Rüyada “Uyuşturucu Kullanmak” Görmek

Uyuşturucu Kullanmak
Rüyada Uyuşturucu Kullanmak ne anlama gelmektedir; çok kötü ve zor günler yaşayacağına, maddi sıkıntılar çekeceğine delalet eder.
Rüyanın Tabiri : manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada Uyuşturucu Kullanmak

Rüyada uyuşturucu kullanmak, rüya sahibinin çok kötü ve zor günler yaşayacağına, maddi sıkıntılar çekeceğine delalet eder. Rüyada uyuşturucu kullanmak, şer olarak kabul edilir. Rüyada uyuşturucu kullanmak, rüya sahibinin gözyaşı dökeceğine ve acılı, çileli günler yaşayacağına alamet eder. Rüyada uyuşturucu kullanmak, kişinin yaşayacağı kötü olaylar karşısında kendini ifade edemeyerek suçlu durumuna düşeceğine yorulur. Rüya sahibinin yaşayacağı olaylar karşısında içine ve evine kapanacağına, içten içten kahrolacak, manevi çöküntü yaşayacağına alamet eder. Kişinin bunca üzüntüden kendini sorumlu görerek acı içinde yaşayacağına ve kendini yiyip bitireceğine yorumlanır. Rüya sahibinin yaşayacağı ruhsal sorunlardan ötürü sağlık sorunları yaşayarak uzun süre tedavi göreceği anlamına gelir. Kişinin işinde de haksızlığa uğrayacağına ve kendini savunmayarak suçlu gibi yargılanacağına işaret eder. Rüya sahibinin aciz, korkak, güçsüz ve içine kapanık biri olduğuna işaret eder.

Rüyada Uyuşturucu Kullandığını Görmek

Rüyada uyuşturucu kullandığını görmek, rüya sahibinin yakasının bir türlü şansızlıklardan ve kötülüklerden kurtulmayacağına işaret eder. Rüya sahibinin çok güvendiği kişiler tarafından ihanete uğrayacağına ve o insanların gazabına mahrum kalacağına delalet eder. O kişilerin hain planlarına ve kötü emellerine maruz kalacak adeta kurban olarak seçilecektir. Rüya sahibi yaşadıklarının etkisinden uzun süre kurtulamayacak, şokunu atlatamayacaktır.

Rüyada Uyuşturucu Almak

Rüyada uyuşturucu almak, rüya sahibinin yaşadıklarından ders çıkartarak bir daha yapmamak üzere tövbe edeceğine işaret eder. Rüya sahibi aynı hatalara tekrar düşmemek için hayatında yeni kararlar alacağına delalet eder. Rüya sahibi tamamen iyi niyetinin kurbanı olacak ve insanlara hemen güvenmemeyi öğrenecektir. Çevresindeki kötü niyetli insanların kötü planlarına maruz kalacak ve sıkıntılı günler yaşayacaktır.

Rüyada Uyuşturucu Madde Kullanmak

Rüyada uyuşturucu madde kullanmak, rüya sahibinin çevresinde art niyetli ve kötü düşünceli insanların olduğuna işaret eder. Rüya sahibi bu kişilerden çok büyük kötülükler görecek ve uzun süre etkisi altında kalacaktır. Rüya sahibi yaşadıkları karşısında ruhsal çöküntü yaşayacak ve sağlığı bozulacaktır. Kişinin yaşadıklarından ötürü kendini işe veremeyerek hayatının altüst olacağına delalet eder.

Rüyada Uyuşturucu Hap Görmek

Rüyada uyuşturucu hap görmek, rüya sahibinin art arta şanssızlıklar yaşayacağına ve başına uğursuzluklar geleceğine alamet eder. Yaşanacak kara ve kötü günlerin kapısını çalacağına, bu durumun uzun süre devam edeceğine delalet eder.

Rüyada Uyuşturucu Satıcısı Görmek

Rüyada uyuşturucu satıcısı görmek, rüya sahibinin iş hayatında başarılarını baltalayan ve yükselmesini engelleyen insanların varlığına işaret eder. Çevredeki kem gözlü, art niyetli, yüzsüz, arsız ve yalancı kişilerin varlığına yorulur.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.