Rüyada “Virane” Görmek

Virane
Rüyada virane görmek, rüya sahibinin elden ayaktan düşeceğine ve amansız bir hastalığın pençesine düşüp kapı kapı dolaşıp şifa arayacağına delalet eder.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada virane görmek, rüya sahibinin elden ayaktan düşeceğine ve amansız bir hastalığın pençesine düşüp kapı kapı dolaşıp şifa arayacağına delalet eder. Rüyada virane görmek, dermansız hastalıklara, üzüntülere, acılara, ölümlere ve yaşanacak büyük sıkıntılara yorumlanır. Rüyada virane görmek, kişinin içinde bulunduğu sıkıntılara karşı tek başına mücadele edeceğine, maddi zorluklara rağmen yinede şükredeceğine alamet eder. Rüyada virane görmek, kişinin başına gelenlere rağmen hak yolundan şaşmayacağına ve nefes aldığı sürece mücadele etmeye devam edeceğine delalet eder. Rüya sahibinin onca yaşadığı kötü olaylara karşı bir kez bile Allah’a isyan etmeyip, aksine verdiklerine şükredip yoluna devam edeceğine yorumlanır.

Rüyada Virane Görmek

Rüyada virane görmek, yaşanacak her türlü acı haberin önceden habercisidir. Rüya sahibinin başından geçen onca kötü olaylara rağmen asla isyan etmeyeceğine ve aksine şükredeceğine işaret eder. Kişinin sağlık sorunları yaşayacağına, maddi darlığa düşeceğine ve hane içinden birinin ölüm haberini alacağına yorulur. Zengin kişilerin iş hayatlarında ciddi sıkıntılar çekeceğine ve günden güne parasal kayıplar yaşayarak fakirleşeceğine delalet eder. İş sahibi kişilerin ellerinde ne var ne yoksa kaybedeceğine ve bu durumun eşler arasında boşanmalar yaratacağına işaret eder. Rüya sahibi için kara bulutların dolaşacağı zor, sıkıntılı günlerin, belki bir ömrün yaşanacağına yorulur.

Rüyada Virane Ev Görmek

Rüyada virane ev görmek, rüya sahibinin yolunda giden hayatının altüst olacağına, bu durumun eşler arasında tartışmalara sebep olacağına işaret eder. Kişinin yanlış işlere karışacağına ve bu durumdan kurtulmaya çalışırken aslında dahada bataklığa saplanacağına delalet eder. Kişinin bu süreçte yapacağı hatalara, yanlışlara ve ödeyeceği bedellere işaret eder.

Rüyada Virane İş yeri Görmek

Rüyada virane iş yeri görmek, kişinin ticaret hayatının sona ereceğine ve sahip olduğu malını, mülkünü bir bir kaybedeceğine işaret eder. Kişinin iş hayatının sona ereceğine ve kendisiyle beraber ailesini de yoksulluğa sürükleyeceğine yorumlanır. Kişinin aile içinde birlik ve beraberliğinin bozulacağına, hak etmediği sözlere maruz kalacağına yorumlanır.

Rüyada Virane Köy Görmek

Rüyada virane köy görmek, kişinin maddi anlamda girişimde bulunacağı ve bir çok yapmış olduğu yatırımlarda zarar edeceğine işaret eder. Kişinin çevresindeki dostlarının bir bir eksileceğine ve yalnızlığa sürükleneceğine, hatalara daha çok meyilli olacağına yorumlanır.

Rüyada Virane Okul Görmek

Rüyada virane okul görmek, kişinin eğitim sürecinde beklediğini bulamamasına ve bu sebepten ailesini hayal kırıklığı yaşatacağına yorulur. Kişinin geleceği adına yanlış adımlar atacağına ve eğitim hayatına son verecek suçlara karışacağına işaret eder. Kişinin aile büyüğünü kaybederek bütün sorumluluğu üstüne alacağına ve omuzlarındaki yükünün artacağına yorumlanır.

Rüyada Virane Cami Görmek

Rüyada virane cami görmek, kişinin hane içindeki bereketinin azalacağına ve nasiplerinin bir bir elinden akıp gideceğine delalet eder. Rüya sahibinin hak yolundan şaşarak, inançlarını yitireceğine yorumlanır. Aynı zamanda bu rüya yorumların aksine maneviyatı güçlü kimselerden destek göreceğine, tövbe edip, hakkın yolunda ilerlemeye alamet eder.

Rüyada Virane Tuvalet Görmek

Rüyada virane tuvalet görmek, rüya sahibinin arkadaş olarak gördüğü içten pazarlıklı kişilere karşı zor günler geçireceğine işaret eder. Aynı zamanda haksız yere kazanılacak mala, mülke ve insanların rızkına göz dikmeye yorumlanır.

Rüyada Virane Eve Girmek

Rüyada virane eve girmek, hane içine düşecek kötü bir habere ve hane içinden çıkacak cenazeye alamet eder. Kişinin parasal gücünü kaybederek, sıfıra düşeceğine ve bu durumun getireceği sıkıntılı günlere işaret eder.

Rüyada Virane Ev Satın Almak

Rüyada virane ev satın almak, kişinin kazanç getireceğine ve kar elde edeceğine inandığı bir işe girişeceğine, lakin bunun tam tersinin yaşanacağına işaret eder. Rüya sahibi kar yapıyım derken zarar edeceğine ve bu süreçte bütün birikimini kaybedeceğine yorumlanır. Kişinin mal varlığı ile beraber bunca yıllık itibarını da kaybedeceğine delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.