Rüyada “Zayıf” Görmek

Zayıf
Rüyada zayıf görmek, rüya sahibinin sıkıntılı bir döneme gireceğine ve bu süreçte peşini aksiliklerin, şanssızlıkların bırakmayacağına işaret eder.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada zayıf görmek, bu rüya gören kişi hem iyi değildir, hemde hayra yorulmaz. Rüyada zayıf görmek, rüya sahibinin sıkıntılı bir döneme gireceğine ve bu süreçte peşini aksiliklerin, şanssızlıkların bırakmayacağına işaret eder. Rüyada zayıf görmek, rüya sahibinin elini her attığı işte zarar edeceğine, aksiliklerin bir türlü yakasını bırakmayacağına ve maddi darlığa düşeceğine yorulur. Rüyada zayıf görmek, kişinin iş hayatındaki başarılarının azalacağına ve kariyerinde ciddi düşüşler yaşayacağına delalet eder. Rüya sahibinin bu süreci manevi yönde olduğu kadar maddi yönde de zorlukla atlatacağına ve birikiminin belli bir bölümünü kaybedeceğine delalet eder.

Rüyada Zayıf Görmek

Rüyada zayıf görmek, rüya sahibinin uğursuz saydığı bir döneme gireceğine, sanki lanetlenmiş gibi sürekli işlerinde hatalar yapacağına ve bu sıkıntıları en ağır şekilde ödeyeceğine yorulur. Rüya sahibinin yanlış iş ortaklıkları ve kar getirmeyecek işlere yönelmesi çok ağır şekilde sarsılmasına neden olacaktır. Aynı zamanda bu rüya kişinin ciddi sağlık sorunları yaşayacağının habercisi niteliğindedir. Rüya sahibi yaşamış olduğu sıkıntılar ve sorunlardan ötürü hem bedenen hemde psikolojik olarak sağlığını kaybedecektir. Rüya sahibinin daha temkinli davranması ve iş hayatıyla alakalı kararları düşünerek atması gerekeceğine işaret eder.

Rüyada Zayıf Birini Şişman Görmek

Rüyada zayıf birini şişman görmek, rüya sahibinin kendine ve çevresindekilere ders çıkaracak olaylara tanık olacağına işaret eder. Rüya sahibinin içinde bulunduğu zor günleri aşmak adına sürekli yanlış hatalar yapacağına ve bu sorunların içinde kaybolacağına delalet eder. Kişinin bu süreci doğru ve yanlış olarak iki aşamada eleştirmesi, çıkan sonuca göre adım atması gerekmektedir.

Rüyada Zayıf Karne Görmek

Rüyada zayıf karne görmek, rüya sahibinin kafasını karıştıracak ve içinden çıkamayacağı problemlerinin olacağına işaret eder. Rüya sahibinin sakin kafayla düşünerek bu durumun içinden rahatlıkla çıkacağına ve yaşamış olduğu korkuları ile yüzleşeceğine delalet eder. Rüya sahibinin üzerinden ağır bir yükün kalkacağına ve gönül hoşluğu içinde olacağına yorulur. Kısa süreli yaşanacak sıkıntılara ve çözüm yolları aranacağına yorulur.

Rüyada Zayıf Not Aldığını Görmek

Rüyada zayıf not aldığını görmek, kişinin yatırımlarda bulunduğu işlerde beklediği kazancı elde edemeyeceğine ve maddi zarara uğrayacağına işaret eder. Kişinin kendisine olan güveni azalacak ve öz güven kaybı yaşayacaktır. Rüya sahibi mesleğinde geri plana düşecek ve rakiplerine fırsat verecektir. Rüya sahibinin günden güne fakirleşerek mutsuz olacağına ve sıkıntılarının, dertlerinin dahada artacağına delalet eder.

Rüyada Zayıf At Görmek

Rüyada zayıf at görmek, rüya sahibinin hayal kırıklığı yaşayarak üzüleceğine, moralinin düşeceğine işaret eder. Rüya sahibinin hayallerine ve dileklerine kavuşmak için daha uzun süreler beklemesi gerekeceğine yorulur. Rüya sahibinin umutsuzluğa düşeceğine yorumlanır.

Rüyada Zayıf İnek Görmek

Rüyada zayıf inek görmek, rüya sahibinin rızkının artacağı işlere girişerek yüzünün güleceğine ve dualarının, dileklerinin kabul olacağına yorulur. Rüya sahibinin kazancının artacağına ve hak ettiği rahat yaşama kavuşacağına delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.