Rüyada “Üzüm Bağı” Görmek

Üzüm Bağı
Rüyada üzüm bağı görmek, rüya sahibinin her konuda arkasını toplayan, varlığı ile ona güç veren annenin veya eşin varlığına delalet eder.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada üzüm bağı görmek, hane içinde yaşanmışlara yada yaşanacaklara işaret eder. Rüyada üzüm bağı görmek, bu rüya daha çok bir kadının varlığına yorulur. Evin içinde sözü geçen annenin varlığına ve onun ailesi için yaptıklarına işaret eder. Rüyada üzüm ağı görmek, rüya sahibinin her konuda arkasını toplayan, varlığı ile ona güç veren annenin veya eşin varlığına delalet eder. Rüyada üzüm bağı görmek, erkeklerin arkasını çekip çeviren, hem içeride hem dışarıda destek olan, manevi olduğu kadar maddi yönden de yardımını esirgemeyen kadınlara işaret eder. Aynı zamanda hane içinde rızka, huzura, mutluluğa, sevince, berekete delalet eder.

Rüyada Üzüm Bağı Görmek

Rüyada üzüm bağı görmek, rüya sahibinin hayatında varlığıyla güç bulduğu, her konuda en büyük destekçisinin olduğu annesinin yada eşinin varlığına işaret eder. Rüya sahibinin iş hayatında olsun, özel hayatında olsun her zaman fikrine danışacağı bir kadının olacağına işaret eder. Aynı zamanda bu rüya hane içinde berekete, bolluğa, şansa, kısmete, huzura, mutluluğa, sevince delalet eder. Kişinin iş hayatında atmış olduğu adımların ne kadar doğru yada yanlış olduğunu bilmeden kişiye güvenen insanların olacağına yorumlanır. Rüya sahibinin çevresinde onu seven ve vermiş olduğu kararlara saygı duyan kişilerin olduğuna işaret eder.

Ebû Sâid’ül-Vaaz (r.a.) demiştir ki: hane için hayırlı bir eşe yorulur. Rüya sahibinin yanında dikili bir duvar, sağlam bir omuz, güven duyduğu bir eş anlamına gelmektedir. Aynı zamanda kişinin her daim arkasında duran, ona güven veren, koruyup kollayan annesinin varlığına da işaret eder.

Kirmâni (r.a.) demiştir ki: rüya sahibi bekar ise hayırlı bir eş ile evlenip, mutlu bir yuvanın temellerini atmış olacaktır. Haneye girecek olan bu eş rüya sahibinin iyi günlerinde olduğu kadar kötü günlerinde de en büyük destekçisi olacak ve her konuda eşine güvenecek, yanında olacaktır.

Rüyada Üzüm Bağı Satın Almak

Rüyada üzüm bağı satın almak, bu rüya kişinin muradına ereceğine delalet eder. Rüya sahibinin hayatta en çok olmasını istediği dileğinin gerçek olacağına işaret eder. Aynı zamanda rüya sahibinin sevdiğine kavuşup mutlu bir evlilik yapacağına, şansını ve kısmetinin açık olacağı bir döneme gireceğine yorumlanır.

Rüyada Üzüm Bağı Kesmek

Rüyada üzüm bağı kesmek, rüya sahibinin ilerde pişmanlık duyacağı alışkanlıklar edineceğine, rızk kapılarının bir bir yüzüne kapanacağına delalet eder. Kişinin doğru yoldan şaşıp günah işlemeye meyilli olacağına, çok sevdiği bir insanın ölüm haberi ile yıkılacağına, duyacağı üzüntüye işaret eder.

Rüyada Üzüm Bağı Sulamak

Rüyada üzüm bağı sulamak, rüya sahibinin güzel haberler duyacağına, sevinç göz yaşları dökeceğine, şans, kısmet kapılarının sonuna kadar açılacağına yorumlanır. Aynı zamanda kişinin geçmişte yaşadığı olumsuz olayları geride bırakarak adeta kendini yenileyerek , yeniden doğmuş gibi hayata tertemiz bir sayfa açacağına yorumlanır.

Rüyada Yeşil Üzüm Bağı Görmek

Rüyada yeşil üzüm bağı görmek, sağlıklı yaşanacak bir ömre, başarılarla dolu bir hayata, sevinçlere, mutluluklara, müjdelere  delalet eder. Kişinin iş hayatında çok büyük girişimlerde bulunacağına ve kar ederek kazancını iki misli artıracağına yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.