Rüyada “Zaman” Görmek

Zaman
Rüyada zaman görmek, rüya sahibinin maddi imkanının çok iyi olmamasına rağmen gücünün yettiği kadarıyla hayır işleyeceğine, dua alacağına işaret eder.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada zaman görmek, rüya sahibinin maddi imkanının çok iyi olmamasına rağmen gücünün yettiği kadarıyla hayır işleyeceğine, dua alacağına işaret eder. Rüyada zaman görmek, rüya sahibinin alın teri dökerek, rızkını helal yollardan kazanacağına delalet eder. Rüyada zaman görmek, kişinin başkasının malına, mülküne, rızkına ve namusuna göz dikmeden, kul hakkına girmeden sürdüreceği yaşantısına işaret eder. Rüyada zaman görmek, rüya sahibinin doğruluktan şaşmayacağına ve Allah, din, kuran aşkı ile yanıp tutuşacağına delalet eder. Rüya sahibinin imanından, inançlarından hiçbir şekilde vazgeçmeyeceğine ve bu konuda ödün vermeyeceğine yorumlanır.

Rüyada Zaman Görmek

Rüyada zaman görmek, rüya sahibinin elinin bolluğuna, gönlünün zenginliğine, merhametli ve iyi oluşuna işaret eder. Rüya sahibinin dünya malında gözü olmadığına ve hakkı olan ile yetineceğine yorulur. Rüya sahibinin gelir geçici güzelliklere gözünün tok olacağına ve asıl güzelliğin iman aşkı olacağına işaret eder. Kişinin ellerini göğe açarak dilediği dileklerinin, ettiği dualarının Allah katında kabul göreceğine delalet eder. Rüya sahibinin alın teri dökerek kazandığı rızkını başkaları ile paylaşacağına ve yaptığı hayırların karşılığını fazlası ile alacağına yorulur. Kişinin hem işinde hemde hane içinde bereketinin bol olacağına, kısmetinin, şansının açık olacağına işaret eder. Rüya sahibinin ömrünü huzur içinde, sağlıklı ve mutlu bir şekilde süreceğine, kendini ibadete adayacağına delalet eder.

Rüyada Zaman Kavramı Görmek

Rüyada zaman kavramı görmek, rüya sahibinin kendinden çok çevresindeki yardıma muhtaç insanları düşüneceğine ve kendini bu insanların dertlerine dermen olmaya adayacağına yorulur. Allah’ın her daim rüya sahibinin yanında olacağına, onu darda bırakmayacağına delalet eder. Rüya sahibinin her dara düştüğünde elinden Hızır gibi tutan birinin olacağına, kötülüklerden korunarak, kalpten dilediği her duasının kabul olacağına işaret eder. Rüya sahibinin bu kişiliği çevresi tarafından sevilecek, sayılacak ve takdir görecektir.

Rüyada Zaman Tüneli Görmek

Rüyada zaman tüneli görmek, rüya sahibinin başında kara bulut gibi büyük bir uğursuzluğun dolaşacağına alamet eder. Rüya sahibinin çok kötü bir haber alacağına ve bu kara haber ile yıkılacağına, üzüleceğine, acı çekeceğine hatta yas tutacağına delalet eder. Rüya sahibinin yaşadıklarını uzun süre atlatamayarak bulunduğu durumun acısını çok ağır şekilde yaşayacağına işaret eder. Dökülecek göz yaşına ve beklenmedik anda gelecek ölüm haberine delalet eder.

Rüyada Zaman Saydığını Görmek

Rüyada zaman saydığını görmek, bu rüya gören kişi için hiç hayırlı sayılmaz. Rüya sahibinin gün sayar gibi adeta öleceği günü sayacağına ve ömrünün kısa ömürlü olacağına alamet eder. Aynı zamanda bu rüya kişinin istediği bir eşyaya yada yaşamak istediği hayata kavuşmak isteyeceğine, onun hayali ile yaşayacağına delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.