Rüyada “Şahmeran” Görmek

Şahmeran
Rüyada Şahmeran Görmek ne anlama gelmektedir; emeklerinin boşa gideceğine, istediklerini alamayacağına delalet eder. Rüyada şahmeran görmek islami yorumu
Rüyanın Tabiri : manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada Şahmeran Görmek

Rüyada şahmeran görmek, rüya sahibinin emeklerinin boşa gideceğine, istediklerini alamayacağına delalet eder. Rüyada şahmeran görmek, kişinin iyi niyetlerle atmış olduğu adımlarda hep hüsran yaşayacağına ve umutlarının kırılacağına işaret eder. Rüyada şahmeran görmek, rüya sahibinin kurduğu hayallerinin altüst olacağına ve bu sebepten gözyaşı dökeceğine alamet eder. Rüyada şahmeran görmek, rüya sahibinin kendisine faydasından çok zararı dokunan kişiler ile arkadaşlık kuracağına delalet eder. Rüya sahibinin bu kişiler ile iş ortaklığı kuracağına ve birikimini son kuruşuna kadar yatıracağına işaret eder. Kişinin girmiş olduğu zarardan ötürü çok üzüleceğine ve pişmanlık yaşayacağına yorumlanır. Kişinin bile bile kendi eliyle kötülük edeceğine ve zor günler geçireceğine işaret eder. Kazanç elde etmek için girişimlerde bulunduğu işlerden zarar edecek ve elindekinden daha fazla maddi kayba uğrayacaktır. Kişinin aldığı bu yanlış kararlar hane içinde de huzursuzluk yaratacak ve tartışmalar yaşanacaktır. Parasal kayıplara düşecek ve harcamalarını kısacaktır. Aynı zamanda kişinin bu zor günleri atlatamayarak yaşanan üzüntüden dolayı sağlık sorunları yaşayacağına da delalet eder.

Rüyada Şahmeran Resmi Görmek

Rüyada şahmeran resmi görmek, rüya sahibinin gerçek hayatında şahmeran masallarını, hikayelerini çok okuduğuna ve bilinç altına yerleştirerek gerçekliğine inandığına yorulur. Kişinin okuduğu masallardaki şahmeranı hayallerinde ve gerçekte de görmek istemesine delalet eder.

Rüyada Şahmeran Yılanı Görmek

Rüyada şahmeran yılanı görmek, rüya sahibinin akılını çelecek art niyetli kişilerin varlığına yorulur. Rüya sahibinin bu kimselere güvenerek malını mülkünü emanet edeceğine işaret eder. Çevredeki bu iyi niyetli görünen kişiler rüya sahibinin parasına puluna göz koyacak ve hile yoluyla elinden hepsini alacaktır. Rüya sahibi ne olduğunu anlamadan elindeki herşeyini kaybedecek ve huzuru, mutluluğu azalacaktır.

Rüyada Siyah Gövdeli Şahmeran Görmek

Rüyada siyah gövdeli şahmeran görmek, rüya sahibi için hem olumlu hemde olumsuz yönde yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin makam, mevki sahibi olacağına, işinde uzlaşıcı tavırlarıyla herkesin takdirini toplayacağına delalet eder. Aynı zamanda kendisinden haz etmeyen, kendini belli etmeyen bir düşmanının olacağına da yorulur. Bu düşman rüya sahibinin çok yakınında olacak iyi görünüp arkasından bir yılan gibi sokacaktır.

Rüyada Sarı Gövdeli Şahmeran Görmek

Rüyada sarı gövdeli şahmeran görmek, rüya sahibinin yorgunluk ve bitkinlik yaşayacağına, bu sebepten işlerinden geri kalacağına yorumlanır. Yaşayacağı sağlık sorunları yüzünden işinden olacak ve maddi sıkıntılar yaşayacaktır. Rüya sahibi uzun bir süre işsiz kalıp parasal sorunlar yaşayacak bu süreçte yaşayacağı üzüntüden dolayı sağlığı dahada kötüye gidecektir.

Rüyada Şahmeran Yılanının Etini Yediğini Görmek

Rüyada şahmeran yılanının etini yediğini görmek, kişinin yaşayacağı sağlık sorunlarının geçeceğine işaret eder. Rüya sahibi uzun zamandır yaşayacağı sağlık problemlerinden kurtularak eski sağlıklı günlerine geri döneceğine delalet eder. Kişinin çevresinde ağır hasta olan birininde yakın zamanda iyileşeceğine yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.