Rüyada “Sahte Altın” Görmek

Sahte Altın
Rüyada sahte altın görmek, kişinin başına gelebilecek talihli bir olaya, hayırlı, müjdeli bir habere, şansının ve kısmetinin açılacağına delalet eder.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada sahte altın görmek, bu rüya gerçek altın görmekten bin kat daha hayırlıdır. Rüyada sahte altın görmek, kişinin başına gelebilecek talihli bir olaya, hayırlı, müjdeli bir habere, şansının ve kısmetinin açılacağına delalet eder. Rüyada sahte altın görmek, rüya sahibinin gerçek hayatta rahata kavuşacağı mala mülke sahip olacağına, zenginliğin tadını çıkaracağına işaret eder. Rüyada sahte altın görmek, kişinin ileriye dönük para biriktireceğine, maddi sıkıntılardan kurularak rahata ereceğine, etrafındaki insanlara olan borçlarından kurtularak rahat bir nefes alacağına işaret eder. Rüya sahibinin mutlu olacağı, yüzünün güleceği, kendini iyi hissedeceği güzel olaylar yaşayacağına ve haberler alacağına işaret eder.

Rüyada Sahte Altın Görmek

Rüyada sahte altın görmek, rüya sahibinin rüyada sahip olduğu sahte altın kadar parası olacağına ve bu parasının dahada bollaşacağını gösterir. Rüya sahibi eline geçen bu paraları doğru yerlerde kullanarak sahte olan parayı gerçeğe çevirmeyi başaracaktır. Rüya sahibi önce aklını ve sonra beden gücünü kullanarak yapacağı işlerin üstesinden gelecek ve kendini yapmış olduğu işindeki başarılarıyla ispat edecektir. Rüya sahibinin azmini, hırsını, iradesini, gücünü gösteren bir rüyadır. Bu rüyayı bazı alimler olumsuz yönde de yorumlamıştır. Kişinin iki yüzlü insanların arasında kalarak doğru olmayan işler çevireceğine ve çevresindeki insanları yalan, dolan ile kandırarak kendisinin olmayan paraya konacağına delalet eder.

Rüyada Sahte Altın Bulmak

Rüyada sahte altın bulmak, kişinin kendisine ait olmayan bir malı yada mülkü kendisininmiş gibi göstererek çevresindekileri kandıracağını ve bu durumdan pişmanlık duymayacağına işaret eder. Rüya sahibinin alın teri dökerek para kazanmak yerine doğru olmayan yolları tercih ederek hak etmediği parayı kazanacağına yorulur. Rüya sahibinin içinde bulunduğu ortam ve davranışlardan ötürü toplum tarafından dışlanarak dahada günah işleyeceğine delalet eder.

Rüyada Sahte Altın Almak

Rüyada sahte altın almak, rüya sahibinin iyi niyetinden ötürü çevresindekiler tarafından ödüllendirileceğine ve hak ettiği makama yükselerek başarısını dahada artıracağına işaret eder. İyi niyetli oluşu, yardım sever ve adaletli oluşu ile toplum tarafından itibar vede saygınlık göreceğine işaret eder.

Rüyada Sahte Altın Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüyada sahte altın almanın psikolojik yorumu, kişinin başta eşi olmak üzere çevresi tarafından aldatılma, kandırılma korkusu içinde yaşayacağına yorulur. Rüya sahibinin çevresine ve ailesine karşı duymuş olduğu güvensizlik duygusuna, inançsızlığa işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.