Rüyada “Örtü” Görmek

Örtü
Rüyada örtü görmek anlamı nedir; dışa dönük biri olmadığına ve konuşmaktan çok dinlemeye önem verdiğine işaret eder. Rüyada örtü görmek islami yorumu
Rüyanın Tabiri : manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada Örtü Görmek

Rüyada örtü görmek, kişinin çok dışa dönük biri olmadığına ve konuşmaktan çok dinlemeye önem verdiğine işaret eder. Rüyada örtü görmek, rüya sahibinin herşeyi kendi dünyasında yaşadığına, olayları kendince çözmeye çalışacağına yorumlanır. Rüyada örtü görmek, kişinin içinde yaşadıklarını dışa vuramayacağına, iç dünyasının kapalı olacağına işarettir. Rüya örtü görmek, kişinin aile içinde olan sorunlarını dışa aktarmadan kendinin halletmeye çalışacağına işarettir. Rüya sahibi kendisiyle ve ailesiyle alakalı olan konuları dışa pek aktarmaz ve bu durumdan hoşlanmadığına işarettir. Kişi bu prensiplerinden asla taviz vermeyecek ve bu konulardan önemle kaçınacaktır. Bu rüyayı gören kişinin oldukça ketum olduğunu söylenebilir. Kişinin ağzının sıkı olduğu ve dışarıyla yaşamını paylaşma taraflısı olmadığı görülür. Kişi bütün sıkıntılarını kimseden destek almadan çözmeye çalışacak ama lakin bunda çok başarı sağlayamayacaktır.

Rüyada Örtü Örtmek

Rüyada örtü görmek, rüya sahibinin hayatında her ne yaşadıysa kimseyle paylaşmak istememesine yorumlanır. Kişi kendisiyle ilgili sırlarını kimsenin bilmesini istemez ve konuşma gereği duymaz. Kişi aslında kendisinin ailesi ve çevresindekilerin ağzında sakız olmaktan korktuğu için yalnız yaşamayı tercih etmektedir. Düşmanlarının bu fırsatı kaçırmak istemeyeceğini bildiği için kişi kendini bu şekilde koruma altına almıştır. Dostu olduğu kadar düşmanı da vardır.

Rüyada Örtü Serdiğini Görmek

Rüyada örtü serdiğini görmek, rüya sahibinin yaşamında üzerine titizlikle düştüğü ve herkesten sakladığı sırlarının olduğuna işarettir. Kişi sonuçlarının ne olacağını bilmeden bu konuları ortaya çıkarmak istemiyor. Bu bilinmeyen konular rüya sahibinin sıkıntılı günler yaşayacağının habercisidir.

Rüyada Masa Örtüsü Görmek

Rüyada masa örtüsü görmek, rüya sahibinin ailesi ve çevresindekiler arasında olan iletişime, bağa, samimiyete tabir edilir. İnsanların iletişimine ve birbirlerine sıkı sıkı bağlı oluşlarına yorumlanır.

Rüyada Sehpa Örtüsü Görmek

Rüyada sehpa örtüsü görmek, kişinin gerek aile, gerek çevre ve iş hayatıyla ilgili yaşanmış olan meselelere ve bunlara göstermiş olduğu öneme işarettir. Kişi için herşeyden önce gelen ve asla taviz vermeyeceği, öncelik sırasını yitirmeyecek ilişkilerinin olduğuna yorumlanır.

Rüyada Koltuk Örtüsü Görmek

Rüyada koltuk örtüsü görmek, kişinin samimi, içten, gerçek olan duygular beslemesine ve bu duygulara karşılık bulacağına işarettir. Daha çok bu rüya kişinin ailesiyle olan bağlılığına yorumlanır. Rüya sahibi ailesine olan bağlılığını sevgisiyle gösterecek ve karşılıklı duygular yaşamasına neden olacaktır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.