Rüyada “Saat” Görmek

Saat
Rüyada Saat Görmek ne anlama gelir; sözüne bağlı olmasına ve hayatının her anına değer vermesine işaret eder. Rüyada saat görmek islami yorumu
Rüyanın Tabiri : manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada Saat Görmek

Rüyada saat görmek, kişinin sözüne bağlı olmasına ve hayatının her anına değer vermesine işaret eder. Rüyada saat görmek, bazende güvenilmez, yalancı ve söylediklerini yerine getirmeyen kişilerin varlığına işaret eder. Rüyada saat görmek, rüya sahibinin canını sıkacak, moralini bozacak ve üzüntüye sokacak sözler işiteceğine delalet eder. Rüyada saat görmek, bazende sadık, sözünün eri, güvenilir ve vicdanlı bir insanın varlığına rivayet eder. Rüya sahibinin belli bir düzeni olacak ve herşey yolunda gidecektir. Rüya sahibinin yakın zamanda davet yada teklif alacağına delalet eder. Aynı zamanda kişinin yaşamında gelişecek güzel olaylara, sürprizlere ve olumlu gelişmelere işaret eder. Rüyada görülen saat hane içinde saadetin simgesi ve yaşanacak mutluluğun müjdecisidir. Rüya sahibinin şanslı ve kısmetli olacağına, elini değdirdiği yere bereket, bolluk getireceğine işaret eder. Rüya sahibi evli ise eşiyle bir ömür mutlu olacağına, bekar ise hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna gireceğine yorumlanır.

Rüyada Bozuk Saat Görmek

Rüyada bozuk saat görmek, yaşanacak sıkıntının, çekilecek zahmetin ve zorluğun habercisidir. Rüya sahibinin bir takım problemler yaşayacağına yorumlanır. Rüya sahibi işlerini yoluna koyamayacak ve maddi kayıplara uğrayarak sorunları dahada artacaktır. İşinde gösterdiği gayret ve çabasının karşılığını alamayacak ve haksızlığa uğrayacaktır.

Rüyada Saatin Çaldığını Duymak

Rüyada saatin çaldığını duymak, rüya sahibinin hoş olmayan ve canını sıkacak sözler işiteceğine delalet eder. Rüya sahibinin uzak bir yerden üzücü haberler alacağına ve moralinin bozulacağına yorumlanır. Bu haber sağlık sorunları olabilir yada işiyle alakalı olumsuz gelişmelere işaret eder.

Rüyada Duvar Saati Görmek

Rüyada duvar saati görmek, kişinin hem iş hayatının hemde özel hayatının yolunda gideceğine delalet eder. Rüya sahibinin yakın zaman içinde mutlu olacağı gelişmeler yaşayacağına yorulur. Kişinin işlerinin yolunda gideceğine ve kazancının artarak yeni yatırımlar içinde bulunacağına yorumlanır.

Rüyada Kol Saati Görmek

Rüyada kol saati görmek, kişisel işlere yorulur. Rüya sahibinin şahsi işlerinin olacağına ve kendi başına çözmeye çalışacağına yorumlanır. Rüya sahibinin yeni insanlarla tanışmak isteyeceğine, farklı yerler görmek isteyeceğine ama buna cesaret edemeyeceğine işaret eder. Rüya sahibinin içinde yapmak istediklerini hayata geçiremeyeceğine yorulur.

Rüyada Büyük Saat Görmek

Rüyada büyük saat görmek, kişinin üzüleceği ve yıkılacağı olumsuz haberler alacağına işaret eder. Rüya sahibi aldığı haber karşısında yıkılacak ve sağlık sorunları yaşayacaktır. İş yerinin iflas edeceğine yada çok sevdiği birinin ölüm haberini alacağına yorumlanır.

Rüyada Saat Ayarladığını Görmek

Rüyada saat ayarladığını görmek, rüya sahibinin yaşamıyla alakalı önemli kararlar alacağına yorulur. Rüya sahibi hayatına çeki düzen verecek ve bu yolda kesin kararlar verecektir. Rüya sahibi ilk adım olarak hayatından kendisine zarar veren kişileri çıkarmakla başlayacaktır.

Rüyada Altın Saat Görmek

Rüyada altın saat görmek, kişinin hem uzun vadeli hemde kısa vadeli kar getiren işler yapacağına yorumlanır. İşinde itibar ve mevki edineceğine, bulunduğu ortamda saygı duyulacağına işaret eder. Kısa süre içerisinde işini yola koyarak büyük kazançlar elde edeceğine delalet eder. Rüya sahibinin başarı merdivenlerini bir bir çıkacağına işaret eder.

Rüyada Saat Almak

Rüyada saat almak, yapılması kesinleşmiş ve planlanmış işlerin habercisidir. Rüya sahibinin kağıt üzerinde öncülük verdiği resmi işlerinin gerçek olacağına yorulur. Rüya sahibinin gönül hatır sayan, eşe dosta bağlı olan ve geçmişine sahip çıkan biri olacağına yorumlanır.

Rüyada Hediye Saat Görmek

Rüyada hediye saat görmek, kişinin işinde ona yardım edecek ve menfaatleri için çalışacak bir kişinin varlığına delalet eder. Rüya sahibinin arkasında onu koruyacak ve güven verecek kişilere işaret eder. Kişinin aile büyükleri tarafından maddi destek görerek işlerini yoluna koyacağına yorumlanır.

Rüyada Saat Bulmak

Rüyada saat bulmak, kişinin boş vaktinde gerçekleştirdiği bir atılım sayesinde muvaffak olacağına ve kar ederek biranda hayatının değişeceğine delalet eder. Kişinin kenarda bekleyen plan yada projesini hayata geçirmek için doğru adımı bekleyeceğine işaret eder.

Rüyada Saat Kırmak

Rüyada saat kırmak, kişinin yaşanacak tatsız olaylardan ötürü kendini suçlu görmesine yorulur. Kişinin yapacağı işten yada çıkacağı yoldan son anda vazgeçeceğine işaret eder. Aynı zamanda kişinin kendisine yeni uğraşlar ve hobiler bulacağına yorumlanır. Rüya sahibinin yakınındaki iyi kalpli, samimi ve iyi niyetli birini üzerek kalbini kıracağına delalet eder.

Rüyada Saat Camının Çatlaması

Rüyada saat camının çatlaması, aile bütçesine zarar verecek bir masrafın meydana geleceğine yorulur. Bu masraf beklenmedik anda ortaya çıkacak ve rüya sahibine sıkıntı yaşatacaktır. Rüya sahibinin işlerini bozacak ve zarara sokacak adımlar atacağına ve problemlerinin dahada büyüyeceğine işaret eder.

Rüyada Saat Tamir Etmek

Rüyada saat tamir etmek, rüya sahibinin geçmişte yaptığı hataları telafi edeceğine yorulur. Kişinin kırdığı, üzdüğü ve haksızlık ettiği kimselerin gönlünü geri kazanacağına ve kötü arkadaşlarından uzak duracağına işaret eder. Rüya sahibinin çevresindeki insanlara hep fedakarlık yapacağına, değer vereceğine ve kendinden ödün vereceğine delalet eder.

Rüyada Saatin Durduğunu Görmek

Rüyada saatin durduğunu görmek, bir iş için uzun süre bekleyeceğe ve bu süreçte sıkıntılı, zor günler yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibinin iş hayatında zahmet çekerek bir yerlere geleceğine ve kısa sürelide olsa zor günler yaşayacağına fakat daha sonra rahata ereceğine rivayet eder.

Rüyada Saat Görmek Psikolojik Yorumu

Rüyada saat görmek psikolojik yorumu, rüya sahibinin yaşamında planlı, düzenli ve programlı bir kimse olduğuna delalet eder. Vaktini başarılarını artırmak amaçlı kullanarak kendi menfaatine çevireceğine yorulur. Yaşamını ciddiye alacağına ve elinden gelenin daha fazlasının yapmaya çalışacağına yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.