Rüyada “Vurulduğunu Görmek” Görmek

Vurulduğunu Görmek
Rüyada vurulduğunu görmek, rüya sahibinin dünya malından elini çekerek, manevi güzelliklerin geçte olsa farkına varacağına işaret eder.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada vurulduğunu görmek, rüya sahibinin dünya malından elini çekerek, manevi güzelliklerin geçte olsa farkına varacağına işaret eder. Rüyada vurulduğunu görmek, rüya sahibinin iç dünyasının zenginleşeceğine, manevi yanının kuvvetlenerek, duygularının yoğunlaşacağına delalet eder. Rüyada vurulduğunu görmek, rüya sahibinin uzun süredir sakin giden özel yaşantısının hareketleneceğine ve yeniden heyecanlanacağını işaret eder. Rüyada vurulduğunu görmek, kişinin gönül ilişkilerinde mutlu olacağı bir beraberlik yapacağına ve bu ilişkiyi uzun yıllar sürdüreceğine yorulur. Bu rüya daha çok rüya sahibinin iş hayatından çok özel hayatındaki gelişmelere, iniş çıkışlara, mutluluklara, sevinçlere, hayırlı kısmete delalet eder.

Rüyada Vurulduğunu Görmek

Rüyada vurulduğunu görmek, rüya sahibinin dünya zenginliklerine karşı gözünün tok olacağına ve kişinin manevi zenginliklere yöneleceğine delalet eder. Rüya sahibinin manevi dünyada kendini geliştireceğine, dini bilgilere yönelip araştırmalar yapacağına yorulur. Rüya sahibinin ilim, irfan sahibi kişiler ile muhatap olacağına ve sohbet veren topluluklar içine karışacağına işaret eder. Rüya sahibinin maddiyattan çok özel hayatı üzerine yorulan bu rüyada kişinin gönül muhabbetine düşeceğine delalet eder. Kendi gibi dünya malında gözü olmayan, maneviyata daha çok önem veren hayırlı bir kısmet ile dünya evine gireceğine delalet eder.

Rüyada Vurulduğunu Sanmak

Rüyada vurulduğunu sanmak, rüya sahibinin birlikte olabileceği kriterde bir kişi ile tanışacağını  ve ilk görüşte muhteşem bir uyum yakalayacağına delalet eder.  Rüya sahibinin hayaller ötesi güzel günler göreceğine ve bu mutluluğu nikah ile taçlandıracağına işaret eder. Rüya sahibi rüyasında vurulduktan sonra kan görüyor ise, bu rüyanın bozulacağına, gerçek olmayacağına yorulur.

Rüyada Vurulduğunu Hissetmek

Rüyada vurulduğunu hissetmek, kişinin yoğun giden iş temposundan ötürü gönül ilişkilerine vakit ayıramadığı bir dönemde karşısına yok diyemeyeceği bir kişinin çıkacağına delalet eder. Rüya sahibinin bu kişiye karşı yoğun duygular besleyeceğine ve ayaklarını yerden kesecek bir sevdaya düşeceğine yorumlanır. Hayatının en güzel günlerini yaşayacağına ve duyduğu mutluluğu herkes ile paylaşacağına işarettir.

Rüyada Vurulduğunu Görmek ve Ölmemek

Rüyada vurulduğunu görmek ve ölmemek, rüya sahibinin parasal konuda gücünün artacağına ve maddi açıdan oldukça rahat edeceğine yorulur. Rüya sahibinin yolunda giden şansının sayesinde kazanç sağlayacak işlere yöneleceğine, kısmetinin açık olması ile güzel paralar kazanacağına işaret eder. Rüya sahibinin parasal durumunun oldukça iyi olacağına yorulur.

Rüyada Kamçıyla Vurulduğunu Görmek

Rüyada kamçıyla vurulduğunu görmek, rüya sahibinin psikolojik olarak sevmediği bir kişiye ciddi zararlar verip, bundan büyük zevk duyacağına işaret eder. Rüya sahibinin takıntılı olduğu, sevmediği kişilere karşı duyacağı nefrete, öfkeye delalet eder.

Rüyada Silahla Vurulduğunu Görmek

Rüyada silahla vurulduğunu görmek, kişinin yapacağı hatalar yüzünden toplumun gözündeki itibarını, saygınlığını kaybedeceğine işaret eder. Rüya sahibinin çok büyük bir suç işleyeceğine ve yapmış olduğu günahların bedelini çok ağır şekilde ödeyeceğine yorulur. Toplumun büyük tepkisine maruz kalacak ve ait olduğu çevreden dışlanacaktır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.