Rüyada “Wc Görmek” Görmek

Wc Görmek
Rüyada wc görmek, kişinin hayatını devam ettirmek adına yeni iş arayışlarında olacağına ve dertlerine derman olacak çareyi, şifayı bulacağına işaret eder.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada wc görmek, kişinin hayatını devam ettirmek adına yeni iş arayışlarında olacağına ve dertlerine derman olacak çareyi, şifayı bulacağına işaret eder. Rüyada wc görmek, rüya sahibinin kendisine ve ailesine daha rahat bir gelecek sunmak için gece gündüz çalışacağına delalet eder. Rüyada wc görmek, kişinin kursağından geçecek her lokmayı alın teri dökerek, emek harcayarak kazanacağına yorulur. Rüyada wc görmek, rüya sahibinin yokluk ve sıkıntı çekerek hayatını devam ettireceğine, azmi, hırsı, umutları sayesinde her şeye rağmen pes etmeyeceğine işaret eder. Rüya sahibinin daha güzel bir gelecek için canla, başla çalışacağına işaret eder.

Rüyada Wc Görmek

Rüyada wc görmek, rüya sahibinin ekmek parası kazanmak ve geçimini sağlamak için her türlü işi deneyeceğine işaret eder. Rüya sahibi parası daha iyi olan işlerin peşinde koşacak ve azmi, hırsı, gücü sayesinde üstesinden gelecektir. Kişinin maddi yokluktan sürekli sıkıntılarının olacağına, lakin yaşadığı sorunlara rağmen yinede pes etmeyeceğine delalet eder. Rüya sahibinin kazandığı her kuruşu alın teri ile kazanacağına ve harama el uzatmayıp, kolay yollardan para kazanmaya çalışmayacaktır. Rüya sahibinin çektiği sıkıntılara, yokluklara rağmen Allah yolundan şaşmayıp, günah işlemeyeceğine delalet eder. Rüya sahibinin hemen olmasa da belli bir zaman sonra emellerine kavuşacağına, şansının, kısmetinin açılacağına, işlerinin yolunda gideceğine işaret eder.

Rüyada Wc Temizlediğini Görmek

Rüyada wc temizlediğini görmek, rüya sahibinin işinde kar etmek amaçlı yeni işlere girişeceğine, lakin beklediği gibi olmayıp zarar edeceğine işaret eder. Rüya sahibinin yapmış olduğu hatalarından ötürü maddi gücünü kaybedeceğine hatta parasız kalacağına yorumlanır. Rüya sahibinin yokluk çekeceği günler olacağına ve parasızlıktan ekmek alamayacak duruma geleceğine alamet eder. Rüya sahibinin konu komşularına muhtaç olacağına, çaresizlikle boğuşacağını yorulur. Kişinin yaşadıklarından ötürü ciddi sağlık problemleri yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Wc Yıkadığını Görmek

Rüyada wc yıkadığını görmek, rüya sahibinin mal varlığını hızlı bir şekilde kaybedeceğine, neye uğradığını anlamadan yokluğa düşeceğine işaret eder. Rüya sahibinin maddi sıkıntılar içine düşerek hem kendini hemde ailesini mutsuz edeceğine yorumlanır. Elinde ne kadar mal, mülk varsa bir çırpıda kaybedeceğine, parasızlıktan bir ekmeye muhtaç olacağına işaret eder.

Rüyada Wc’ ye Gittiğini Görmek

Rüyada wc’ ye gittiğini görmek, rüya sahibinin mala, mülke, paraya, şöhrete kavuşacağına ve rahat bir hayatın kapılarını aralayacağına işaret eder. Kişinin üzerindeki sıkıntıları atarak, borçlarını bir çırpıda ödeyeceğine, geçim derdine düşmeden yaşayacağına delalet eder. Rüya sahibinin yaşadığı kötü günleri arkasında bırakacağına ve daha güzel günlere merhaba diyeceğine işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.