Rüyada “Vurmak” Görmek

Vurmak
Rüyada vurmak görmek, rüya sahibinin toplumda ses getireceğine inandığı bir haber duyacağına ve bu durumu iyi değerlendireceğine işaret eder.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada vurmak görmek, görülen bu rüya bir çok anlamda yorumlanır. Rüyada vurmak görmek, rüya sahibinin toplumda ses getireceğine inandığı bir haber duyacağına ve bu durumu iyi değerlendireceğine işaret eder. Rüyada vurmak görmek, rüya sahibinin iş hayatında ayağına gelecek fırsatları çok iyi değerlendireceğine ve kar edeceği işlere girişeceğine işaret eder. Rüyada vurmak görmek, rüya sahibinin aileden kalan miras ile kendine yeni iş imkanları sağlayacağına ve maddi konuda oldukça rahat bir hayat süreceğine yorumlanır. Rüyada vurmak görmek, kişinin işini daha da büyütmek ve adını adeta bir marka haline getirmek için yeni ortaklıklar kuracağına yorumlanır.

Rüyada Vurmak Görmek

Rüyada vurmak görmek, rüya sahibinin ayağına gelen fırsatları çok iyi değerlendireceğine ve kar getirecek işlere girişeceğine yorumlanır. Rüya sahibinin iş konusunda prezantabl bir yapıya sahip olması kısa zamanda maddi açıdan zenginleşeceğine işaret eder. Rüya sahibinin bilgi konusunda çok donanımlı olması iş hayatında başarılı olmasına ve adından söz ettireceğine işarettir. Rüya sahibinin hakkı olan makama, mevkiye kısa sürede kavuşacağına ve daha rahat bir hayat süreceğine yorumlanır. Sağlam girişimcilik ve doğru ortaklıklar ile adını marka haline getireceğine, yatırımlarını ileriye dönük düşüneceğine işaret eder.Kişinin özel hayatından daha çok iş hayatındaki gelişmeler üzerine yorulur.

Rüyada Yumrukla Vurduğunu Görmek

Rüyada yumrukla vurduğunu görmek, rüya sahibinin dininden, inançlarından ve yerine getirdiği dini vecibelerinden gün geçtikçe uzaklaşacağına delalet eder. Rüya sahibinin geçte olsa bu hatasının farkına varacağına, telafi etmek adına Allah’ın huzurunda af dileyeceğine yorulur. Kişinin duymuş olduğu pişmanlığın ağır basması ile hatasından geri dönmeye çalışacağına işaret eder. Kişinin Allah’ına, dinine geri dönmek için uğraşacağına ve Allah yolunda kendini feda edeceğine delalet eder.

Rüyada Tabanca ile Vurmak

Rüyada tabanca ile vurmak, rüya sahibinin hiçbir suçu olmadığı halde haksız yere suçlanacağına ve iftiraya maruz kalacağına işaret eder. Kişinin arkasından yapılacak gıybete ( dedikodu ), kötü niyetli düşmanların varlığına işaret eder. Aynı zamanda kişinin karşı cinsine duyacağı büyük aşka, sevgiye delalet eder.

Rüyada Birisine Vurduğunu Görmek

Rüyada birisine vurduğunu görmek, düşünülenin aksine rüya sahibinin yardıma muhtaç bir arkadaşına el uzatacağına ve yardımını esirgemeyeceğine işaret eder. Kişinin maddi yada manevi olarak hayırlı bir iş yapacağına, karşı tarafın hayır duasını alacağına yorumlanır.

Rüyada Kapıya Vurmak

Rüyada kapıya vurmak, rüya sahibinin devlet kapısından hayırlı bir haber alacağına, işlerinin hal olacağına işaret eder. Rüya sahibinin uzun süredir beklediği hayırlı haberi duyacağına, yüzünün güleceğine, şansının yaver gideceğine delalet eder.

Rüyada Tahtaya Vurmak

Rüyada tahtaya vurmak, rüya sahibinin uzun zamandır beklediği haberin geleceğine, uzaktan gelecek müjdeli, sevinçli, hayırlı bir haberin alınacağına işaret eder. Rüya sahibinin iş hayatında yada okul hayatında başarılarının karşılığını göreceğine yorulur.

Rüyada Kırbaçla Vurmak

Rüyada kırbaçla vurmak, kişinin başkaları hakkında yalan, yanlış dedikodu yapacağına ve o kişinin günahını alacağına delalettir. Rüya sahibinin haksız yere başkalarını suçlayacağına ve iftira atarak cezalandıracağına yorulur.

Rüyada Bıçakla Vurmak

Rüyada bıçakla vurmak, rüya sahibinin rakiplerine karşı başarılı ve güçlü olacağına, onları yenerek zaferini ilan edeceğine işaret eder. Güçlü olduğunu herkese ispat edeceğine ve rakiplerine uyarı niteliğinde göz dağı vereceğine delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.