Rüyada “Volkan” Görmek

Volkan
Rüyada volkan görmek, rüya sahibinin değişikliklere açık olacağına ve yeniliklere, tazelenmeye, hayırlı, güzel olaylar yaşayacağına işaret eder.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada volkan görmek, rüya sahibinin değişikliklere açık olacağına ve yeniliklere, tazelenmeye, hayırlı, güzel olaylar yaşayacağına işaret eder. Rüyada volkan görmek, rüya sahibinin iş konusunda yeni fikirlere açık olacağına ve ayağına gelen fırsatları çok iyi değerlendireceğine delalet eder. Rüyada volkan görmek, kişinin atacağı isabetli adımlar ile yüzünün güleceğine, mutlu olacağına alamet eder. Rüyada volkan görmek, vermiş olduğu doğru kararlar ile hayatını kolaylaştıracak rahat bir hayata sahip olacağına yorumlanır.Rüya sahibinin her geçen gün hayalini kurduğu hayata dahada yaklaşacağına ve işlerinin yolunda gideceğine işaret eder. Rüya sahibinin umutlarına, hayallerine açılan kapı olarak görülür.

Rüyada Volkan Görmek

Rüyada volkan görmek, rüya sahibinin hayatında sevineceği, mutlu olacağı gelişmelerin yaşanacağına ve kişinin hayata bakış açısının değişeceğine delalet eder. Rüya sahibinin hayatına biraz heyecan katmak ve daha renkli bir hayat yaşamak için yeniliklere, fikirlere açık olacağına işaret eder. Kişinin iş konusunda tecrübeli kişilerin bilgilerinden yararlanarak, deneyimlerini gözlemleyerek, kendisini bu konuda geliştireceğine yorumlanır. Rüya sahibinin ayağına gelen iş fırsatlarını çok iyi değerlendireceğine ve tecrübesini başarılarına yansıtacağına, yapmış olduğu projeler ile adından söz ettireceğine yorulur. Yaşanan bunca güzel gelişmelere karşı rüya sahibinin ağırlığını, efendiliğini koruyarak, başarısını kendi içinde yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Volkan Lavı Görmek

Rüyada volkan lavı görmek, rüya sahibinin yaşadığı talihsizliklerden ötürü üzerinde uğursuzluğun olduğuna inanıp, hayatını karamsarlığa düşüreceğine yorulur. Olmayacağına inandığı bir işte her ne kadar isteksiz ve umutsuz olsa da şansının ummadığı anda yüzüne güleceğine ve şeytanın bacağını kıracağına delalet eder. Rüya sahibinin işlerinin yeniden yoluna gireceğine, kısmetinin açılacağına ve eski neşeli hayatına geri döneceğine yorumlanır.

Rüyada Volkan Patlaması Görmek

Rüyada volkan patlaması görmek, duyulacak müjdeli haberlere ve sevinçlere delalet eder. Rüya sahibinin uzun süredir çektiği parasal sıkıntıların son bulacağına ve maddi yönden birazda olsa rahata ereceğine işaret eder. Rüya sahibinin işleri biranda açılacak ve kazancı iki misli artacaktır. Kazancın artması ile içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtularak, keyfinin yerine geleceğine, yüzünün eskisi gibi güleceğine yorumlanır.

Rüyada Volkanın Lav Püskürttüğünü Görmek

Rüyada volkanın lav püskürttüğünü görmek, rüya sahibinin iş ortamında çok sevilen bir karakter olmayacağına ve üst kademe tarafından sürekli dışlanma yaşayacağına işaret eder. Çalışmalarının beğenilmeyip, kariyer konusunda da gidişatının kötü olacağına delalet eder.

Rüyada Volkandan Alev Topu Çıkması

Rüyada volkandan alev topu çıkması, rüya sahibi alev topunun gök yüzüne doğru çıktığını görüyor ise, iş kariyerinde makam, mevki sahibi olacağına yorulur. Kişinin emeklerinin boşa çıkmayacağına ve hakkı olan rütbeyi elde edeceğine işaret eder.

Rüyada Volkanın Duman Püskürttüğünü Görmek

Rüyada volkanın duman püskürttüğünü görmek, rüya sahibinin yakın zamanda yaşayacağı sıkıntılara ve huzurunun kaçacağı haberler duyacağına işaret eder. Rüya sahibinin iş hayatında maddi zarara uğrayacağı işlere gireceğine yada aile içinde sevdiği birinin hastalığına üzüleceğine yorumlanır.

Rüyada Volkandan Korktuğunu Görmek

Rüyada volkandan korktuğunu görmek, rüya sahibinin bir konu üzerine arkadaş grubu ile yada yakın akrabalarıyla ciddi şekilde tartışacağına işaret eder. Bazı konularda kişinin başkalarına karşı fikir ayrılığı yaşayacağına yorulur.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.