Rüyada “Portakal” Görmek

Portakal
Rüyada portakal görmek manası nedir; birine yoğun duygular besleyeceğine ve dopdolu bir aşk yaşayacağına işarettir. Rüyada portakal görmek islami yorumu
Rüyanın Tabiri : ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada Portakal Görmek

Rüyada portakal görmek, rüya sahibinin karşı cinsten birine yoğun duygular besleyeceğine ve dopdolu bir aşk yaşayacağına işarettir. Rüyada portakal görmek, kişinin hayırlı kısmetleri olduğuna, rızk kapılarının açık olduğuna, evlerinin ve sofralarının bereketli olduğuna delalet eder. Rüyada portakal görmek, rüya sahibinin güzel olaylar yaşayacağına ve mutlu haberler alacağına işarettir. Rüya portakal görmek, aynı zamanda kişinin hayırlı işlere girerek bol verimler alarak, büyük kazançlar sağlayacağına işarettir. Rüya sahibi bu kazançlarıyla geleceği için sağlam yatırımlar yapabilecek ve ticari işlere atılımlarda bulunacaktır. Kişinin rüyasında portakal görmesi aynı zamanda sağlık, huzur, esenlik, mutluluk, ferahlık ve rahatlık göreceğine yorumlanır. Rüya gören kişi bekar ise bu rüya onun özel hayatının çok heyecanlı geçeceğine işaret etmektedir. Kişi sevgilisi veya eşiyle sevgi dolu günler yaşayacak ve karşılıklı anlayış içerisinde bu beraberliği götürebilecektir. Kişinin özel hayatından yana çok şanslı olacağı ve mutlu olacağı söylenebilir.

Rüyada Portakal Yemek

Rüyada portakal yemek, rüya sahibi için bu rüya iki şekilde açıklanır. Birincisi rüyada görülen portakal olgun ve güzel ise bu kişinin sevinçli haberler alacağına, mutlu gelişmeler yaşayacağına yorumlanır. Ama rüya sahibinin rüyasında yediği portakal gök ve olmamış ise buda üzüntüye, kedere neden olacak olayların yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Portakal Suyu İçmek

Rüyada portakal suyu içmek, rüya sahibinin hastalığından kurtularak şifa bulmasına delalet eder. Rüyasında portakal suyu içtiğini gören kişi, yaptığı iyilikler ve hayırlı işler sayesinde önce ailesinin daha sonrada çevresinin takdirini alacağına işarettir. Rüya sahibi güzel işlere imza atarak çevresindekilere fayda sağlayacak ve herkes için ekmek kapısı açarak hayır duaları alacağına yorumlanır.

Rüyada Portakal Suyu Sıkmak

Rüyada portakal suyu sıkmak, rüya sahibinin iş hayatıyla alakalı yorumlanır. Kişinin yaşadığı zorluklar ve çektiği sıkıntılara rağmen mücadele vereceğine işarettir. Rüya sahibi ekonomik sıkıntılarına rağmen yeni iş atılımlarında bulunacak ve azim, çaba gösterecektir.

Rüyada Portakal Almak

Rüyada portakal almak, rüya sahibinin çok mutlu olacağı, müjdeli ve güzel haberler alacağına yorumlanır. Kişi gelecekte kendisi ve ailesi için sağlam, doğru yatırımlarda bulunacaktır.

Rüyada Portakal Bahçesi Görmek

Rüyada portakal bahçesi görmek, kişinin bol rızk ve zengin olacağına delalet eder. Rüya sahibi eline geçen fırsatları çok iyi değerlendirecek ve güzel yatırımlarda bulunacaktır.

Rüyada Portakal Ağacı Görmek

Rüyada portakal ağacı görmek, güzel, temiz huylu ve hayırlı işler yapan bir kişinin varlığına yorumlanır. Bu öyle bir kişi ki iyi ameller peşinde koşar ve yardım etmeyi kendine borç edinir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.