Rüyada “Tavuk” Görmek

Tavuk
Rüyada tavuk görmek; çevresinde çok konuşan ve mantıksız hareket eden bir kadının varlığına yorumlanır. Rüyada tavuk görmek islami yorumu
Rüyanın Tabiri : manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada Tavuk Görmek

Rüyada tavuk görmek, kişinin hayatının mutlu ve güzel geçeceğine delalet eder. Rüyada tavuk görmek, kişinin yakın çevresinde çok konuşan ve mantıksız hareket eden bir kadının varlığına yorumlanır. Rüyada tavuk görmek, aynı zamanda hayat dolu, şen şakrak, yaşama sevinci olan bir kadının varlığına da yorumlanır. Rüyada tavuk görmek, rüya sahibinin üzüleceği ve kafasını yoracağı sıkıntılar yaşayacağına ama bu sıkıntılar geçici bir süre devam edecektir. Rüya sahibi rüyasında birden fazla tavuk görürse bu yakınında terbiyeden yoksun bir kadının olduğuna işarettir. Tavuk görmek sağlıklı bir kişinin sağlık problemi yaşayacağına, hastalık sorunları yaşayan bir kimsenin ise deva bulacağına işarettir. Rüyayı gören bekar ise bu rüya onun için başından bir nikah geçeceğine yorumlanır. Kişinin yeni yatırımlarda bulunacağına ve gayrimenkul alacağına işarettir.

Rüyada Tavuk Pişirmek

Rüyada tavuk pişirmek, rüya sahibinin yeni bir işe gireceğine ve bu iş ortamında büyük başarılara imza atacağına yorumlanır. Rüya sahibinin yapılan hataları telafi edeceğine, gidilen yolda başarı kazanacağına, sevilen bir kişi olacağına işarettir. Rüya sahibi bekar ise yakın zamanda hayırlı bir nikah kıyacağına ve güzel haberler alacağına yorumlanır. Kişinin sıkıntılar ve sorunlardan kurtulacağına ve parasal rahata ereceğine delalet eder.

Rüyada Tavuk Yumurtası Görmek

Rüyada tavuk yumurtası görmek, rüya sahibinin yeni bir hayata merhaba diyeceğine, her attığı adımda büyük başarılar kazanacağına işarettir. Kişinin yaşadığı sıkıntılar ve sorunlardan yakın arkadaşlarından alacağı destek sayesinde kendini toparlayacağına yorumlanır. Rakiplerini alınan başarılarla üzüntüye sokacağına, sağlık sorunlarını atlatacağına ve yaşanan bir tartışmayı tatlıya bağlayacağına işarettir.Rüyada kişi tavuk yumurtasını yediğini görmüş ise bu kişinin ailesiyle ortaklaşa büyük bir işe gireceğine ve büyük kazançlar elde edeceğine yorumlanır.

Rüyada Tavuk Civcivi Görmek

Rüyada tavuk civcivi görmek, rüya sahibinin peş peşe güzel işler başaracağına işarettir. Bol kazanç sağlayarak, karlı işlere imza atacaktır. Kişi uzun zamandan beri gerçekleştirmek istediği projesini arkadaşlarıyla beraber hayata geçirecek ve imkansızı başaracaktır. Kişinin hayatında tatsız olaylar son bulacak ve sıkıntılardan yakın zamanda kurtulup rahata erecektir. Kişi aile içinde ortak bir yatırım yaparak yeni iş imkanları sağlayacak ve kazancına kazanç katacaktır. Rüya sahibi yaşamında değişiklik yapmak ve yeni kararlar almak istiyorsa, bu rüyayı gördükten sonra hemen karar versin.

Rüyada Tavuk Boku Temizlemek

Rüyada tavuk boku temizlemek, kişinin iş hayatında gerçekleştirmek istediği projelerin maddi sıkıntılara uğramasına işarettir. Rüya gören kişi işsiz ise bu kısa sürecek ve yakın zamanda iş imkanları bulacaktır. Kişinin kolay yoldan kazanç sağlayamayacağına, emek ve alın teri dökerek başarı sağlayacağına işarettir.

Rüyada Tavuk Yemek

Rüyada tavuk yemek, egoist, hep ben diyen ve kendisinden başka hiç kimseyi düşünmeyen birinin varlığına işaret eder. Kişi yakınındaki bu kişiye karşı önlemini almalı ve kendinden uzaklaştırmalıdır.

Rüyada Tavuk Kesmek

Rüyada tavuk kesmek, kişi için hayırlı bir nikaha işarettir. Rüyasında tavuk kestiğini gören kişi kendisinden yaşça küçük olan biriyle hayatını birleştireceğine yorumlanır.

Rüyada Siyah Tavuk Görmek

Rüyada siyah tavuk görmek, evlenmemiş bekar bir kadının varlığına işarettir. Bu kadın rüya sahibinin hayatında dönüm noktası olacak ve yeni bir hayata yelken açacağına işarettir.

Rüyada Beyaz Tavuk Görmek

Rüyada beyaz tavuk görmek, güzel huylu, ahlaklı, tatlı dilli bir kadının varlığını müjdeler. Rüya sahibi için hayırlı bir kısmet olduğuna ve mutlu bir izdivaçla taçlandıracağına işarettir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.