Rüyada “Şapka Takmak” Görmek

Şapka Takmak
Rüyada Şapka Takmak ne anlama gelmektedir; yaptıkları sayesinde toplum önünde saygı duyulacak ve önünde eğilecek bir kimse olacağına işaret eder.
Rüyanın Tabiri : manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada Şapka Takmak

Rüyada şapka takmak, yaptıkları sayesinde toplum önünde saygı duyulacak ve önünde eğilecek bir kimse olacağına işaret eder. Rüyada şapka takmak, insanların bakış açısını değiştirecek, güzel sözler duyacağı ve mesleğinde tepelere tırmanacağı işler yapacağına delalet eder. Rüyada şapka takmak, rüya sahibinin zoru ve imkansızı başaracağına ve bu uğurda fedakarlıkta bulacağına işaret eder. Rüyada şapka takmak, kişinin kararlılığını göstererek kendini ispat edeceğine yorulur. Rüya sahibi için hayırlara yorulur. Kişinin işindeki azmine, hırsına, başarısına ve bu sebepten yükseleceği mertebelere delalet eder. Bu rüya aynı zamanda iki farklı şekilde de yorumlanmaktadır. Rüyada görülen şapka yeni ise, rüya sahibinin iş hayatında çok büyük başarılara imza atacağına, sorunlarından kısa bir süre içinde kurtularak rahat bir nefes alacağına delalet eder. Kendisi için doğru olan kişi ile tanışarak güzel bir aşkın temellerini atacaktır. Bu ilişki mutlu bir evlilik ile sonuçlanacak ve güzel bir hayatın kapıları açılacaktır. Rüyada görülen şapka eski ise, rüya sahibinin üzüntüler yaşayacağına, geçirdiği sıkıntılardan dolayı zor günler yaşayacağına, maddi ve manevi sıkıntılar ile boğuşacağını alamet eder.

Rüyada Beyaz Şapka Takmak

Rüyada beyaz şapka takmak, rüya sahibinin dini bütün, temiz, ahlaklı, saygılı bir kişi olduğuna delalet eder. Rüya sahibinin yardımsever kişiliği sayesinde çok büyük yardımlarda bulunacağına işaret eder. Kişinin bu güzel meziyetlere sahip olması çevresi tarafından saygı duyulan ve hürmet edilen biri olacağına yorulur. Rüya sahibi içindeki kuruntulardan ve yersiz korkulardan kurtulacağına işaret eder. Kişinin hafifleyerek huzur içinde mutlu bir hayat süreceğine alamet eder.

Rüyada Mavi Şapka Takmak

Rüyada mavi şapka takmak, kişinin devlet kapısı gibi resmi kurumlarda çalışacağına yorulur. İşinde sağlam adımlar atarak üst mevkilere yükseleceğine ve itibar sahibi olacağına delalet eder. Kişinin çok hayırlı, helal ve bereketli kazançlar elde edeceğine yorumlanır.Aynı zamanda kişinin güzel ve mutlu bir hayat süreceğine, huzur içinde yaşayacağına alamet eder. Rüya sahibi sorunlarını ve sıkıntılarını atlatarak rahat bir nefes alacak, işlerinin düzene girmesinden mutluluk duyacaktır.Rüya sahibi hayalini kurduğu yaşamın kapılarını bir bir aralayacaktır.

Rüyada Yeşil Şapka Takmak

Rüyada yeşil şapka takmak, rüya sahibinin Allah katında sevilen bir kul olacağına ve en güzel mertebeye ereceğine delalet eder. Rüya sahibinin alın teri ile helal yollardan kazanacağı paraya ve hanesinin bolluk ve bereket içinde olacağına delalet eder. Rüya sahibinin kazandığı rızk kadar ihtiyaç sahiplerine sadakasını vererek hayır duası alacağına yorumlanır.

Rüyada Yeni Şapka Takmak

Rüyada yeni şapka takmak, kişinin çalıştığı işinde başarı göstererek yönetici makamlara yükseleceğine ve hayata geçirdiği projeleriyle takdir görerek yüksek kazançlar elde edeceğine rivayet eder. Aynı zamanda bu rüya kişinin hayırlı bir eş ile evlilik yolunda ilerleyeceğine ve mutlu olacağına yorulur. Evli çiftler için ise bu rüya hane içine katılacak bebek müjdesine delalet eder.

Rüyada Fötr Şapka Takmak

Rüyada fötr şapka takmak, kişinin çağdaş, modern ve ileri görüşlü bir kişi olacağına alamet eder. Kişinin eleştirilere açık olacağına ve ilim, irfan yolunda kendini geliştireceğine yorulur. Kişinin bilgi sahibi olmayı ve okumayı herşeyin üstünde tutacağına işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.