Rüyada “Su” Görmek

Su
Rüyada su görmek, hem başlangıçların hemde sonların işaretidir. Rüyada su görmek islami yorumları ve açıklamaları için sayfamızı ziyaret edebilirisiniz
Rüyanın Tabiri : ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada Su Görmek

Rüyada su görmek, hem başlangıçların hemde sonların işaretidir. Rüyada su görmek, rüyanın rivayetine bağlı olarak bol kazanca, şansa, baht açıklığına, uzun ve sağlıklı yaşama, mutlu evliliklere delalet ettiği kadar bazende ölüme işaret eder. Eğer su temiz ise iyi şeyler olacağına, su kirli ise kötü şeyler olacağına yorumlanır. Görülen su berrak ise kazanç ve bereket anlamına gelir. Su berrak değil ise sıkıntı ve huzursuzluk anlamına gelmektedir. Rüyada başka birinin kendisine su verdiğini görmek yalan söyleneceğine işaret eder. Rüyada durgun su ise cezaevine işaret eder.

Rüyada Su Görmek Ve Yüzmek

Rüyada su görmek ve yüzmek, kişinin aydınlık bir döneme gireceğine yorumlanır. Kişinin bu dönem içerisinde çok başarılı olacağına ve hiç sıkıntı çekmeyeceğine delalettir. Kişinin iş güç konusunda bir çok kararlar vereceğine, yapılan hatalar yüzünden çekilen sıkıntılardan eş,dost sayesinde yapılan yardımlar neticesinde feraha erecektir. Aynı zamanda çekilen sağlık sorunlarının kısa sürede tedavi edileceğine yorumlanır. Rüyada kişi kendisini suyun içinde yüzdüğünü görmüş ise bu rüya kişinin geçici bir sıkıntı çekeceğine, aile desteği göreceğine işaret eder. Kişinin uğradığı ihanetin ardından o kişilerle yollarını ayıracağına, rahat bir hayat süreceğine, sorunların çözüm bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada Akan Su Görmek

Rüyada akan su görmek, kişinin ferah bir hayata geçeceğinin işaretidir. Rüya sahibinin hayatının çok iyi bir hal alacağına, kısmetlerinin bol olacağına, aile bireylerinden çok sevilen biri ile hayırlı bir iş hayatına atılacağına ve manevi rahata ereceğine yorumlanır. Rüyada akan su görmek, kişinin sevineceğine, sağlıklı bir hayata kavuşacağına ve dertlerinin, sıkıntılarının su gibi akacağına yorumlanır. Aynı zamanda mutlu bir iş ortamının olacağına delalet eder.Rüyada akarsu görmek üzerinizdeki gafletin ve sıkıntının kalkacağına ferah bir yaşama geçeceğinizi işaret eder.

Rüyada Su İçmek

Rüyada su içmek, kişi için hayırlara yorulacağına delalet eder. Rüyada su içtiğini gören kişinin şansı ve bahtı ailesi tarafından açıktır. Aile tarafından sevileceğine, değer göreceğine, ilerde hürmet ve saygı değer biri olacağına işaret eder.

Rüyada Su Vermek

Rüyada su vermek, rüyayı gören kişi için hayırlara vesile olmaz. Kişinin toplum içinde mahcup olacağına, zarar göreceğine, utanacağına ve küçük düşeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Mağara İçinde Su Görmek

Rüyada mağara içinde su görmek, kişinin yapılan bir hatadan ötürü parasal zarara uğrayacağına, sağlık sorunları yaşayacağına habercidir. Rüyayı gören kişi gördükleri rüya karşısında önlemlerini alarak bu sorunları en hafif nasıl atlatacağının yollarını bulmalıdır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.