Rüyada “Üvey” Görmek

Üvey
Rüyada üvey görmek, gören kişi için hayra yorulmaz ve kişinin seveceği insanlardan zarar göreceğine, yalan dolan ile karşılaşacağına işaret eder.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada üvey görmek, gören kişi için hayra yorulmaz ve kişinin seveceği insanlardan zarar göreceğine, yalan dolan ile karşılaşacağına işaret eder. Rüya sahibinin düşmanları tarafından her türlü iftiraya ve eziyete maruz kalacağına yorumlanır. Rüyada üvey görmek, rüya sahibinin çevresinde ve en yakınında bulunan insanların ikiyüzlü olacaklarına yorulur. Çıkarları için her türlü zorluğu göze alan, içten pazarlıklı kişilerin varlığına işaret eder. Rüyada üvey görmek, kişinin iyi niyetle yaklaştığı işlerde başkalarının hataları yüzünden geri planda kalacağına yorumlanır. Rüyada üvey görmek, kişinin yakın bir arkadaşına kefil olma suretiyle başını belaya sokacağına işaret eder.

Rüyada Üvey Görmek

Rüyada üvey görmek, rüya sahibinin çevresindeki insanlara karşı tedbirli olması gerektiğine ve en büyük düşmanını en yakınında araması gerekeceğine delalet eder. Kişinin kararlarında daha dikkatli olması ve hayatına sokacağı insanlara hemen güven duymaması gerekir. Rüya sahibinin zor bir döneme giriş yapacağına ve bu süreçte insanların iftiralarına, eziyetlerine, yalan dolan sözlerine maruz kalacaktır. Göreceği en büyük zararı yakınları, sevdikleri verecek ve düşmanları bu fırsatı iyi değerlendirerek rüya sahibini dibe düşürecektir. Başkalarının yapmış olduğu hataların faturasını rüya sahibi ödeyecek ve insanlara karşı güveni sarsılacaktır. Rüya sahibinin iyi niyetinden dolayı başkalarına kefil olacağına ve uğrayacağı ihanet ile yüklü miktarda borç ödemek zorunda kalacaktır. Kişinin maddi olarak dolandırılacağına ve aile yakınlarının kalp kırıcı sözlerine maruz kalacağına yorumlanır. Eşinden ayrılmış kişiler için uzun süre boşandığı eşi ile sıkıntılarının, kavgalarının süreceğine yorulur. Aynı zamanda kişinin uzun yıllar duyduğu evlat hasretine, özlemine de delalet eder.

Rüyada Üvey Anne Görmek

Rüyada üvey anne görmek, aile bireylerini ilgilendiren bir konu ile alakalı hayırlı haberlerin alınmadığına ve kişinin uzun yıllar dargın olduğu bir kişinin vefat haberinin alınacağına işaret eder. Kişinin en yakınları tarafından ihanete uğrayacağına ve insanlara olan güveninin sarsılacağına, kendi kabuğuna çekilerek yalnızlığı seçeceğine yorumlanır. Kişinin yaşadıklarından ötürü işine adapte olamayacağına ve uzun zaman sürecek bir rahatsızlık yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Üvey Baba Görmek

Rüyada üvey baba görmek, kişinin iş hayatında yaşayacağı aksiliklere ve üst yönetici kişiler tarafından işiteceği hakaret dolu sözlere işaret eder. Kişinin yaşadıklarından dolayı içine kapanık olacağına ve sosyal hayatın dışında kalmayı tercih edeceğine yorumlanır. Aynı zamanda kişinin hayal kırıklıklarına ve güven kaybı yaşayacağına delalet eder. Kişinin çok sevdiği bir yakınının yapmış olduğu hatalardan dolayı üzüleceğine, kalbinin kırılacağına ve bundan dolayı o kişi ile uzun yıllar küs kalacağına yorumlanır.

Rüyada Üvey Evlat Görmek

Rüyada üvey evlat görmek, rüya sahibinin başta ailesi olmak üzere toplumun gözünde saygınlık kazanacağına işaret eder. Kişinin alacağı güzel haberlere, güçlü ve kuvvetli olmaya, güveneceği, sırtını yaslayacağı sağlam bir dostunun olacağına delalet eder.

Rüyada Üvey Abla Görmek

Rüyada üvey abla görmek, kurulan hayallerin, umutların son bulunacağına, çıkılan yollarda başarısız olmaya, hayal kırıklıklarına işaret eder. Aynı zamanda hayatı umursamayan, başı boş yaşamayı tercih eden kişilerin varlığına delalet eder.

Rüyada Üvey Kardeş Görmek

Rüyada üvey kardeş görmek, rüya sahibinin iş hayatında eline geçen fırsatları çok iyi değerlendireceğine ve başarı odaklı bir çalışan olarak her zaman en iyisini yapacağına yorumlanır. Kişinin gelecek yıllarında daha rahat bir hayat sürmek için bütün zorlukların üstesinden geleceğine, büyük riskler alarak başarıya ulaşacağına yorulur.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.