Rüyada “Valiz” Görmek

Valiz
Rüyada valiz görmek manası nedir; katiyetle ve kesin olarak gidilecek bir yola, çıkılacak bir seyahate delalet eder. Rüyada valiz görmek islami yorumu
Rüyanın Tabiri : manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada Valiz Görmek

Rüyada valiz görmek, kişinin katiyetle ve kesin olarak gidilecek bir yola, çıkılacak bir seyahate delalet eder. Rüyada valiz görmek, kişinin boş hayallere kapılacağına ve hayal kırıklığı yaşayacağına işarettir. Rüyada valiz görmek, rüya sahibinin moral bozucu, neşe kaçıracak ve can sıkacak olaylarla karşı karşıya geleceğine yorumlanır. Rüyada valiz görmek, kişinin iş hayatının yolunda gitmeyeceğine, planlarının altüst olacağına işarettir. Rüya sahibi işinde umduğu yükselmeyi ve kazancı göremeyecek ve sıkıntılar yaşayacaktır. Kişinin rüyasında içi dolu valiz görmesi aynı zamanda uzun bir yolculuğa çıkacağına da işarettir. Bu seyahat ya bir eğitim amaçlı yada iş icabı çıkılan bir yoldur. Rüya sahibi ailesinden uzun bir süre ayrı kalacak ve yeni yerler, yeni insanlar görecektir. Rüya sahibi bu yolculuktan umduğunu bulamayacak ve beklentilerini karşılayamayacaktır. Aynı zamanda kişinin hane içinde uzun süreli ve bir daha bir araya gelinemeyecek ayrılıkların olunacağına işarettir.

Rüyada Valiz Topladığını Görmek

Rüyada valiz topladığını görmek, rüya sahibinin sabit bir yerde kalamadığına işarettir. Kişinin hayatında her daim mekan değişikliği yapmaya hazır olacağını gösterir. Rüya sahibi iş için yada tatil amaçlı çok sık şehir dışına çıkma gereği duyacağına işarettir. Rüya sahibinin uzun süre bir yerde kalamayacağına ve hatta deyim yerindeyse tebdili mekanda arayacağına işarettir.

Rüyada Valiz Taşımak

Rüyada valiz taşımak, kişinin dert, tasa, sıkıntı çekeceği bir yaşam süreceğine yorumlanır. Kişi iş hayatında ve aile hayatında uzun süreli sorunlar yaşayacak ve çözüm noktası bulamayacaktır. Buda rüya sahibinin zor günler geçireceğine ve ayrılıklar yaşamasına delalet eder.

Rüyada Valiz Kaybetmek

Rüyada valiz kaybetmek, işlerin uzun bir süre sarpa saracağına işarettir. Bu sebepten olacak ki rüya sahibinin üst üste gelen bir sürü sıkıntıyı göğüsleyeceğine yorumlanır.

Rüyada Valiz Hazırladığını Görmek

Rüyada valiz hazırladığını görmek, rüya sahibinin uzun bir yolculuğa çıkmaya niyetleneceğine işarettir. Bu uzun yolculuk çoğunlukla iş amaçlı olacaktır. Rüya sahibi işiyle ilgili yeni atılımlarda bulunmak için farklı arayışlarda bulunacağına yorumlanır.

Rüyada Valiz Unutmak

Rüyada valiz unutmak, iş hayatında programların aksayacağına işarettir. Kişi iş için çıkmak üzere olduğu seyahatten yaşanacak aksilikler sebebiyle geri kalacaktır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.