Rüyada “Vaaz” Görmek

Vaaz
Rüyada vaaz görmek, geçte olsa elde edilen başarıya, emek harcanan çalışmalara, alın teri dökülerek kazanılan paraya, şerefli ve onurlu olmaya işaret eder.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada vaaz görmek, rüya sahibinin gecesini gündüzüne katarak kendini işine ve gerçekleştireceği projelerine adayacağına yorumlanır. Rüyada vaaz görmek, geçte olsa elde edilen başarıya, emek harcanan çalışmalara, alın teri dökülerek kazanılan paraya, şerefli ve onurlu olmaya işaret eder. Rüyada vaaz görmek, rüya sahibinin hakkı olan ama uzun zamandır yaşanılan aksiliklerden ötürü elde edemediği mevkiye ve makama kavuşacağına delalet eder. Rüyada vaaz görmek, yaşanılacak sıkıntılı olayların üstesinden gelinerek çözüme kavuşturulacağına ve rahat bir nefes alınacağına yorumlanır. Rüya sahibi için aynı zamanda hayırlı bir kısmetin olunacağına ve mutluluk yolunda güzel adımların atılacağına delalet eder.

Rüyada Vaaz Görmek

Rüyada vaaz görmek, rüya sahibinin atacağı sağlam adımlar sayesinde iş hayatında çok iyi yerlere geleceğine işaret eder. Emek harcanmadan, alın teri dökmeden helal lokma kazanılmayacağına inanan rüya sahibinin aile hayatında  ve iş hayatında şerefli, onurlu oluşuyla tanınacağına yorumlanır. Kişinin daha iyi bir gelecek için fazlasında gözü olmadan rızkının peşinde koşacağına ve her gününe şükrederek yaşayacağına delalet eder. Hakkı olanı geçte olsa alacağına, yaşadığı sıkıntılara, zorluklara rağmen asla Allah’a isyan etmeyeceğine tabir eder. Edilen duaların ve dileklerin zamanı, saati, günü belli olmaksızın rüya sahibinin nefes aldığı süre boyunca kabul olacağına işaret eder.

İslami Yorumu; rüya sahibinin çevresinde hak yolundan şaşmış, günah işlemeye meyil olan kişi yada kişileri Allah yoluna çağırma görevine nail olacağına delalet eder.

Diyanet Yorumu; toplum içinde şerefli, onurlu ve itibarlı biri olarak tanınıp, insanlar üzerinde sözü geçen, hatırı sayılır kişi olacağınıza delalet eder.

İmam Nablusi yorumu; rüyayı gören kişinin boş işlerle uğraşarak zamanını ziyan edeceğine ve çevresindeki kişi yada kişilerin hakaretlerine maruz kalacağına alamet eder.

Cafer-i Sâdık yorumu; dünya ve ahiret hayatında kısmetinin açık olacağına, ibadet yolunda doğru adımlar ile yol alacağına delalet eder. Rüya sahibinin kıldığı namazlar ve yaptığı sevaplar ile Allah katında müjdeleneceğine alamet eder. Yaptığı işlerde helal kazanç elde edeceğine ve Allah’ın dara düşmüş bir kuluna yardım elini uzatarak hayır duası alacağına rivayet eder.

Rüyada Vaaz Vermek

Rüyada vaaz vermek, rüya sahibinin en zor gününde en yakın dostunun uzattığı yardım eli sayesinde kendini toparlayacağına işaret eder. Aynı zamanda yaşanacak aile içi tartışmaların büyüklerin öğütleri ile sonlandırılacağına ve kişinin kendine bu sayede çeki düzen vereceğine yorumlanır.

Rüyada Vaaz Dinlediğini Görmek

Rüyada vaaz dinlediğini görmek, kişinin sıkıntılı geçen günlerine rağmen işine dört elle sarılarak zorlukların üstesinden gelmeye çalışacağına işaret eder. Kısa süre içinde şansının ve kısmetinin yeniden açılacağına, hanesine bolluğun ve bereketin yeniden dolacağına delalet eder. Sevinçli ve hayırlı haberler almaya, mutlu olmaya işaret eder.

Rüyada Vaaz Veren Hoca Görmek

Rüyada vaaz veren hoca görmek, rüya sahibinin çevresinde iş konusunda deneyimleri, tecrübeleri ve başarıları ile adından söz ettirmiş bir kişinin varlığına işaret eder. Sağlığının çok iyi olacağına ve huzur, mutluluk içinde ömrünü süreceğine delalet eder.

Rüyada Vaaz Kürsüsü Görmek

Rüyada vaaz kürsüsü görmek, rüya sahibinin  başarılı bir eğitim hayatının ardından kariyerinde çok iyi yerlere geleceğine ve tecrübesini her geçen zaman dahada artıracağına işaret eder. Görülen bu rüya gören kişi için itibar, şan, şöhret, mevki, makam, mal, mülk, güç olarak yorumlanır.

Rüyada Vaaz Veren Birini Görmek

Rüyada vaaz veren birini görmek, rüya sahibinin elinin açık olduğu kadar gönlünün de zengin olacağına, elindekileri paylaştıkça mutlu olacağına delalet eder. Kişinin iyi karakterde olması aile içinde mutluluğu, iş hayatında başarıyı getirecektir. Rüya sahibinin işi büyüdükçe çevresindekilere yeni kazanç kapıları açılacak ve insanların sıkıntılarına derman olacaktır.

Rüyada Vaaz Etmek

Rüyada vaaz etmek, rüya sahibinin bilgili ve kültürlü oluşu çevresi tarafından takdir edilecek ve bu sayede saygı duyularak itibarı iki misli artacaktır. Yapmış olduğu çalışmaları ile el üstünde tutulacak ve kariyerinde zirveye doğru emin adımlar ile yükselecektir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.