Rüyada “Vakit” Görmek

Vakit
Rüyada vakit görmek, rüya sahibinin uzun zamandır beklediği bir haberin olacağına yada hayatı ile alakalı beklentilerinin çok fazla olduğuna işaret eder.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada vakit görmek, rüya sahibinin uzun zamandır beklediği bir haberin olacağına yada hayatı ile alakalı beklentilerinin çok fazla olduğuna işaret eder. Rüyada vakit görmek, kişinin her konuda aceleci olmasından dolayı sıkıntılarının artacağına yorumlanır. Rüyada vakit görmek, kişinin iş konusunda aşırı rahat oluşu yaşanacak sorunların, sıkıntıların habercisi olacaktır. Rüyada vakit görmek, rüya sahibinin zamanında yapması gereken görevleri yerine getirmeyişi  şuan ki zaman içerisinde moral bozukluğu yaratacaktır. Rüya sahibinin üzerine almış olduğu sorumlulukları yerine getiremeyeceğine yorulur. Moralinin bozulacağına ve hayatının akışına yeniden yön vermek zorunda kalacağına delalet eder.

Rüyada Vakit Görmek

Rüyada vakit görmek, rüya sahibinin canını sıkan ve moralinin altüst olacağı haberler alacağına, üzüleceği olaylar ile karşı karşıya kalacağına işaret eder. Rüya sahibinin yapması gereken sorumluluklarını sürekli ertelemesi ve ağırdan alması ileri ki zamanlarda başını ağrıtacaktır. Kişinin özel hayatında ve iş hayatında aşırı rahat oluşu gelecek kötü olayların habercisidir. Rüya sahibinin çevresine ve ailesine karşı sorumluluklarının farkına bir türlü varamaması çok büyük sıkıntılara yol açacaktır. Rüya sahibinin her zamankinden daha fazla çalışması ve sorumluluklarının farkında olması gerekmektedir. Hayatı boyunca atacağı adımları doğru hesaplamalı ve en ufak hatanın bile yaşanmasına taviz vermemelidir.

Rüyada Geç Vakit Görmek

Rüyada geç vakit görmek, rüya sahibinin yapmak istediği bir iş için çok geç kalacağına ve eline geçen fırsatı kaçırdığı için üzüleceğine yorumlanır. Bu rüya iyiye yorulmadığı gibi kişinin sarsılacağı ve etkisinden çıkamayacağı olaylar yaşayacağına işaret eder. Aynı zamanda hasta bir kişinin ağırlaşacağına ve yapılan tedavilere rağmen ölüm haberinin duyulacağına delalet eder.Rüya sahibinin alacağı kötü haberler ile psikolojik sarsıntılar yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibinin yeni tanıştığı kişilere karşı daha dikkatli olması ve hayatının şu sıkıntılı sürecinde kendine macera aramamalıdır.

Rüyada Tan Vakti Görmek

Rüyada tan vakti görmek, görülecek en güzel rüyalardan biridir. Rüya sahibinin hayatına yönelik yeni başlangıçlar yapacağına, güzel haberler alacağına ve şansının açılacağına delalet eder.Kişinin atacağı her adımda başarıya ve mutluluğa kavuşacağına yorumlanır. İş hayatında kariyerinin doruklarına çıkacağına ve saygınlık kazanacağına tabir eder. Uzun zamandır işlerinde sıkıntı yaşayan kişiler için ise müjde olarak yorumlanan bir rüyadır. Borçtan kurtulmaya ve kazancının dahada artacağına yorumlanır.

Rüyada Şafak Vakti Görmek

Rüyada şafak vakti görmek, rüya sahibinin iş ortamında yada arkadaş ortamında tanışacağı kişilere karşı daha dikkatli olması gerektiğine işaret eder. Görülen bu rüya kişinin atacağı adımlarında dikkatli olmasına ve emin olmadığı hiçbir işe girişmemesi gerektiğine delalet eder.

Rüyada Seher Vakti Görmek

Rüyada seher vakti görmek, her kim bu rüyayı görür ve rüyasının hemen arkasından yeni doğmuş erkek bebeğin yüzüne bakar ise bütün dualarının, dileklerinin gerçek olacağına rivayet eder. Seher vakti uyandığını gören rüya sahibinin Allah tarafınca mükafatların en güzeline layık görülecek demektir. Tövbesinin kabul görüleceğine ve Allah’a sığınarak huzuru bulacağına delalet eder.

Rüyada Kerahat Vakti Görmek

Rüyada kerahat vakti görmek, rüya sahibinin üzücü haberler alacağına, hem bedenen hemde ruhen yıpranacağına işaret eder. Yaşanacak zorlu günlerin ve sıkıntıların habercisi olarak yorumlanır.

Rüyada Vakit Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüyada vakit görmenin psikolojik yorumu, rüya sahibinin maceracı bir tarafının olacağına ve yeniliklere açık olup, öğrenme, araştırma heveslisi olacağına yorumlanır. Bir taraftan huzurunu koruma altına alırken diğer taraftan psikolojik  sorunları ile baş etme çabasına işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.