Rüyada “Üst Geçit” Görmek

Üst Geçit
Rüyada üst geçit görmek, rüya sahibinin karşısına çıkacak büyük fırsatları çok iyi değerlendireceğine, sorunlarını kestirme yoldan halledeceğine yorulur.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada üst geçit görmek, rüya sahibinin karşısına çıkacak büyük fırsatları çok iyi değerlendireceğine, sorunlarını kestirme yoldan halledeceğine yorulur. Rüyada üst geçit görmek, rüya sahibinin itibar sahibi, saygın bir kişi tarafından yardım alacağına, sevdiklerinin yanında olacağına işaret eder. Rüyada üst geçit görmek, kişinin hayatının her döneminde çok büyük destek göreceğine yorumlanır. Rüyada üst geçit görmek, rüya sahibinin yaşamış olduğu sıkıntıların ileri ki zamanlarda fırsatlara döneceğine işaret eder. Kişinin yaşadıklarına karşı sabırlı olmasına yorulur. Rüya sahibinin hayata ve yaşadıklarına karşı umutlarının tükenmediğine, hayallerine ve hedeflerine ulaşmak için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacağına delalet eder.

Rüyada Üst Geçit Görmek

Rüyada üst geçit görmek, rüya sahibinin zamanı geldiğinde karşısına çıkacak olan fırsatları çok iyi değerlendirip yaşamış olduğu sorunların üstesinden geleceğine işaret eder. Rüya sahibinin iş hayatında ve aile hayatında yanında olacak, desteklerini esirgemeyecek, saygı değer bir kişinin olacağına yorumlanır. Kişinin iş hayatı konusunda iyiye işaret edecek yeniliklerde bulunacağına yorumlanır. Kişinin şanslı bir dönemin içine gireceğine, tüm fırsatları çok iyi değerlendireceğine, şansının ve kısmetinin her daim yanında olacağına delalet eder. Rüya sahibinin yaşamış olduğu sorunlarının ve sıkıntılarının gün geldiğinde fırsata döneceğine, şansının açılacağına işaret eder. Aynı zamanda rüya sahibinin yaşadığı bu yenilikler karşısında sabırlı ve iradeli olması gerekeceğine yorumlanır.

Rüyada Üst Geçitten Geçmek

Rüyada üst geçitten geçmek, rüya sahibinin üstesinden gelmesi gereken zor bir görevi layıkıyla yerine getireceğine ve bu başarısından ötürü üst yöneticilerinin övgülerini alacağına işaret eder. İşinde hakkı olan makama terfi edeceğine, göstermiş olduğu emeklerinin karşılığını fazlası ile alacağına işarettir. Ailesi ve çevresi tarafından sevilen, sözü sayılan bir kişi olacağına yorumlanır. Rüya sahibinin yılmadan hedefleri peşinde koşacağına, hayallerini bir bir gerçekleştireceğine ve bu başarısı ile herkesi kendine hayran bırakacağına delalet eder. Eşler arasında huzurun, muhabbetin, mutluluğun eksik olmayacağına yorumlanır.

Rüyada Üst Geçitten Atlamak

Rüyada üst geçitten atlamak, rüya sahibinin yapması için bir göreve atanacağına, ama rüya sahibinin bu görevi isteksiz kabul edeceğine işaret eder. Kişinin işinde gönülsüz çalışması iş yeriyle arasında büyük sorunların olmasına neden olacaktır. Aynı zamanda kişinin ayağına gelecek büyük fırsatları elinin tersiyle tepeceğine ve daha sonra duyacağı pişmanlık ile kaybettiği kısmetlerinin peşinde koşacağına yorumlanır. Bekar kişiler için ise son dakikada evlilikten vazgeçip hayatlarına başka şekilde yön vereceklerine işaret eder.

Rüyada Üst Geçitte Yürümek

Rüyada üst geçitte yürümek, kişinin huzur dolu sakin bir hayata sahip olacağına, ettiği dualarının ve dileklerinin kabul olacağına yorumlanır. Kişinin büyük öz veri içinde hayatına ve işine bağlı olacağına, yaşadığı güzel olaylardan kendine büyük paylar çıkaracağına işaret eder.

Rüyada Üst Geçit Yapıldığını Görmek

Rüyada üst geçit yapıldığını görmek, rüya sahibinin hayatında bir takım değişikliklerde bulunacağına, eksik yanlarını tamamlayarak işinde kendini göstereceğine yorumlanır. Eline geçecek fırsatları çok iyi değerlendireceğine ve geleceği için sağlam temeller atacağına işaret eder.

Rüyada Üst Geçitin Yıkıldığını Görmek

Rüyada üst geçitin yıkıldığını görmek, kısmet kapılarının bir bir kapanacağına, kazancının her geçen gün azalacağına işaret eder. Rızk kapısının kapanması ile beraber hayatının altüst olacağına, mutsuzluk duyacağına yorumlanır. Hayallerinin gözleri önünde bir bir yok olacağına işarettir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.