Rüyada “Vali” Görmek

Vali
Rüyada vali görmek, hayat tecrübeleri ile yoluna devam etmiş, akıllı, kültür sahibi, okumuş, öngörülü, mantıklı ve sağduyulu kişilerin varlığına işarettir.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada vali görmek, hayat tecrübeleri ile yoluna devam etmiş, akıllı, kültür sahibi, okumuş, öngörülü, mantıklı ve sağduyulu kişilerin varlığına işarettir. Rüyada vali görmek, rüya sahibinin tecrübeli, kültürlü kişi yada kişilerin bilgilerinden ve deneyimlerinden faydalanacağına yorumlanır. Rüyada vali görmek, yetenekleri ile anlatılan bu kişi veya kişilerin rüya sahibinin hayatına girerek eksik taraflarını tamamlayacaktır. Rüyada vali görmek, toplum tarafından sayılan, sevilen ve fikirlerine önem verilen insanların varlığına işaret eder. Rüya sahibi bu kişileri adeta bir öğretmen gibi görecek ve bilgilerinden , deneyimlerinden kendine ders çıkaracaktır. Tamamen kişinin kendini hayata karşı geliştirmesine yönelik rüya türüdür.

Rüyada Vali Görmek

Rüyada vali görmek, rüya sahibinin iş konusunda olsun, özel hayatında olsun her zaman eksikliklerinin olacağına ve bu sorunu gidermek için ikinci kişilerin desteğine ihtiyaç duyacağına yorumlanır. Rüya sahibinin yakın çevresinde kültürlü, okumuş, akıllı, hayat tecrübesi olan kişilerin olduğuna ve bu kişilerden büyük yardım göreceğine işaret eder. Açık görüşlü, tecrübeli, sağduyulu bu kişiler rüya sahibinin adeta yol haritası olacak ve ona kendisi için en doğru olan yolda ilerlemesine yardımcı olacaklardır.

Rüyada vali görmenin islami anlamı, Allah tarafından adeta kullarına yön vermesi, hayat yolculuklarında onlara ışık olması için tecrübeleriyle, insanlığıyla, aklı ve zekası ile seçilen kişinin varlığına yorulur. Rüya sahibinin hayatında yol göstereni olacağına ve işinde başarı basamaklarını çıkmasında destek olacağına delalet eder.

Ebu Said’ül-Vaaz (r.a.) demiştir ki; bu rüyayı gören kulun iyi kalpli bir insan ile güçlü bir dostluk kuracağına ve kişinin her konuda yarım kalan tarafını tamamlayacağına rivayet buyurmuş. Rüya sahibinin arkasında dimdik duran bir duvarının olacağına ve hayatı boyunca güven duyup, sığınacağı bir kapısının olduğuna delalet eder.

Rüyada Vali Olmak

Rüyada vali olmak, rüya sahibinin iş hayatında herkesin gözleri ile tanık olacağı bir yükseliş yaşayacağına delalet eder. Rüya sahibinin alın teri dökerek elde ettiği başarısı ve yükselişi üst makamlarca takdir görecek, aynı zamanda hakkı olan itibara kavuşacaktır. Kişinin iş konusunda söz sahibi olacağına ve üst makamları tarafınca yetkili kılınacağına alamet eder.

Rüyada Vali ile Konuşmak

Rüyada vali ile konuşmak, rüya sahibinin toplumca alim olduğuna inanılan, ilim irfan sahibi bir kişinin bilgilerinden faydalanacağına ve kendine bu sayede yol çizeceğine delalet eder. Rüya sahibinin bu yolda ilerleyeceğine ve seneler sonra kendisinin de fikirlerine danışılan, saygı gören, ilim sahibi bir kimse olacağına yorumlanır.

Rüyada Vali İle Yemek Yemek

Rüyada vali ile yemek yemek, rüya sahibinin yaşadığı sıkıntılı günlerinden kurtularak feraha çıkacağına ve huzura, mutluluğa ereceğine delalet eder. Rüya sahibinin işinde alın teri dökerek helal kazanç elde edeceğine ve rızkının her geçen gün dahada artıp şükredeceğine yorumlanır. Rüya sahibinin ettiği dualarının ve dileklerinin zaman aralığı ile gerçekleşeceğine alamet eder.

Rüyada Valinin Eşini Görmek

Rüyada valinin eşini görmek, rüya sahibinin iş hayatında göstermiş olduğu uğraşlara, çalışmalara rağmen içinden çıkamayacağı problemlerinin olacağına yorumlanır. Aşılması hayli zaman alacak bir takım sorunlarının olacağına ve bu durumun huzurunu epeyce kaçıracağına işaret eder.

Rüyada Valinin Evine Gitmek

Rüyada valinin evine gitmek, rüya sahibinin hane içinde huzurunun, mutluluğunun, sevincinin her daim olacağına ve işinde başarısının artacağına yorumlanır. Yakın zamanda alacağı müjdeli haber ile hayatının dahada güzel bir hal alacağına delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.