Rüyada “Ördek” Görmek

Ördek
Rüyada ördek görmek ne anlama gelir; şansın, başarının ve istikbalin açık olduğu anlamına gelir. Rüyada ördek görmek islami yorumu
Rüyanın Tabiri : manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada Ördek Görmek

Rüyada ördek görmek, şansın, başarının ve istikbalin açık olduğu anlamına gelir. Rüyada ördek görmek, kişinin rızkının artacağına ve kazancının bollaşacağını işaret eder. Rüyada ördek görmek, hayırlı kısmet olarak da değerlendirilir. Rüyada ördek görmek, kişinin karşısına çıkacak helal süt emmiş, namuslu kişiye delalet eder. Rüya sahibinin aile terbiyesi almış, görgülü biriyle tanışacağına yorumlanır. Aynı zamanda rüyada ördeğin kümesten kaçtığını görmek kişinin eşiyle ayrılıklara düşeceğine delalet eder.

Kişi aşk hayatında sıkıntılar yaşayacak ve huzurunun bozulacağına işaret eder. Kişi sorunlarını çözemeyecek ve bu sıkıntılar eşiyle arasında kavgalar yaşamasına işarettir. Aynı zamanda kişinin kısmetinin artacağına ve rahata ereceğine işarettir. Rüya sahibi iş hayatında ayağına gelen kısmetleri iyi değerlendirecek ve kazancını artıracaktır. Kişi hayalini kurduğu işi açacak ve bunda ilerleyerek yeni yatırımlarda bulunacaktır.

Rüyada Ördek Kesmek

Rüyada ördek kesmek, kişinin geçim dedi olmayacak ve sıkıntı çekmeyeceğine yorulur. Kişinin aile hayatı huzur içinde geçer ve ağız tadı hiç bozulmaz. Genelde cefakar ve kıymet bilen bir eşe de yorumlanır. Rüya sahibi kendisinin kıymetini bilen ve ona hürmet duyacak, sayıp, sevecek biri ile izdivaç yapacağına işarettir.

Rüyada Ördek Yemek

Rüyada ördek yemek, rüya sahibi için helal kazanca, bol rızka işarettir. Kişi için temiz ve hayırlı bir mala işarettir. Rüya sahibi işinde başarılı olacak ve hayalindeki projeleri hayata geçirerek sağlam temeller oluşturacaktır. Kişi yeni projelere imza atacak ve ayağına gelen iş fırsatlarını değerlendirecektir.

Rüyada Ördek Yumurtası Görmek

Rüyada ördek yumurtası görmek, rüya sahibinin evlat sahibi olacağına işarettir. Ayrıca sanatkar bir kimsenin varlığına da işarettir. Rüyada ördek yumurtası görmek, iyiye ve güzele yorulduğu kadar kötüye ve fesatlığa da yorulur. Kişinin hayatında dedikoducu insanların olacağına da işarettir.

Rüyada Ördek Avlamak

Rüyada ördek avlamak, rüya sahibi için iyiye işaret değildir. Kişinin işinde maddi kayıplara uğrayacağına işarettir.

Rüyada Ördek Yavrusu Görmek

Rüyada ördek yavrusu görmek, rüya sahibinin etrafında bekar kız ve erkeklerin olacağına işarettir. Bu kişiler rüya sahibinin iş hayatında olan çevresi olarak nitelendirilir.

Rüyada Ördek Vurmak

Rüyada ördek vurmak, kişinin işinden istifa edeceğine yada ticaret hayatında krize uğrayacağına işarettir. Rüya sahibi yaşanan bu sıkıntılar neticesinde ciddi anlamda mal kaybına uğrayacak ve sancılı günler yaşayacaktır.

Rüyada Beyaz Ördek Görmek

Rüyada beyaz ördek görmek, rüya sahibi için hoş, çekici, güzel ve endamlı bir bayan ile yaşanacak ilişkiye delalettir.

Rüyada Yeşilbaşlı Ördek Görmek

Rüyada yeşilbaşlı ördek görmek, kişi için mutluluk, huzur ve başarı anlamına gelir. Kişi eline geçen fırsatları iyi değerlendirecek ve doğru zamanda sağlam adımlar atacaktır. Kişi tecrübeli kişilerle bazı projelere imza atacak ve başarısına başarı katacaktır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.