Rüyada “Vinç” Görmek

Vinç
Rüyada vinç görmek,  rüya sahibinin her geçen gün borçlarının çoğalarak darlığının artacağına, omuzlarındaki yükün günden güne altında kalacağına yorulur.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada vinç görmek, rüya sahibinin her geçen gün borçlarının çoğalarak darlığının artacağına, omuzlarındaki yükün günden güne altında kalacağına yorulur. Rüyada vinç görmek, rüya sahibinin maddi yokluğa düşeceğine ve yukarıdan baktığı insanlardan bir ekmek dilenir hale geleceğine delalet eder. Rüyada vinç görmek, rüya sahibinin bulunduğu durumdan ötürü sıkıntılı günler yaşayacağına ve bu süreci atlatabilmek için uzun zaman geçeceğine işaret eder. Rüyada vinç görmek, kişinin yaşadıkları karşısında belinin büküleceğini, çektiği dertlerden, çilelerden, yoksulluktan ötürü sağlık sorunlarının artacağına rivayet eder. Rüya sahibinin ağır şartlarda çalışacağına, zorlukların üstesinden gelmekte zorlanacağına yorumlanır.

Rüyada Vinç Görmek

Rüyada vinç görmek, rüya sahibinin güzel günlerini geride bırakarak yoksulluğa, darlığa, sıkıntıya düşeceği bir döneme geçiş yapacağına delalet eder. Omuzlarındaki yükün günden güne dahada artacağına ve parasızlığın büyük sıkıntılarını yaşayacağına yorumlanır. Rüya sahibi öyle zor günler geçirecek ki ekmek alamayacak duruma düşecektir. Bu süreçte başta ailesi olmak üzere herkes sırt dönecek, elini çekecektir. Rüya sahibinin gözünün sürekli yükseklerde oluşu ve her zaman daha fazlasına açlık duyması yaşanacak hataların, felaketlerin habercisidir. Yüksekten baktığı insanlara şimdi aşağıdan bakacak ve senelerce sahip olduğu saygınlığını, itibarını bir çırpıda kaybedecektir. Rüya sahibinin kendini toparlaması ve eski gücüne dönmesi uzun yıllar alacak, bu zaman aşımında ciddi sağlık sorunları yaşayacaktır.

Rüyada Vinç Kullandığını Görmek

Rüyada vinç kullandığını görmek, rüya sahibinin bir türlü dışarı vuramadığı yeteneklerini gösterme fırsatı yakalayıp, çok iyi değerlendireceğine delalet eder. Rüya sahibi iş hayatında çalışmaları ile adından söz ettirecek ve hakkı olan makama yükselerek mutluluk duyacağına yorumlanır. Kişinin ailesini onurlandıracak, göğsünü kabartacak güzel işlere imza atacağına işaret eder.

Rüyada Vinç Kazası Görmek

Rüyada vinç kazası görmek, rüya sahibinin adeta lanetlenmiş gibi elini hangi işe sürerse sürsün hüsrana uğrayıp moralinin bozulacağına işaret eder. Rüya sahibinin bereketsiz, şanssız bir döneme gireceğine ve başarısızlıklarına ardı arkasının kesilmeyeceğine yorumlanır. Rüya sahibinin yaşamış olduğu talihsizliklerden ötürü kurulu düzenini bozarak göç edeceğine delalet eder. Aynı zamanda hane içinde büyük kavgalara, ayrılıklara alamet eder.

Rüyada Vinç Devrilmesi Görmek

Rüyada vinç devrilmesi görmek, kişinin emek harcayıp, uğraştığı işlerde yaşanacak aksiliklerden dolayı her defasında hüsrana uğrayacağına yorulur. Yapılan basit hataların maddi zararlar ile sonuçlanacağına ve kişinin bu süreçte ağır darbeler alacağına delalet eder. Kişinin alakası dahi olmayan konularda yalan yanlış iftiralara maruz kalacağına alamet eder.

Rüyada Vinç Altında Kaldığını Görmek

Rüyada vinç altında kaldığını görmek, kişinin dermansız hastalıklara tutulacağına ve günden günden eriyip biteceğine delalet eder. Rüya sahibinin ilaç tedavilerinden fayda görmeyeceğine ve bu durumun iş hayatını olumsuz etkileyeceğine yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.