Rüyada “Şelale” Görmek

Şelale
Rüyada şelale görmek, rüyada şelaleden atlamak, rüyada şelalede yüzmek, rüyada şelaleden su içmek, rüyada şelale ve yeşillik görmek, İslami rüya yorumları
Rüyanın Tabiri : ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada Şelale Görmek

Rüyada şelale görmek kısmeti ve bahtı açık olan biri olduğunuza ve kalbinizin temizliği dualarınızın kabulü olan birisi olduğunuza yorumlanır. Rüyada şelale gören kişi manen temiz kalbinde fesatlık olmayan insanlar hakkında her zaman iyimser olan birinin varlığıdır. Rüyada şelale görmek akar suyun berraklığına göre yorum alır eğer rüyanızda gördüğünüz şelale berrak ve temiz su’yu var ise bu kişinin günahlarının olmadı ve kalbi gibi aklının da temizliğine tabir edilir. Eğer rüyada gördüğünüz şelaleden bulanık su akıyor ise rüya sahibinin başına gelecek kısmetsiz olayların olacağı ve canının sıkılacağına tabir edilmiştir.

Rüyada Şelale Sesi Duymak

Rüyada şelale sesi duymak rüya sahibinin menfaatine yarayacak olan hayırlı bir kişiden yardım alacağına ve karşılıksız bir yardım olacağına tabir edilir. Rüyada görülen şelale saflık ve temizliğin ifadesidir, Eğer rüyada şelale sesi duymuş iseniz rüya sahibinin hayırlı ve iyi niyetli bir kişiden büyük ölçüde yardım alacağı ve tüm sıkıntılarından kurtulacağının habercisi olarak bilinir.

Rüyada Şelaleye Bakmak

Rüyada şelaleye bakmak gelecek ile ilgili bir rüya olarak görülür. Rüya sahibinin yakın bir zaman’da üzerindeki gaflet ve sıkıntının kalkacağı nasip kapılarının açılacağına işaret eder. Rüyada şelaleye bakmak arındığımızı ve geçmişte yapılan hatalardan ve günahlardan pişman olup af dileyeceğin izi yorumlanır.

Rüyada Şelale Gibi Akan Su Görmek

Rüyada şelale gibi akan su görmek saflığın ve temizliğin simgesi olarak bilinir. Rüyada akarsu görmek bereketli günlerin yakın olduğu ve maddi sıkıntılarınızdan kurtulup dualarınızın kabul olacağına işaret eder. Rüyada şelale gibi akar su görmek tüm muradlarınızın gerçekleşeceğine ve sıkıntılardan kurtulup refaha kavuşacağınıza tabir edilmiştir.

Rüyada Şelaleden Düşmek

Rüyada şelaleden düşmek rüya sahibinin temizliği ve saflığından faydalanan birilerinin olduğu yada rüya sahibinin doğrularından ayrılıp harama yöneldiğinin işaretidir. Rüyada şelaleden düştüğünü görmek sıkıntıların başlangıcı veya aile içinde yaşanacak tatsız olayların habercisi olarak bilinir.

Rüyada Şelalede Yürümek

Rüyada şelalede yürümek rüya sahibinin doğru yolu bulduğunu ve geçmiş yaşantısını geride bırakarak hak yoluna döndüğünün işaretidir. Rüyada şelalede yürüdüğünü görmek üzerindeki gafletin ve sıkıntının kalkması ve tüm murad ve arzularınızın gerçekleşeceğine tabir edilir.

Rüyada Şelaleden Su İçmek

Rüyada şelaleden su içmek hayırlı bir kimseden yardım alacağınıza ve tüm sıkıntılarınızdan kurtulacağınızı ve maddi manevi rahata kavuşacağınıza yorumlanır. Rüyada şelaleden su içtiğini görmek hak yolunda olan birinin yardım eline ihtiyacınız olduğuna ve bu kişi ile dostluğunuzdan bir ömür huzur bulacağınıza işaret eder.

Rüyada Şelale Ve Yeşillik Görmek

Rüyada şelale ve yeşillik görmek içinizin huzura ereceğine ve tüm sıkıntılarınızdan kurtulup maneviyatınızı önemsemeniz gerektiğine işaret eder. Rüyada şelale ve yeşillik görmek üzüntü ve sıkıntıların geride kaldığı iş hayatınızda verdiğiniz mücadelenin karşılığını kısa bir süre içerisinde görmeye başlayacağınıza yorumlanır.

Rüyada Şelaleden Atlamak

Rüyada şelaleden atlamak ve rüyada şelaleden suya atlamak iş hayatınızın stresinden bunalarak artık huzur verici bir yere giderek kafanızı dinlemeye ve stresli günleri geride bırakmaya yorumlanır. Rüyada şelaleden atlamak kurtuluşa yolculuk olarak bilinir. Rüya sahibinin sıkıntılı günleri arkasında bıraktığına delalet eder.

Rüyada Şelalede Yüzmek

Rüyada şelalede yüzmek rüya sahibinin hatalarından af dileyerek arınacağına ve yaşamış olduğu sıkıntılarını geride bırakacağını yorumlanır. Rüyada şelalede yüzdüğünü görmek aklı selim, kalbi temiz ve maneviyatına düşkün biri olacağınıza işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.