Rüyada “Yılan” Görmek

Yılan
Rüyada Yılan Görmek neye işarettir; çok büyük bir düşmanının olacağına ve bu kişiden zarar göreceğine delalet eder. Rüyada yılan görmek islami yorumu
Rüyanın Tabiri : manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada Yılan Görmek

Rüyada yılan görmek, bu rüya hakkında birçok yorumlar bulunmaktadır. Rüyada yılan görmek, genel anlamda düşmana işarettir. Rüyada yılan görmek, rüya sahibinin çok büyük bir düşmanının olacağına ve bu kişiden zarar göreceğine delalet eder. Rüyada yılan görmek, kendini gizleyen ve karşısındakinden menfaat sağlayan kişilerin varlığına işaret eder. Yılan her daim saldırmaya hazır sinsi bir düşmanın habercisidir. Rüya sahibinin büyük zorluklar ile karşılaşacağına ve sıkıntılı günler geçireceğine delalet eder. Kişinin aile içinde huzurunun kaçacağına ve kötü haberler alacağına yorulur. Aynı zamanda kişinin sağlık sorunları yaşayacağına yada uzun zamandır hasta olan birinden kötü haber geleceğine alamet eder. Bu rüyayı olumlu yönde yorumlamak gerekirse; kişinin maddi rahata ulaşarak sıkıntılarından kurtulacağına, aile içinde yenilikler yaşayacağına yorumlanır. Kişinin evlilik ile sonuç alacağı  bir ilişkiye gireceğine yada evli ise çocuk sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada Yılan Öldürmek

Rüyada yılan öldürmek, kişinin etrafındaki düşmanlarını yeneceğine işaret eder. Bu rüya çoğu kez evlilik üzere yorumlanır. Rüya sahibinin çok seveceği ve sevileceği bir ilişkiye başlayacağına ve bu mutluluğun evlilik ile sonuç bulacağına delalet eder. Rüya sahibinin iş hayatında rakiplerini yenerek zafere ulaşacağına ve hatta onlarında mallarına el koyacağına yorumlanır. Kişinin iş hayatında çok güçlü olacağına ve işinde bir numara olarak yer edinip adından söz ettireceğine alamet eder.

Rüyada Evde Yılan Görmek

Rüyada evde yılan görmek, rüya sahibinin hane içinde düşmanlarının olacağına yorumlanır. Bu kişi size içten içte kötülük besleyecek ve zarar vermeye çalışacaktır. Rüya sahibinin evden biri ile çok büyük tartışmalara gireceğine işaret eder. Kişinin yakınındaki insanlara dikkat etmesine ve kendisini göreceği zararlardan korumasına delalet eder. Kişinin aile içinde günah işlemeye meyilli olan insanların olduğuna ve bunlara dikkat etmesi gerektiğine delalet eder. Akrabalar arasında kötü düşünceli insanların olduğuna ve bunların sinsi düşüncelerine işaret eder.

Rüyada Çok Yılan Görmek

Rüyada çok yılan görmek, rüya sahibinin çevresinde bir düşmanın varlığına işaret eder. Bu düşman akraba yada yakın bir arkadaş olabilir. Rüya sahibinin akrabasından yada yakın çevresinden ciddi zararlar göreceğine işaret eder. Aynı zamanda yılanların çok olduğu bir mekana girmiş iseniz bu müslümanlara karşı düşmanların olduğuna ve ülke olarak büyük yıkım yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Yılanla Boğuştuğunu Görmek

Rüyada yılanla boğuştuğunu görmek, sizden hoşlanmayan birinin size kötülüğünün dokunacağına ve büyük sıkıntılar yaşayacağına delalet eder. Rüya sahibinin işinde, parasında ve aile içi mutluluğunda gözü olan kişilerin varlığına işaret eder.

Rüyada Ölü Yılan Görmek

Rüyada ölü yılan görmek, rüya sahibine Allah’ın yardım edeceğine alamet eder. Rüya sahibinin yaşadığı zorlukların üstesinden çabalamadan gelerek feraha çıkacağına işaret eder. Kişinin zorlukları aşarak mutluluğa doğru yol alacağına delalet eder.

Rüyada Yılandan Korktuğunu Görmek

Rüyada yılandan korktuğunu görmek, çevrenizdeki düşmanlarınızın yapacağı kötülüklerden zarar görmeden kurtulacağınıza ve onları mağlup edeceğinize delalet eder.

Rüyada Yılanla Konuştuğunu Görmek

Rüyada yılanla konuştuğunu görmek, yakın çevrenizde size düşmanlık duyacak kişinin intikam almaktan vazgeçip barışacağına işaret eder. Rüya sahibinin uzun zamandır küslük yaşadığı biri ile tekrar bir araya geleceğine yorulur.

Rüyada Yılanların Üzerinden Yürümek

Rüyada yılanların üzerinden yürümek, rüya sahibinin bulunduğu bölgeye çok yağmur yağacağına işaret eder. Bu rüya sel, su basması ve felaket olarak yorumlanır.

Rüyada Yılan Tarafından Sokulduğunu Görmek

Rüyada yılan tarafından sokulduğunu görmek, rüya sahibinin düşmanları tarafından çok büyük zarar göreceğine delalet eder. Rüya sahibinin işinde de kayıplara uğrayacağına ve bu sebepten üzüntü yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Yılan Beslemek

Rüyada yılan beslemek, rüya sahibinin yaşamının herhangi bir alanında ilerleme katedeceğine delalet eder. Rüya sahibi işinde terfi edebilir yada maaşına zam alabilir. Aynı zamanda bu rüya kişi için aşk ve evlilik olarakta yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.