Rüyada “Votka” Görmek

Votka
Rüyada votka görmek, rüya sahibinin ayağına gelen imkanları doğru değerlendirememesine ve kaçırdığı fırsatların tekrardan peşine düşeceğine delalet eder.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada votka görmek, rüya sahibinin ayağına gelen imkanları doğru değerlendirememesine ve kaçırdığı fırsatların tekrardan peşine düşeceğine delalet eder. Rüyada votka görmek, kişinin yanlış yollara gireceğine ve elindeki iş fırsatlarını hatalarından ötürü kaybedeceğine işaret eder. Rüyada votka görmek, kişinin anlık heveslerine kapılacağına ve yanlış kişiler ile birlikte olacağına yorumlanır. Rüyada votka görmek, rüya sahibinin yapmış olduğu hataların farkına varacağına ve sağlam kafaya düşünmek için sessizliğe çekileceğine işaret eder. Rüya sahibinin maceracı heveslerine kendini çok kaptırarak işinden ve ailesinden uzak duracağına, kendine yeni heyecanlar arayacağına işaret eder.

Rüyada Votka Görmek

Rüyada votka görmek, rüya sahibinin genellikle yapmış olduğu tercihlerinden pişmanlık duyacağına ve yanlış arkadaşlıklar ile ailesinden ve işinden kopacağına işaret eder. Bu rüya daha çok rüya sahibinin yapmış olduğu hataları görmesi adına ve duyacağı pişmanlıklara yorumlanır. Rüya sahibinin yeni hevesler, maceralar peşinde olması başta ailesi olmak üzere çevresini de hayal kırıklığına uğratacaktır. Kişinin vurdum duymaz halleri yüzünden ayağına gelen iş fırsatlarını kaçıracağına işaret eder. İşinde büyüyüp çok iyi yerlere gelmek varken rüya sahibi yerinde sayacak ve iş konusunda bir adım bile ilerleme kaydedemeyeceğini delalet eder. Yapılan hataların kişinin yaşantısında ne kadar etkili olacağına ve  hayatının kendi ellerinden akıp gideceğine tanıklık edeceğine yorulur.

Rüyada Votka İçtiğini Görmek

Rüyada votka içtiğini görmek, rüya sahibinin sahip olduğu kötü alışkanlıklarından dolayı hayatının çöküşüne neden olacağına işaret eder. Rüya sahibinin parasal sıkıntıya düşeceğine ve değer taşıyan maneviyatlarını kaybedeceğine delalet eder. Kendisine yol göstermeye çalışan büyüklerine dikkate almayarak, saygısızlıkta bulunacağına yorulur. Rüya sahibinin yaşanan bunca olaydan sonra tek duyacağı pişmanlık ve yaptıklarının bedelini en ağır şekilde ödeyeceğine delalet eder.

Rüyada Kalabalıkta Votka İçtiğini Görmek

Rüyada kalabalıkta votka içtiğini görmek, rüya sahibinin arkadaş çevresindeki bazı kişilerce dolandırılıp, parasının çalınacağına işaret eder. Rüya sahibinin evine hırsız gireceğine ve kıymetli eşyalarının çalınacağına, bundan ötürü duyacağı üzüntüye delalet eder. Rüya sahibinin arkadaşlık kurduğu kişilerin vesilesi ile kötü alışkanlıklara yöneleceğine ve kullanmadığı zararlı maddelere merak saracağına işaret eder. Bu rüya aslında rüya sahibine uyarı niteliği taşır ve kendisine çeki düzen vermesi gerektiğini belirtir.

Rüyada Votka Aldığını Görmek

Rüyada votka aldığını görmek, rüya sahibinin daha güzel bir hayat kurmak isterken sahip olduğu hayatı kaybedip, üzüleceğine işaret eder. Rüya sahibinin her zaman her şeyin fazlasında gözü olacağına ve bu uğurda malını, parasını kaybederek aslında acınacak duruma düşeceğine delalet eder. Rüya sahibinin pişmanlıklarla dolu bir hayat süreceğine yorumlanır.

Rüyada Votka Görmek Psikolojik Yorumu

Rüyada votka görmek psikolojik yorumu, gerçek hayatta sürekli alkol tüketen ve bağımlısı olan kişilerin görebileceği rüya türüdür. Ne kadar bırakmaya çalışsalar da başarılı olamayıp yeniden alkole başlayacaklarına işaret eder. Kişinin zayıflığını, alkole karşı hastalık derecesinde bağımlılığını sembolize etmektedir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.