Rüyada “Üzerine Fare Atlaması” Görmek

Üzerine Fare Atlaması
Rüyada üzerine fare atlaması görmek, rüya sahibinin çevresi tarafından atılan bir iftiraya maruz kalarak insanların saldırısına uğrayacağına işarettir.

Rüyada üzerine fare atlaması görmek, rüya sahibinin çevresi tarafından atılan bir iftiraya maruz kalarak insanların saldırısına uğrayacağına işarettir. Rüyada üzerine fare atlaması görmek, rüya sahibinin mutluluğunda, huzurunda, malında, mülkünde gözü olan fesat bir kadının varlığına delalet eder. Rüyada üzerine fare atlaması, kişinin hanesine girecek melek yüzlü şeytanın varlığına ve aile içine yapılacak kötülüğe yorumlanır. Rüyada üzerine fare atlaması görmek, iş hayatında yaşanacak başarısızlıklara, yapılan işlerin beklenenin altında kazanç getireceğine işaret eder. Kişinin sağlığı ile alakalı bazı sıkıntılarının olacağına, uzun süreli tedavi altına alınacağına delalet eder.

Rüyada Üzerine Fare Atlaması Görmek

Rüyada üzerine fare atlaması görmek, rüya sahibinin yaşayacağı sıkıntılı zor günlere yorumlanır. Kişinin aile hayatında ve iş hayatında gözü olan insanlar tarafından kötülük göreceğine, iftiralara maruz kalacağına işaret eder. Rüya sahibinin çok sevdiği, yediği içtiği ayrı gitmeyen bir dostu tarafından kalbinin kırılacağına yorumlanır. İş hayatında ise zor günlerin yaşanacağına ve yapılan işlerde, imzalanan projelerde zarar edilerek eksiye düşüleceğine delalet eder. Aynı zamanda kişinin evine hırsız gireceğine maddi zarar ettiği kadar manevi zarara da uğrayacağına işaret eder. Kişinin maneviyatı çok büyük olan bir eşyasının çalınacağına ve bu sebepten duyacağı büyük üzüntüye delalet eder. Eşler arasında yaşanacak münakaşaların büyüyeceğine ve arada yaşanacak soğukluğa yorumlanır.

Rüyada Üzerine Fare Atladığını Görmek

Rüyada üzerine fare atladığını görmek, rüya sahibinin yüzüne gülen ama arkasından iş çeviren düşmanlarının varlığına işaret eder. Bu rüya gören kişi için aslında uyarı niteliğinde olup, kişinin gözündeki perdenin kalkması için bir işarettir. Aynı zamanda kişinin iş hayatında güçlü rakiplerinin olacağına, elinin kolunun bağlı kalacağına işaret eder. İçi kötülük ve hasetlikle dolu insanların rüya sahibinin çevresinde olacağına, hayatını altüst etmek için el birliği ile çalışacaklarına delalet eder.

Rüyada Üzerine Atlayan Fareyi Yakalamak

Rüyada üzerine atlayan fareyi yakalamak, rüya sahibinin hayatına musallat olan düşmanlarına karşı cephe alarak, o insanları ailesinden uzak tutacaktır. Kişinin uğradığı maddi ve manevi zarardan kurtularak feraha çıkacağına, elinin yeniden bolluğa kavuşacağına işaret eder. Uzun süredir yaşanan sağlık sorunlarının son bularak kişinin şifasını bularak iyileşeceğine yorumlanır. Atılan iftiralardan, suçlamalardan arınacağına ve suçsuz olduğunu ispatlayarak rahat bir nefes alacağına yorulur. Aynı zamanda hane içine düşecek evlat müjdesine yorumlanır.

Rüyada Üzerine Fare Çıktığını Görmek

Rüyada üzerine fare çıktığını görmek, rüya sahibinin her geçen gün düşmanlarının çoğalacağına ve bu kişiler tarafından büyük saldırılara maruz kalacağına yorumlanır. Kişinin yanlış arkadaşlıklar kuracağına ve zamanı geldiğinde bu insanlardan çok büyük zarar görerek hayal kırıklığı yaşayacaktır. İçinden çıkılması zor bir durumun tam ortasında kendin bulacağına, hayatının altüst olacağına delalet eder.

Rüyada Üzerine Fare Atlamasının Psikolojik Yorumu

Rüyada üzerine fare atlamasının psikolojik yorumu, kişi çocukluk döneminde yaşadığı travmaların gençliğinde etkisini görecek ve  kendini yalnızlıkla adeta cezalandıracaktır. Kişinin takıntılı bir yapısının olacağına ve geçmişi ile yüzleşmekten geleceğine vakit ayıramayacağına yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.