Rüyada “Zar” Görmek

Zar
Rüyada zar görmek, rüya sahibinin menfaat peşinde koşacağına, çıkarları için her türlü hatayı göze alacağına işaret eder.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada zar görmek, rüya sahibinin menfaat peşinde koşacağına, çıkarları için her türlü hatayı göze alacağına işaret eder. Rüyada zar görmek, rüya sahibinin mal, mülk sahibi olmak için hırslarına yenik düşeceğine, günah işlemeye ve harama yakın olacağına delalet eder. Rüyada zar görmek, rüya sahibinin dünya güzelliklerine aldanıp, yanlış kişiler ile arkadaşlık kuracağına yorumlanır. Rüya sahibi istediği hayatı elde etmek için yanlış kişiler ile beraber olup, Allah katında günah sayılan işlere girişecektir. Rüyada zar görmek, rüya sahibinin hırsızlık yapacağına, yetim hakkına el uzatacağına ve başkasının ırzına, namusuna göz dikeceğine delalet eder.

Rüyada Zar Görmek

Rüyada zar görmek, rüya sahibinin kötü giden hayatını düzeltmek için sürekli hatalar yapacağına ve istemeyerek de olsa başkalarının hayatını altüst edeceğine yorulur. Rüya sahibinin aç gözlülüğü ve hırsları yüzünden çıkılması zor bir hale düşeceğine işaret eder. Kişinin paraya olan düşkünlüğü ve lüks yaşam merakı hatalar yapmasına sebep olacak, işlediği günahların sonunu düşünmeyecektir. Rüya sahibinin huzurlu, mutlu giden hayatı kötü niyetli kişilerce darmadağın edilecek ve kişiyi de bu hayata sürükleyeceklerdir. Rüya sahibinin yakınında huzurunu kaçıran, başını belaya sokacak kötü niyetli insanların olacağına işaret eder.

Rüyada Zar Attığını Görmek

Rüyada zar attığını görmek, rüya sahibinin maddi anlamda güçsüzleşeceğini ve bu sorunları halletmek için yeni girişimlerde buluşacağına işaret eder. Rüya sahibinin alın teri dökmeden, emek harcamadan başkasının malına göz koyacağına ve hakkı olmayanı fazlasıyla alacağına delalet eder. Rüya sahibi elde ettiği bu kazançtan hayır görmeyip, aksine dahada dibe çökecektir.

Rüyada Zar Topladığını Görmek

Rüyada zar topladığını görmek, bu rüya gören kişi için iyiye yorulmaz. Kişinin hak etmediği iftiralara maruz kalacağına işaret eder. Rüya sahibinin düşmanları tarafından iftiraya uğrayacağına, adının lekeleneceği ve kişinin kendini aklamaya çalışacağına delalet eder. Rüya sahibinin içinde bulunacağı durumdan ötürü üzüntü duyacağına ve sağlık sorunları yaşayacağına yorulur.

Rüyada Tavla Zarı Görmek

Rüyada tavla zarı görmek, rüya sahibinin anlık heveslerine, geçici zevklerine kurban olacağına işaret eder. Rüya sahibinin mal, mülk sahibi olmak için yanlış işlere kalkışacağına, başını belaya sokacağına ve hatalarının bedelini en ağır şekilde ödeyeceğine delalet eder.

Rüyada Zar Tuttuğunu Görmek

Rüyada zar tuttuğunu görmek, rüya sahibinin istediği hayata kavuşmak için her türlü hileye başvuracağına ve dalavere işlere soyunacağına yorulur. Rüya sahibi dininden uzaklaşarak günah sayılan her türlü belaya yönelecektir.

Rüyada Zar Bulduğunu Görmek

Rüyada zar bulduğunu görmek, rüya sahibinin alın teri dökmeden havadan para kazanacağına işarettir. Rüya sahibine beklenmedik anda eline yüklü miktarda para geçecek ve çok mutlu olacaktır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.