rüyada toprak zemin görmek, kişinin yardıma muhtaç kişilere el uzatacağına ve alacağı sevaplara, dualara işaret eder. Kişinin aile bağlarının çok kuvvetli olacağına, maddi manevi birbirlerine destek çıkacaklarına ve sadaka vereceklerine delalet eder.

Rüyada taş zemin görmek, kişinin kindar insanlar ile zıt düşeceğine, bu yüzden moral bozukluğu yaşayacağına ve kişinin yaşadıklarından sonra daha temkinli, dikkatli olacağına yorumlanır.

Rüyada Kaygan Zemin Görmek

Rüyada kaygan zemin görmek, kişinin içinde olduğu olumsuz durumu düzeltmek için yeniden ele alacağına işaret eder. Kişinin yeni tanışacağı bir kişiye iş konusunda güveneceğine, lakin bu konuda zararlı çıkacağına işaret eder. Aynı zamanda kişinin evinde hırsız şoku yaşayacağına ve elindeki kıymetli eşyalarını kaybederek mutsuz olacağına yorumlanır. Kişinin ticari anlamda iflas etmesini isteyen, mağdur olması için elinden geleni yapacak düşmanların olacağına işaret eder.

Rüyada Islak Zemin Görmek

Rüyada ıslak zemin görmek, kişinin hayalini kurduğu ve olmasını çok istediği bir işin suya düşeceğine, bu durumdan kişinin oldukça etkileneceğine işaret eder. Rüya sahibinin çevresinde kıskanç, kötü niyetli ve dost görünümlü yalancı kişilerin varlığına işaret eder. Kişinin yapmak istediği yatırımlar için biraz daha beklemesi gerekeceğine ve artık daha temkinli davranacağına işaret eder.

Rüyada Zemin Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüyada zemin görmenin psikolojik yorumu, kişinin hayatını değiştirmek ve arzu ettiği hayata kavuşmak için çabalarının boşa çıkmayacağına işaret eder. Kişinin başarılarını ailesine ispat edeceğine ve bundan ötürü çok mutlu olacağına yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.