Rüyada “Veda” Görmek

Veda
Rüyada veda görmek,  rüya sahibinin iyi giden hayatının biranda sarsılacağına, aile hayatında ve iş hayatında büyük çalkantılar yaşayacağına delalet eder.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada veda görmek, rüya sahibinin iyi giden hayatının biranda sarsılacağına, aile hayatında ve iş hayatında büyük çalkantılar yaşayacağına delalet eder. Rüyada veda görmek, kişinin sıkıntılı, üzüntülü bir döneme gireceğine, içinde bulunduğu zor günleri aşmaya çalıştıkça dahada batacağına yorulur. Rüyada veda görmek, aile içi sorunların günden günden içinden çıkılmaz bir hal alacağına, düşmanlarının bu duruma çok sevineceğine yorumlanır. Rüyada veda görmek, işlerinin karşı rakiplerce baltalancağına, bereketinin ve bolluğunu gün geçtikçe azalacağına işaret eder. Bir ekmeğe muhtaç duruma düşmeye, dost bildiği kişilerin selamı, sabahı keseceğine, yaşadıkları karşısında umudunun tükeneceğine yorumlanır.

Rüyada Veda Görmek

Rüyada veda görmek, rüya sahibinin yeter artık deyip, isyan edeceği bir döneme gireceğine ve bütün aksilikleri, sıkıntıları üst üste yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibinin sıkıntıları olan bir arkadaşına, dostuna yardım elini uzatacağına, lakin bu kişi tarafından çok büyük kötülük göreceğine yorumlanır. Rüya sahibinin güvendiği kişi tarafından sırtından haince vurulacağına ve hak etmediği sıkıntılara düşeceğine delalet eder. Rüya sahibinin iş hayatı olduğu kadar aile içinde de sorunlarının büyük bir hal alacağına, çözüm yolu aradıkça dahada batağa saplanacaktır. Kişinin yaşayacağı bu zor günlere hazırlıklı olması gerekiyor ve çok büyük hasarlar almadan atlatmaya çalışmalıdır.

Rüyada Veda Ettiğini Görmek

Rüyada veda ettiğini görmek, rüya sahibinin işlerim yolunda dediği bir sırada alacağı kötü habere ve bu haberin ardından gelecek sıkıntılara, sorunlara işaret eder. Yapılan bütün çalışmaların, emeklerin bir çırpıda heba edilip dahada kötüye gideceğine yorumlanır. Kişinin uzun zamandır haber beklediği yerden iyi değil kötü haber geleceğine kişinin umutlarının yıkılacağına yorulur. Aile içinde huzurun kaçacağına ve tartışmaların her geçen gün dahada artacağına işarettir.

Rüyada Veda Etmek

Rüyada veda etmek, kişinin iş hayatında beklenen yükselişi ve karı gerçekleştirememesi, elindeki mal varlığını kaybetme riskinin olacağına delalet eder. İşlerin tahmin edilmediği kadar kötüye gideceğine, kişinin bu duruma bir çözüm yolu bulmakta zorlanacağına yorumlanır. Kişinin yaşadıkları neticesinde sağlığından olacağına, psikolojik sorunlar yaşamasına tabir edilir.

Rüyada Veda Hutbesi Görmek

Rüyada veda hutbesi görmek, kişinin maddi ve manevi huzura ereceğine, yaşanan sıkıntılı zor günlerin son bulup, yerini huzurun, ferahın alacağına yorumlanır. Rüya sahibinin üzerindeki kara bulutların dağılarak yerini aydınlığa bırakacağına delalet eder. Kazancının her geçen gün artacağına ve kapana kısmetinin, şansının geri geleceğine, elinin bolluğa kavuşacağına yorumlanır. Yapmış olduğu yatırımların ileri ki zaman sürecinde değerleneceğine ve kar elde edeceğine yorulur.

Rüyada Veda Mektubu Almak

Rüyada veda mektubu almak, kişinin haksız yere suçlanacağına ve atılan iftiralar yüzünden düzenli giden hayatının altüst olacağına işaret eder. Kişinin ailesinden ve dostlarından hak etmediği sözler duyacağına ve başına gelen bu tatsız olaydan ötürü huzurunun kaçacağına yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.