Rüyada “Yılanlar” Görmek

Yılanlar
Rüyada Yılanlar Görmek neye işarettir; gelişmesini, ilerlemesini ve kalkınmasını istemeyen kişilerin varlığına işaret eder. Rüya tabirleri islami yorumu.
Rüyanın Tabiri : manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada Yılanlar Görmek

Rüyada yılanlar görmek, pek çok şekilde yorumlanmaktadır. Rüyada yılanlar görmek, rüya sahibini çekemeyen, sevmeyen, gelişmesini, ilerlemesini ve kalkınmasını istemeyen kişilerin varlığına işaret eder. Rüyada yılanlar görmek, kem gözlü, art niyetli ve belalı insanların varlığına yorulur. Rüyada yılanlar görmek, kötü niyetli ve kötü düşünceli insanların rüya sahibinin yakınında olduklarına delalet eder. Aynı zamanda güçlü, kudretli ve ayakları üzerinde sağlam duran kadınların varlığına alamet eder. Rüya sahibinin iyi niyetli oluşu, çalışkan oluşu ve zeki oluşu çevresi tarafından takdir edilse de kıskanılan ve haset edilen biri olacağı anlamına gelmektedir. Rüya sahibi bu kişilere karşı önlemler almalı ve herkese iyi niyetle yaklaşmamalıdır. Rüya sahibinin yaşayacağı sıkıntılı günlerinde arkasında duracak ve destek verecek güçlü bir kadının olacağına yorulur. Bu güçlü kadın rüya sahibinin eşi olabilir yada yakın zaman içinde böyle bir kadının hayatına gireceğine delalet eder.

Rüyada Yılanları Öldürmek

Rüyada yılanları öldürmek, rüya sahibinin rakiplerine karşı ve kendine zarar vermek isteyen kişilere karşı büyük hamlelerde bulunacağına delalet eder. Rüya sahibinin bu vesileyle kendini bu kişilerden kurtaracağına ve o kişileri etkisiz hale getireceğine delalet eder. Rüya sahibinin hayatındaki en büyük engeli ortadan kaldıracağına ve yaşanacak tehlikelerden kurtulacağına delalet eder.

Rüyada Yılanlarla Boğuşmak

Rüyada yılanlarla boğuşmak, rüya sahibinin rekabet içinde olacağına ve tabiri caizse göze göz, dişe diş savaşacağına delalet eder. Rüya sahibi hayatından moralini bozacak, zarar verecek, mutsuz, üzgün ve başarısız insanları bir bir çıkartacaktır. Bu kişilere meydan okuyacak ve hayatının kaderini kendi çizmeye kalkışacaktır.

Rüyada Yılanları Kovalamak

Rüyada yılanları kovalamak, rüya sahibinin cesaretini toplayarak kendisine zarar veren kötü insanlara karşı var gücü ile mücadele edeceğine yorumlanır. Bu kişileri alt üst etmek için elinden geldiği kadar çaba gösterecek ve asla geri adım atamayacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Yılanların Saldırdığını Görmek

Rüyada yılanların saldırdığını görmek, rüya sahibine karşı düşmanların güçlerini birleştirerek saldıracaklarına alamet eder. Rüya sahibini bertaraf edeceklerine yorumlanır. Bu sebepten ötürü rüya sahibinin zor ve sıkıntılı günler yaşayacağına, içinden çıkamayacağı duruma düşeceğine delalet eder.

Rüyada Yılanların İçine Düşmek

Rüyada yılanların içine düşmek, rüya sahibinin uğursuzluk yaşayacağına yorumlanır. Rüya sahibinin çevresinde sürekli başını belaya sokacak ve huzurunu kaçıracak insanların olduğuna işaret eder. Bu kişiler amaçlarına ulaşmak için adeta organize olmuş ve ortak bir hedef için bir araya gelmişlerdir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.