Rüyada “Üşümek” Görmek

Üşümek
Rüyada üşümek görmek, kişinin göreceği rüyaya göre bir tarafının beladan, sıkıntıdan eksik olmayacağına, diğer yanının mutluluk ile dolacağına yorumlanır.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada üşümek görmek, rüya sahibinin yaşayacağı üzüntü, sıkıntı, dert ve felaketin habercisidir. Rüyada üşümek görmek, kişinin göreceği rüyaya göre bir tarafının beladan, sıkıntıdan eksik olmayacağına, diğer yanının mutluluk ile dolacağına yorumlanır. Rüyada üşümek görmek, rüya sahibi eğer karlı, soğuk havada üşüyor ise bu kişinin çok mutlu olacağı güzel haberler alacağına ve sevincini doyasıya yaşayacağına işaret eder. Rüyada üşümek görmek, rüya sahibi sıcak yaz mevsiminde üşüdüğünü görüyor ise, belaya, sıkıntıya düşeceğine, derdinin bir yük gibi omuzlarına bineceğine, her geçen gün sıkıntılarının artacağına delalet eder.

Rüyada Üşümek Görmek

Rüyada üşümek görmek, görülen bu rüyayı iki şekilde yorumlamak mümkündür. Bu rüya sevince, mutluluğa, kısmete, şansa yorulurken aynı zamanda sıkıntıya, üzüntüye, derde ve acıya işaret eder. Rüya sahibi soğuk, karlı havada üşüdüğünü görüyor ise, bu rüya kişinin tez vakitte çok mutlu olacağı güzel haberler alacağına, sevinç ve mutluluğu bir arada yaşayacağına delalet eder. Rüya sahibi sıcak, yaz mevsiminde üşüdüğünü görmüş ise, kişinin başının belaya karışacağına, sıkıntıya düşeceğine, sorunlarının her geçen gün dahada artacağına ve omuzlarına ağır bir yük gibi oturacağına işaret eder. İşlerinde yaşayacağı aksiliklere, krizlere yorulur iken aynı zamanda kişinin maddi kayıplara uğrayacağına yorumlanır.

Rüyada Üşüyen Birini Görmek

Rüyada üşüyen birini görmek, rüya sahibinin hem iş hayatında hemde özel hayatında yanında olan ve desteğini esirgemeyen bir dostunun olacağına delalet eder. Rüya sahibinin yanındaki bu kişi öyle büyük bir iyilik yapacak ve rüya sahibi hayatı boyunca bu iyiliği unutmayacaktır. Rüya sahibi yapılan bu iyiliğe karşı kendini hep borçlu hissedecek ve dostluğu uzun yıllar devam edecektir.

Rüyada Üşüyen Birini Isıtmak

Rüyada üşüyen birini ısıtmak, rüya sahibinin yakınında olan ve yardıma muhtaç bir kimseye yardım elini uzatıp, sıkıntılarına Hızır gibi yetişeceğine delalet eder. Yaptığı iyilikler karşısında insanların hayır duasını alacak ve yapmış olduğu iyilikleri karşılık beklemeden yapacağına yorumlanır.

Rüyada Üşüyerek Titremek

Rüyada üşüyerek titremek, rüya sahibinin başını büyük bir belaya sokacağına delalet eder. Rüya sahibi yaşamış olduğu hayatı boyunca hayatın hep iyi yönlerini görmüş ve sonunda belli bir dönemden sonra madalyonun diğer tarafını görmeye başlamış olacağına işaret eder. Büyük şansızlıklar ve üzüntüler yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada Üşüyen Bebek Görmek

Rüyada üşüyen bebek görmek, rüya sahibine karşı kendini güçsüz, zayıf ve aciz hisseden bir kişinin varlığına işaret eder. Rüyada görülen bu kişi rüya sahibine yakın olmak ve yanında olmak istese de bir türlü cesaret edememektedir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.